Mediaedge:cia rozbudowuje dział MEC MediaLab

We wrześniu br. dział MEC MediaLab powiększa swój zespół i zmienia swoją strukturę. Przed działem nowe zadania mające na celu prowadzenie nowych projektów badawczych oraz dalszy rozwój badań tzw. insightów konsumenckich wykorzystywanych w planowaniu strategicznym

We wrześniu br. dział MEC MediaLab powiększa swój zespół i zmienia swoją strukturę. Przed działem nowe zadania mające na celu prowadzenie nowych projektów badawczych oraz dalszy rozwój badań tzw. insightów konsumenckich wykorzystywanych w planowaniu strategicznym

MEC MediaLab powstał na początku 2006 roku na bazie działu analiz, jako jeden z czterech specjalistycznych działów powołanych wówczas w ramach zmieniającej się struktury domu mediowego Mediaedge:cia. Początkowo dział ten świadczył usługi konsultingowe dla wszystkich klientów Mediaedge:cia, gromadząc wiedzę na temat różnych grup konsumentów w Polsce i ich zachowań, potrzeb oraz oczekiwań oraz informacje na temat zmian społeczno-ekonomicznych.

Od jesieni 2007 roku, na czele zespołu jako MediaLab Insight & ROI Director stoi Krystyna Zacheja, doświadczony badacz i analityk, związana z rynkiem mediów od 2001 roku, która na początku września br. dołączy do firmy Mediaedge:cia. Poprzednio przez ponad 3 lata pracowała w domu mediowym Universal McCann, a następnie przez kolejne 3 lata była kierownikiem działu badań w Ruchu SA.
Z wykształcenia jest fizykiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu w Uppsali. Ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej, Wyższej Szkole Zarządzania
i Marketingu w Warszawie oraz Uniwersytecie Warszawskim.

Podobnie nowym pracownikiem jest Małgorzata Adamska, która objęła stanowisko Consumer Insight Manager w MediaLab. Jest absolwentką Wydziału Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poprzednio m.in. przez 4 lata pracowała w Biurze Reklamy TVP SA, wcześniej w domu mediowym Upstars Young&Rubicam (2 lata) i instytucie badawczym TNS OBOP (5 lat).

Marek Pawełczyk - Head of Media Research nadal jest szefem researchu mediowego odpowiedzialnego m.in za wprowadzanie nowych wersji narzędzi sieciowych i lokalnych Mediaedge:cia.

Obecnie zespół MEC MediaLab liczy 5 osób. Jeszcze w tym roku zostaną rozpoczęte nowe projekty badawcze, zarówno ad hoc jak i długofalowe, dostarczające niezbędnych danych ilościowych
i jakościowych. Część z nich będzie prowadzona w ramach większych projektów inicjowanych w ramach sieci Mediaedge:cia, ale niezwykle ważną rolę będą odgrywać rozwijane w dalszym ciągu badania własne dotyczące w szczególności insightów konsumenckich - wykorzystywane w procesie strategicznym Mediaedge:cia.

Komentarze

Powiązane

23.03.23, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Marcin Boroszko Konsultantem Channel Factory Polska
W marcu br., do Channel Factory Polska dołączył Marcin Boroszko, który będzie pełnić rolę Konsultanta.
23.03.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Streetcom odpowiada za kampanię influencerską dla past Wawrzyniec
Trwa kampania influencerska dla past Wawrzyniec realizowana przez Streetcom. Biorą w niej udział zarówno makro i mikro influencerzy. Kampania jest jednym z pierwszych etapów działań związanych z rebrandingiem i zmianą pozycjonowania popularnych past warzywnych Wawrzyńca.
23.03.23, 11:36
| reklama & PR » informacje
Lubella podkreśla, że w makaronach wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu
Ruszyła kolejna odsłona kampanii dla makaronów jajecznych Lubella. Produkty będą widoczne zarówno w TV, jak i na VOD, YouTube oraz nośnikach OOH.
23.03.23, 09:47
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Teodorczyk Dyrektorem Zarządzającym Channel Factory Polska
W marcu br. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla.
23.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
iCEA Group oLIVE rozpoczynają współpracę
Agencje iCEA Group i oLIVE media rozpoczynają współprace partnerską, dzięki czemu mają poszerzyć zakres oferowanych usług.
23.03.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Media Ready wyprodukowała spoty do kampanii Enterol Forte
Agencja Media Ready przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii TV i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
22.03.23, 20:32
| reklama & PR » informacje
Krakus na Wielkanoc. Marka promuje żurek
W najnowszej kampanii Krakus przedstawia pomysły na wielkonocny żurek.
22.03.23, 17:44
| reklama & PR » informacje
KENWOOD rozszerza współpracę z LoveBrands Group
Marka KENWOOD działająca w sektorze sprzętu drobnego AGD, związana jest z agencją strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Group od kilku lat. W tym roku współpraca z KENWOOD rozszerzona została o kompleksowe działania z zakresu influencer marketingu oraz organizację eventu.
22.03.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
VeloBank sponsorem tytularnym wyścigów kolarskich VeloBank VIA Dolny Śląsk
VeloBank rozpoczął współpracę ze Ślęża Sobótka Bike Academy, stowarzyszeniem kultury fizycznej i sportu, organizatorem największego cyklu kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów i kolarzy masters VIA Dolny Śląsk.
22.03.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Plan na spokój wg firmy Provident w wiosennej odsłonie kampanii
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała wiosenną odsłonę kampanii firmy pożyczkowej Provident, która będzie prowadzona pod hasłem „Mam plan”. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.