30.11.18, 16:15

DAJWÓR na Święta. Kampania Bonarki z Małgorzatą Kożuchowską

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Rusza świąteczna kampania reklamowa Bonarki z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej - wieloletniej ambasadorki centrum.

Najnowsza kampania reklamowa Bonarki odpowiada na kluczowe pytanie w okresie przedświątecznym – kupić to czy tamto. Nie robi tego jednak w konwencjonalny dla reklam świątecznych sposób. Do nicze-go nie zmusza ani nie namawia. Nie epatuje często powielanymi symbolami i sloganami. W świątecznym przekazie reklamowym Małgorzata Kożuchowska obdarowuje widzów prezentami. Wśród podarunków znalazły się takie rzeczy jak m.in. krakowska szopka, dziadek do orzechów w stroju krakowskim, pierni-kowy Mikołaj w celofanie czy jamnik wyciągnięty wprost z Marszu Jamników. Słowem: miejskie symbo-le, które błyskawicznie rozpozna każdy krakus. Warstwa wizualna jest wzbogacona licznymi motywami świątecznymi takimi, jak: wstążki, bombki, prezenty i choinka.

Całość z częścią wizualną tworzy hasło reklamy: DAJWÓR na Święta. W tej zabawie słownej klimat kra-kowskich ulic łączy się z dowcipem. Hasło nawiązujące do ulicy Dajwór, stanowi jednocześnie antidotum na świąteczne rozterki zakupowe. Po co wybierać i głowić się, co będzie odpowiednie pod choinkę? Naj-lepiej cały DAJWÓR na Święta.

Klip z udziałem aktorki będzie wyświetlany w kinie, Internecie i centrum miasta. 

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy