26.07.19, 14:00

Łukasz Herman awansuje w Carat

Łukasz Herman
Fot.: materiały prasowe

Łukasz Herman objął stanowisko Client Partnera w domu mediowym Carat (Dentsu Aegis Network). Nową rolę pełni od lipca br.

Łukasz Herman posiada 17 lat doświadczenia zawodowego. W grupie Dentsu Aegis Network pracuje od ponad 13 lat. Karierę w branży reklamowej rozpoczął od stanowiska plannera w domu mediowym Vizeum, w którym pracował do 2009 r. Przez kolejne dwa lata pełnił w Dentsu Aegis Network rolę Business Development/Innovation Managera. W 2011 r. przeniósł się do Caratu na stanowisko Communications Managera i zajmował tę posadę do końca 2015 r. W 2016 r. awansował na Group Account Directora. Zajmował się obsługą wielu klientów, m.in. z branż FMCG, rozrywkowej czy ubezpieczeniowej: Takeaway (pyszne.pl), AXN, JYSK, Olimp Labs, Whirlpool (Indesit, Hotpoint), Simba, Forum Film, adidas, Mastercard, Pernod Ricard (Jacob's Creek, Campo Viejo, Malibu, Mumm), Mead Johnson (Enfamil), Kellogg's (Pringles), Netia, Ergo Hestia, motomi.pl. 

Herman na obecnym stanowisku koordynuje pracę 22 osób (managerki, specjaliści mediowi) i odpowiada za klientów: Simba, Olimp Labs, Takeaway (pyszne.pl), Selgros, Panawit, Arla, Mastercard, AXN, Jysk, Hörmann. Po odejściu Szymona Jóźwiaka, który przeszedł na stronę klienta (marka Philips), Łukasz Herman przejął także obsługę mediową tej firmy. Wraz z zespołem zdobył wiele nagród, w tym Effie (za promocję filmu „Pojednanie” Forum Film Poland, Innovation (m.in. za projekt Mastercard Capsule czy promocję filmów “Wołyn” i “Pojednanie”), Złotych Spinaczy (za Mastercard Capsule) KTR (adidas Tubular UnCover) czy Golden Arrow. Herman jest członkiem jury tegorocznej edycji konkursu Effie. Pełni również funkcję mediatora i mentora wewnętrznego w ramach Dentsu Aegis Network.

Komentarze

Powiązane

26.05.23, 13:46
| reklama & PR » ludzie
Marta Błaszkiewicz przechodzi do agencji mediowej MIDO
Marta Błaszkiewicz dołącza do zespołu agencji mediowej MIDO na stanowisku Digital Director. 
26.05.23, 12:33
| reklama & PR » informacje
Samsung partnerem tytularnym turnieju Ultraliga
Samsung został partnerem tytularnym prestiżowych rozgrywek esportowych w regionie. Ultraliga zmienia się w Samsung Galaxy Ultraliga. Umowa obowiązuje do końca 2023 r. 
26.05.23, 10:05
| reklama & PR » informacje
Cut The Mustard z kolejną kampanią dla Skinoren
W wyniku wygranego przetargu, Cut The Mustard ponownie przygotowała kreację do kampanii marki Skinoren. W oparciu o autorską ideę kreatywną „Sprawdzony sposób na trądzik” powstało digitalowe wideo, w którym marka podkreśla, że jest lekiem i w przeciwieństwie do wielu „domowych” sposobów na trądzik, działa, a nie łagodzi objawy.
26.05.23, 08:20
| reklama & PR » informacje
VeloBank promuje kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu
Trwa kampania produktowo-wizerunkowa VeloBanku, która promuje kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu. Spoty reklamowe i działania w internecie skupiają się na korzyściach łatwego i wygodnego finansowania wydatków wakacyjnych. Kampania odwołuje się do strategii banku i „Świata Bardziej Velo”, gdzie nowoczesne i proste rozwiązania finansowe ułatwiają codzienne życie.
26.05.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
#IKEAStarterPack. Kampania IKEA stworzona przez Gen Z dla Gen Z
W nowej kampanii #IKEAStarterPack, stworzonej przez Gen Z dla Gen Z, młodzi twórcy pokazują jak produkty z IKEA pomagają im na starcie – niezależnie od tego, czy to start w nowym mieszkaniu, czy start nowej zajawki.
25.05.23, 20:09
| reklama & PR » informacje
Wilno rozpoczyna kampanię z okazji 700-lecia miasta
Wilno obchodzi swoje 700-lecie. Dlatego miasto opublikowało filmik z humorystycznymi przeprosinami za hałas dla sąsiadów w Polsce. Wideo jest częścią kampanii „Przepraszamy, Sąsiedzie, w tym roku będziemy głośni” i zaprasza sąsiadów do wzięcia udziału w licznych tegorocznych imprezach rocznicowych.
25.05.23, 14:30
| reklama & PR » ludzie
Grzegorz Łaguna Dyrektorem ds. Komunikacji i Rzecznikiem Prasowym Grupy Polenergia
Grzegorz Łaguna, do niedawna Rzecznik Prasowy Kulczyk Foundation, objął stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji i Rzecznika Prasowego Grupy Polenergia. 
25.05.23, 13:34
| reklama & PR » ludzie
Milena Urbańska w ekipie agencji mediowej Zenith
Milena Urbańska dołączyła do agencji mediowej Zenith (Publicis Groupe) i objęła stanowisko Communications & Business Dyrektorki w zespole Zenith Plus.
25.05.23, 11:08
| reklama & PR » informacje
Andrzej Polan ambasadorem kolejna edycja kampanii promującej spożywanie pieczywa
Ogólnopolska kampania promująca spożywanie pieczywa wystartowała w swojej drugiej odsłonie. Ambasadorem tej edycji projektu został Andrzej Polan.
25.05.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom realizuje kampanię dla LEIFHEIT
W wyniku przetargu, do grona klientów obsługiwanych przez agencję Streetcom dołączyła firma LEIFHEIT. Pierwszy projekt to kampania influencer marketingowa dla jednego z urządzeń z portfolio profesjonalnych produktów LEIFHEIT.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.