27.02.16, 11:00

Wiosenne premiery w Czwórce

Policjantki i Policjanci

Czwórka zaprezentowała propozycje swojej wiosennej ramówki. Widzowie zobaczą m.in. nowy serial „9. miesiąc”,  kolejne sezony  „Policjantek i Policjantów” i  „Detektywów w Akcji” oraz premierę serialu dokumentalnego „Wielka historia”.

Najnowsza produkcja na antenie Czwórki - „9. miesiąc”, przedstawia poruszające, pełne emocji i dramatycznych zwrotów akcji historie, rozgrywające się w oczekiwaniu na przełomowy moment w życiu bohaterów, jakim są narodziny dziecka. Serial emitowany będzie w każdą niedzielę od 6 marca, o godz. 18.00.
 
Chyba do najbardziej oczekiwanych przez widzów Czwórki należy niewątpliwie premiera czwartego już sezonu „Policjantek i Policjantów", których oglądalność pod koniec emisji poprzedniej serii sięgała 1,9 mln osób. Po zakończonym suspensem finale trzeciego sezonu, fanów serialu już w pierwszych odcinkach czeka duża dawka mocnych wrażeń i zaskakujący rozwój wielu wątków. Nowy sezon już od 2 marca w stałym paśmie – od poniedziałku do czwartku o godz. 19.00.

Widzów może zaskoczyć także nowa odsłona „Detektywów w Akcji”, serialu o pracownikach agencji Septagon i rozwiązywanych przez nich zagadkach. Do grona głównych bohaterów dołączy trójka nowych barwnych postaci – rock-and-rollowiec Novy, zniewalająco seksowna Francuzka  i była nauczycielka Bibi – których niebanalne metody i pomysły  pomogą w kolejnych zawikłanych śledztwach. Nowe odcinki już od 29 lutego, od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00.
 
Atrakcyjną propozycją – nie tylko dla miłośników programów popularnonaukowych, ale dla wszystkich ciekawych świata – będzie serial dokumentalny „Wielka historia”, który pokazuje, w jaki sposób niemal na każdym kroku mamy dziś do czynienia ze skutkami różnych wydarzeń z przeszłości, nawet tak odległych jak Wielki Wybuch miliardy lat temu. Począwszy od 5 marca, co sobotę o godz. 13.00, Czwórka zaprasza na dwa premierowe odcinki serialu.

Obiecująco, po udanym starcie – z widownią na poziomie 360 tys. osób i udziałami w rynku przekraczającymi 3,4% i aż  4,4% w grupie komercyjnej – zapowiada się także serial „Moja nadzieja". Tym samym najnowszy hit z Argentyny, który zadebiutował właśnie w Czwórce w paśmie o godz. 16.00 od poniedziałku do piątku, osiągnął ponad dwukrotną przewagę nad nadawanymi o tej porze serialami konkurencyjnych TVN7 i TV Puls.  „Moja nadzieja” to komedia romantyczna o perypetiach Julii – młodej przebojowej dziewczyny, która, uciekając przed niebezpiecznymi przestępcami, musi ukryć się w zakonie w przebraniu nowicjuszki.

Wiosną nie zabraknie również nowych edycji programów, które od wielu lat nierozerwalnie związane są z anteną Czwórki. Premierowe odcinki „STOP Drogówki” będzie można oglądać już od 1 marca we wtorki o godz. 21.00, a od 5 marca w weekendowym paśmie o godz. 19.00 nadawany będzie nowy sezon najpopularniejszego i najdłużej obecnie emitowanego programu popularnonaukowego w Polsce – „Galileo”.

Jak zawsze, widzowie Czwórki mogą także liczyć na bogatą ofertę filmową. Tylko w marcu stacja pokaże ponad 60 tytułów, a wśród wiosennych premier znajdą się takie pozycje, jak „Wielki mistrz” Wong Kar-waia, sensacyjna „Stacja szyfrująca” z Johnem Cusackiem  czy przebojowy „Don Jon” Josepha Gordona-Levitta z Julianne Moore, Scarlett Johansson i tegoroczną pretendentką do Oscara - Brie Larson.

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy