10.04.19, 14:00

Tina z nowymi formatami i layoutem

Okładka "Tiny"
Fot.: materiały prasowe

Począwszy od numeru 8. (w sprzedaży od 10 kwietnia br.) „Tina” (Wydawnictwo Bauer) wprowadza wiele zmian.

„Tina” w nowej odsłonie zawiera więcej treści i porad dotyczących zdrowszego życia w bardziej przyjaznym środowisku. Działy mody i urody zostały wzbogacone o nowe kolumny: modowe tak i nie, młodsza bez skalpela, domowy salon, test Tiny.  W czasopiśmie znajdzie się także więcej porad psychologów i sprawdzonych patentów ekspertów i czytelniczek jak sobie radzić w trudnych sytuacjach i przy rozwiązywaniu codziennych problemów.

Na łamach pisma zadebiutowały nowe formaty: Kalendarium do wycięcia (niezbędny terminarz na dwa tygodnie); Kobieta Tiny (reportaż – historia bohaterki i jej rady dla czytelniczek), Lecznicze diety ( proste diety na najbardziej powszechne dolegliwości), Żywieniowy detektyw (redakcja będzie prześwietlać skład określonego rodzaju produktów pod kątem szkodliwych i niepotrzebnych składników), Ekodetektyw (nowość w ramach działu „Nowoczesny dom” – o tym, jak prowadzić dom bez niepotrzebnej chemii), Tina zapomniane smaki (tajniki staropolskich dań krok po kroku), Superfood po polsku (polskie produkty o wyjątkowych właściwościach odżywczych i prozdrowotnych - opis wartości odżywczych, właściwości, przepis na wykorzystanie), Na kłopoty superbabcia (psycholog radzi babciom, jak reagować na niewłaściwe zachowania wnuków, by nie psuć dobrych relacji), Przegląd książek i filmów pomocnych w wychowaniu dzieci, Nastolatek w tarapatach  (porady psychologa w częstych problemach wychowawczych), Twoja sprawa w urzędzie i Twoje ważne telefony (nowości w ramach działu „Prawo Aktualności” – jak rozwiązać częste wśród czytelniczek problemy urzędowe, instrukcje krok po kroku, wzory pism, ważne telefony) oraz dodatkowy moduł w ramach działu Podróże poświęcony krótkim wypadom wymiennie z wycieczką na weekend – w Polsce i za granicę. 

Zmiany w piśmie obejmują również makietę - liczba modułów tematycznych w ramach działów została ograniczona, dzięki czemu ma być w „Tinie” więcej światła. Makieta ma być bardziej przejrzysta i przyjazna. Odświeżony layout zawiera również więcej elementów graficznych wyróżniających kolorem lub stemplem wybrane bloki tematyczne.

„Tina” ukazuje się w cenie 1,79 zł i objętości 60 stron. Wydanie to wesprze kampania promocyjna w tytułach Wydawnictwa Bauer.

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.09.23, 23:00
| prasa » informacje
Bauer wydaje drugi numer magazynu Świat Wiedzy - Extra
20 września br. na rynku prasowym ukaże się drugi numer magazynu „Świat Wiedzy- Extra” (Wydawnictwo Bauer).
19.09.23, 15:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Premiera książki PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat Jerzego Baczyńskiego
20 września br. do sprzedaży trafi najnowsza książka Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego tygodnika „Polityka”, pt.: „PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat”.
19.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.09.23, 13:17
| prasa » informacje
Sprzedaż magazynu Forbes Women rośnie
Według danych wydawcy, czerwcowe wydanie „Forbes Women” (3/2023, RASP Polska) odnotowało sprzedaż o 25 proc. wyższą w stosunku do wydania z poprzedniego roku. Tym samym osiągnęło najwyższy wynik sprzedażowy w tym roku.
18.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.09.23, 20:30
| prasa » ludzie
Katarzyna Gaweł z nową funkcją w RAS Polska
Od września br. Katarzyna Gaweł, pełniąca do tej pory rolę Head of Internal Communications, objęła nowo utworzone stanowisko Head of DEI w RAS Polska.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.