03.07.07, 23:04

Zmiany personalne w Infinity Interactive

Mariusz Bednarko, pełniący dotychczas obowiązki Kierownika Marketingu, objął stanowisko Strategic Director. Do zespołu dołączył także Mateusz Kasprzak, nowy Art Director.
Mariusz Bednarko, pełniący dotychczas obowiązki Kierownika Marketingu, objął stanowisko Strategic Director. Do zespołu dołączył także Mateusz Kasprzak, nowy Art Director.

Mariusz Bednarko związany jest z Infinity Group od 2002 roku. Pracę w agencji rozpoczynał na stanowisku Account Executive. Następnie, już jako Kierownik Marketingu, odpowiedzialny był za realizację projektów e-marketingowych dla takich klientów jak PTC Era, E.Wedel, Citibank Handlowy, Citifinancial. W dotychczasowej pracy jego kompetencje obejmowały także doradztwo i planowanie strategii e-marketingowych.

Na obecnym stanowisku zajmować się będzie koordynacją prac strategicznych wobec klientów agencji, rozwojem działu Doradztwa i Strategii oraz rozbudową portfolio narzędzi strategicznych stosowanych przez Infinity Interactive.

„Strategiczne podejście do realizowanych projektów jest czynnikiem wyróżniającym Infinity Interactive na tle większości agencji interaktywnych. Naszym głównym zadaniem na najbliższy okres jest usystematyzowanie i rozbudowa oferty w zakresie badań i analizy strategicznej. Optymizmem napawa fakt, że Klienci rozumieją i doceniają wagę kompleksowego podejścia strategicznego dla skuteczności realizowanych projektów internetowych oraz przełożenia ich na wartość marki” – mówi Mariusz Bednarko.

Mateusz Kasprzak, nowy Art Director w Infinity Interactive, z branżą interaktywną związany jest od 7 lat. Poprzednio pracował na stanowisku Art Directora w innych wiodących agencjach marketingu interaktywnego: Hypermedia i Artegence. W swoim dorobku ma realizacje dla czołowych klientów z sektorów m.in. finansowego (PKO BP, BZWBK), produkcji muzycznej i filmowej (Sony BMG Polska, Universal Studios), FMCG (Unilever Polska, Procter&Gamble). Prowadzone przez niego projekty nagradzane były prestiżowymi wyróżnieniami – m.in. Kreatura 2007 i Złote Orły 2004.

Komentarze

Powiązane

07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.
06.12.23, 09:49
| reklama & PR » informacje
Ferrero przedłuża współpracę z MullenLowe Warsaw
Firma Ferrero w Polsce przedłużyła współpracę z agencją MullenLowe Warsaw o kolejny rok. Po wygranym zeszłorocznym przetargu, zakres pracy agencji nadal obejmować będzie kompleksową obsługę kanałów marki KINDER mediach mediach społecznościowych.
06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.