03.09.19, 08:00

money.pl partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy. 10 dziennikarzy obsłuży wydarzenie

money.pl partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy.
Fot.: materiały prasowe

10 dziennikarzy, multimedialne studio i 250 m kwadratowych przestrzeni – tak wyglądać będzie udział money.pl, partnera medialnego podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy. 

Po raz pierwszy w najważniejszym wydarzeniu gospodarczym w Polsce money.pl będzie nie tylko rozmawiał w swoim studio, ale także zorganizuje własne debaty i rozmowy. Wszystko w ramach dedykowanej oficjalnej ścieżki Forum Ekonomicznego – Strefa money.pl. Gościć w niej będą, m.in.: minister finansów Marian Banaś, minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński czy minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. W panelach uczestniczyć będą też przedstawiciele biznesu, m.in. dyrektor generalny Mastercard Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny McDonald’s Adam Pieńkowski i dyrektor generalny Uber Eats Polska Jakub Pietraszek.

Poza panelami odbędą się też rozmowy, m.in. z prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prof. Gertrudą Uścińską, którą poprowadzi dziennikarz money.pl Mateusz Ratajczak, czy prezentacja raportu #PolskiBarometrCyberbezpieczeństwaSpołecznego2019 przygotowanego przez Krzysztofa Gawkowskiego.

W Krynicy pracować będzie 10 dziennikarzy money.pl. Jedną z debat poprowadzi też były redaktor naczelny "Forbesa" Kazimierz Krupa, który został publicystą serwisu.

Pierwsze relacje z Krynicy już od 3 września br. na money.pl. Rozpocznie je program „Money. To się liczy” nadawany na żywo o 9:15. Wszystkie materiały, które powstaną podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy będzie można znaleźć w sekcji specjalnej money.pl.

Komentarze

Powiązane

24.09.23, 15:41
| internet » informacje
Gazeta.pl organizuje przedwyborczą debatę. Sztav PiS nie odpowiedział na zaproszenie
W poniedziałek, 25 września br., o godzinie 19:00 na stronie głównej portalu Gazeta.pl odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych. Debatę poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka.
21.09.23, 17:45
| prasa » informacje | internet » informacje
Wczytaj się. Nie daj sobą manipulować. Kampania promująca treści i subskrypcję Wyborcza.pl
21 września br. ruszyła kampania zachęcająca do korzystania z rzetelnych źródeł informacji i czytania treści przygotowywanych przez dziennikarki i dziennikarzy “Wyborczej”.
20.09.23, 08:30
| internet » informacje
Serwis VIBEZ realizuje kampanię #MamWpływ wspólnie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii
Redakcja serwisu VIBEZ otrzymała grant Komisji Europejskiej na realizację międzynarodowego projektu Be Active, Be Your Change! W jego ramach prowadzona jest kampania społeczna #MamWplyw. Projekt powstaje w partnerstwie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii i potrwa do września 2024 r.
19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.