03.03.17, 19:00

Michał Nogaś z programem w telewizji Metro. Nowości w marcowej ofercie stacji

Logo stacji
Fot.: materiały prasowe

Życie według reporterów w „Studio Dużego Formatu” i recenzje książek w „Nogaś poleca” – to premierowe produkcje własne telewizji METRO. W marcowej ramówce znalazły się również serie dokumentalne: polska premiera „Lotnisko poniżej zera”, „Sekrety ludzkiego ciała” oraz „Dom na końcu świata”.

Michał Nogaś w telewizji Metro będzie prezentować najciekawsze nowości wydawnicze tygodnia. W cotygodniowym programie publicystyczno-kulturalnym „Nogaś poleca”, dziennikarz „Gazety Wyborczej” podpowie, po które pozycje warto sięgnąć, a których lepiej unikać. W każdym odcinku spotka się również z wybranymi autorami, którzy opowiedzą o swoich książkach i ich bohaterach. Premiera w każdy czwartek od 9 marca br. o godzinie 19:50, powtórka w sobotę o godzinie 14:50.

„Studio Dużego Formatu” to nowy cotygodniowy program publicystyczny telewizji METRO. Najlepsi polscy reporterzy porozmawiają w nim o głośnych i aktualnych sprawach, które pojawiają się na łamach „Dużego Formatu". Podzielą się reporterskim doświadczeniem i historiami swoich bohaterów, skomentują kontrowersyjne tematy i ujawnią tajniki zawodu. Wśród gości znajdą się m.in. Mariusz Szczygieł, Lidia Ostałowska czy Magdalena Grzebałkowska, Gospodarzem programu będzie reporter Włodzimierz Nowak, finalista Nagrody Literackiej Nike i Nagrody im. Kapuścińskiego, który swoich gości odwiedzi w ich domach, zajrzy do ich pracowni i zada nurtujące pytania. Premiera programu w każdą środę od 15 marca br. o godzinie 19:00, powtórka we wtorek o godzinie 13:40.

„Lotnisko poniżej zera” to premiera w polskiej telewizji. W produkcji zostanie przedstawione codzienne funkcjonowanie najdalej wysuniętego na północ lotniska w Kanadzie: Edmonton International. To z jednej strony problemy, z którymi zmagają się jego pracownicy, jak ekstremalne temperatury i śnieżyce, z drugiej – poruszające historie z życia pasażerów. Premiera programu w każdy poniedziałek i wtorek od 13 marca br. o godzinie 18:15, powtórka w niedzielę o godzinie 12:00.

„Sekrety ludzkiego ciała” pokażą, jak funkcjonuje ludzki organizm. Geneza instynktu przetrwania lub procesy pozwalające wytrzymać skok do lodowatej wody to tylko niektóre z poruszanych zagadnień. Obserwacje od zewnątrz przeplatane będą ujęciami ludzkiego wnętrza, zrealizowanymi dzięki nowoczesnym technikom animacji komputerowej. Program będzie miał swoją premierę w każdą niedzielę od 12 marca br. o godzinie 10:55, powtórka w poniedziałek o godzinie 14:05.

„Dom na końcu świata” to nowy program znanego z „Wielkich projektów” Kevina McClouda. Brytyjski prezenter odwiedzi bohaterów serii, którzy porzucili pracę w korporacjach i życie w stresie na rzecz spokoju dzikiej przyrody, w ich miejscach zamieszkania – od podnóży aktywnego wulkanu po bezludną wyspę na Pacyfiku. McCloud sprawdzi, czy wymarzone życie nie okazało się koszmarem. Premierowe odcinki programu emitowane będą w każdą sobotę, od 4 marca br. o godzinie 10:30, powtórka we wtorek o godzinie 14:05.

„Lekarzy: Ekstremalne wyzwania” nagrano w Kenii, Tanzanii, Bangladeszu i na Kole Podbiegunowym. W tych miejscach wezwanie pomocy jest wyjątkowo trudne. Nie ma zasięgu telefonii komórkowej, a najbliższy szpital jest oddalony o 800 kilometrów. Pracujący tam lekarze spotykają się z ekstremalnymi wyzwaniami. Premiera programu w każdą sobotę od 4 marca br. o godzinie 11:35, powtórka w poniedziałek o godzinie 15:10.

Bohaterowie serii „Zamieszkaj na nowo” marzą o samodzielności i własnym domu, ale dysponują ograniczonymi środkami finansowymi. Prowadzący ocenią, na co uczestnicy mogą sobie pozwolić, a na czym mogą zaoszczędzić. Przemiany remontowanych domów będą naprawdę imponujące. Program będzie miał swoją premierę w każdy wtorek i środę od 7 marca br. o godzinie 17:15, powtórka w sobotę o godzinie 13:35.

Komentarze

Powiązane

28.02.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Dom Dobry. Wystartowały zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego
Ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego „DOM DOBRY”. W rolach głównych grają, m.in.: Tomasz Schuchardt, Agata Turkot, Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik.
27.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
IV seria Niezwykłych Stanów Prokopa od marca na antenie TVN
W marcu br. na antenie TVN zadebiutuje nowy sezon formatu „Niezwykłych Stanów Prokopa”. Dziennikarz wyruszy w kolejną podróż za Ocean.
26.02.24, 15:45
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Prawie 550 tys. zł za spot podczas meczu Polska - Francja. Biuro Reklamy TVP ogłosiło ofertę na UEFA EURO 2024
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży obowiązujące przy transmisjach Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2024. Mecze będą nadawane w TVP1, TVP2, TVP Sport, oraz na portalu i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
26.02.24, 10:52
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Ponad 80 stacji radiowych w ofercie platformy IPTV AVIOS
Wzrasta liczba stacji radiowych dostępnych na platformie IPTV AVIOS. Pod koniec stycznia br. było ich 30, obecnie jest już przeszło 80. Wszystkie stacje dostępne są bezpłatnie dla abonentów usługi.
26.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Columbo hitem kanału Antena HD. Duży wzrost w grupie 16-59
Kanał Antena HD znajdujący się Naziemnej Telewizji Cyfrowej, zanotował w styczniu br. rekordowy udział w grupie 16-59.
25.02.24, 20:00
| telewizja / VOD » seriale
I sezon serialu Odwilż w Playerze i na antenie TVN na początku marca
Serial HBO Max „Odwilż” 1 marca br. zadebiutuje na platformie Player. 4 marca premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany także na antenie TVN. Produkcja śledzi losy policjantki, która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę.
25.02.24, 19:24
| telewizja / VOD » informacje
Bez retuszu. Marek Czyż powraca na antenę TVP Info z programem na żywo
W niedzielę, 3 marca br. o godz. 20:40 na antenie TVP INFO pojawi się program „Bez Retuszu”, który powraca po przerwie.
Format będzie emitowany na żywo i ma wykorzystywać siłę mediów społecznościowych. Oprócz zaproszonych gości, na widowni zasiądzie 80 osób.
25.02.24, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Sympatyk w połowie kwietnia w HBO Max
Siedmioodcinkowy serial HBO Original "Sympatyk" będzie miał swoją premierę 15 kwietnia br. w HBO i HBO Max.
23.02.24, 15:09
| telewizja / VOD » informacje
Specjalne propozycje programowe kanału TVP Kobieta w drugą rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie
W drugą rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie, TVP Kobieta w cyklu „Matki wojny” oraz w specjalnych odcinkach programu „Kobiety w drodze”, przypomni sylwetki ukraińskich kobiet zaangażowanych w działania wspierające rodaków. Na antenie pojawią się także wywiady z Tetianą Kovalchuk i Mery Akopian.
23.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
Jakubiak rozgryzie Maltę w nowej serii programów w Canal+ Kuchnia
Tomasz Jakubiak w nowej serii programu „Jakubiak rozgryza” tym razem odwiedzi Maltę. Emisja ruszy pod koniec lutego br. w CANAL+ Kuchnia.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.