13.11.18, 13:00

Radio Wnet już nadaje. Flagowym programem będzie Poranek Wnet

Billboard promujący start Radia WNET
Fot.: materiały prasowe

12 listopada br. o godz. 12.11 oficjalnie ruszyło Radio Wnet na falach FM. Stacja zadebiutowała w Warszawie i Krakowie. 

Program rozgłośni na falach FM pojawił się o godz. 12.11. program rozpoczął Krzysztof Skowroński, redaktor naczelny i założyciel stacji. Pierwszego dnia pojawiły się również takie programy jak „Mocne Ramię” prowadzony przez Grzegorza Wacława „Dzikiego”, a od godz. 20.00 emitowany był blok audycji z językiem hiszpańskim. Przez pierwsze dwie godziny gospodarzem był Zbigniew Dąbrowski w audycji „República Latina”. Od 22.OO „Los Kowalski”, prow. César Puebla.
Ramówka stacji na razie wygląda skromnie. Głównym punktem programu jest "Poranek WNET" emitowany od godz. 7.07 i prowadzony przez Krzysztofa Skowrońskiego. W programie znajdą się m.in. rozmowy z zaproszonymi gośćmi i przegląd prasy. Drugim i ostatnim codziennym programem jest "Pora karmienia" (godz. 10.00) prowadzona przez Elżbietę Mazzoll. Programy autorskie nadawane są po „Poranku” i wieczorem”.

Ofertę stacji dopełnia dość szerokie portfolio audycji autorskich: "Na początku był chaos" (prow. Milo Kurtis - polski instrumentalista), "Koloseum" (prow. Ewa Tylus, stałe felietony nagrywa ks. dr Andrzej Paś; audycja powstaje we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie), "Gramy Chrześcijańskie Granie” (prow. Michał Guzek znany z anteny Radia Warszawa), "Gawęda historyczna" (prow. Krzysztof Jabłonka), "Mazzoll Arhytmhic Radio (prow. Jerzy Mazzoll), "Radioaktywni" (audycja współprowadzona przez osoby niepełnosprawne), "Czas na country" (prow. Jerzy Głuszyk), "Smaki i niesmaki" (prow. Wojciech Piotr Kwiatek), "Crossroads" (prow. Zbigniew Jędrzejczyk), "Złote lata muzyki francuskiej" (prow. Jolanta Kapcia i Gabriel Garstka), "Magazyn rolniczy Radia WNET , "Solo Surfing" (prow. Olgierd Zbychorski), "Radio Solidarność", "Na Rapie" (prow. Bartosz Boruciak), "Studio Dublin" (prow. Tomasz Wybranowski), "Beatlemania" (prow. Anna Frawley), "PoliszCzart" (prow. Sławomir Oerwat i Tomasz Wybranowski), "Program Wschodni" (prow. Antoni Opaliński i Wojciech Jankowski), "Jesteśmy razem" (prow. Marek Kalbarczyk, społeczny prezes Fundacji Szansa dla Niewidomych), "Muzyczna Polska Tygodniówka” (prow. Tomasz Wybranowski), "Cienie w jaskini" (prow. Tomasz Wybranowski), "Bliżej nieba" (prow. Hubert Czarnocki), "Wejść głębiej" (prow. Katarzyna Szczepanek), "Konfrontacje muzyczne" (prow. dr Roman Zawadzki), "Śpiewnik kabaretowy" (prow. Ryszard Makowski, dawny członek Kabaretu OT.TO), "Mocne Ramię" (prow. Grzegorz Wacław "Dziki"), "Republica Latina" oraz "Los Kowalski".

Stacja nadaje swój program w Warszawie (87,8 FM) oraz Krakowie (95,2 FM) oraz drogą internetową.

Rozgłośnia będzie emitować reklamy, ale jeszcze nie opublikowała cennika spotów obejmujących emisję w eterze.

Komentarze

Powiązane

30.11.22, 17:00
| radio » informacje
Jedynka organizuje 21. edycję akcji Choinki Jedynki
W niedzielę, 4 grudnia br. o godz. 11.00 w siedzibie Polskiego Radia pojawią się goście ze świata kultury, nauki, muzyki oraz sportu, aby w ramach akcji „Choinki Jedynki” namalować obrazki pod hasłem „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”. Patronat honorowy nad akcją sprawuje Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser – Duda.
30.11.22, 15:00
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Cenniki Grupy RMF w przyszłym roku na krótsze okresy. Radio Alex dołącza do pakietu RMF 3D
Grupa RMF zaprezentowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą od 9 stycznia 2023 r. Od przyszłego roku cenniki obowiązywać też będą na krótsze niż dotychczas okresy – zazwyczaj dwumiesięczne.
28.11.22, 14:36
| radio » informacje
Tylko świąteczne piosenki w RMF Classic. Halina Mlynkova z koncertem dla słuchaczy stacji i platformy RMF Classic+
Od 1 grudnia br. RMF Classic będzie nadawać świąteczne piosenki przez cały dzień. Z kolei 12 grudnia br. odbędzie się koncert dla słuchaczek i słuchaczy RMF Classic i RMF Classic+ Haliny Mlynkowej, która zaśpiewa najpiękniejsze utwory z polskich filmów oraz specjalną, świąteczną piosenkę rozgłośni napisaną przez Artura Andrusa.
28.11.22, 11:41
| radio » badania rynku
RMF FM nowym liderem w Radomiu
W Radomiu Radio RMF FM strąciło z pocycji lidera Radio Rekord FM - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 maja 2022 r. do 31 października 2022 r. (Radom).
28.11.22, 09:10
| radio » informacje
Marek Owsiński nie żyje
Jak poinformowała Informacyjna Agencja Radiowa, zmarł Marek Owsiński – dziennikarz, działacz Solidarności, radiowiec związany z Polskim Radiem i Radiem Eska.
27.11.22, 13:30
| radio » informacje | internet » informacje
Jimi Hendrix bohaterem specjalnego serwisu internetowego Polskiego Radia
Z okazji 80. rocznicy urodzin Jimiego Hendrixa, portal PolskieRadio.pl przygotował serwis specjalny hendrix.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najważniejszych muzyków w historii rocka. Choć żył tylko 27 lat i nagrał tylko trzy albumy studyjne, uważany jest za najważniejszego i najbardziej wpływowego gitarzystę w historii muzyki rockowej.
26.11.22, 09:52
| radio » informacje
Seria Kryminalna. Nowy podcast Onetu
25 listopada br. odbyła się premiera nowego podcastu Onet ,,Seria Kryminalna”, opowiadającego o głośnych historiach kryminalnych. Historie przestępców zostały zebrane przez dziennikarzy Onetu. 
25.11.22, 17:15
| radio » informacje
Koncert Dominiki Płonki 25 listopada w Czwórce
25 listopada br. w radiu Czwórka, odbędzie się koncert  Dominiki Płonki. Początek transmisji po godz. 18.00 na Facebooku, kanale YouTube Czwórki oraz na stronie internetowej czworka.online.
25.11.22, 16:05
| radio » informacje
Spełniamy marzenia po raz szósty w Radiu ZET
Radio Zet rusza z szóstą edycją akcji „Spełniamy marzenia”. Kolejna odsłona konkursu potrwa do 9 grudnia br.
24.11.22, 16:45
| radio » informacje
Adam Mickiewicz w Pałacu w Śmiełowie. II część słuchowiska Tomasza Mana w Trójce
Program 3 Polskiego Radia zaplanowało premierę II części słuchowiska „Adam Mickiewicz w Pałacu w Śmiełowie” autorstwa i w reżyserii Tomasza Mana. Na „Scenie Teatralnej Trójki” znakomitości będzie można usłyszeć: Marię Pakulnis, Andrzeja Mastalerza i Małgorzatę Rożniatowską.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli | mazowieckie

Przejdź do oferty

Specjalista ds. wystaw

Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.01.23

Do zdobycia 13 nagród.

do 02.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

29.11.2022 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.