17.02.16, 09:00

II seria programu Lustro Pauliny Młynarskiej w Onet.pl

II seria programu "Lustro"
Fot.: materiały prasowe

17 lutego br. (środa) w Onet.pl zostanie wyemitowany pierwszy z ośmiu odcinków drugiej serii programu „Lustro” Pauliny Młynarskiej. 

Wśród zaproszonych do II serii programu gości znalazły się Helena Norowicz, Marta Żmuda Trzebiatowska, Dorota Wellman, Małgorzata Halber, Grażyna Wolszczak, Magdalena Środa, Marieta Żukowska i Lidia Popiel. Dziewięć odcinków pierwszej serii programu obejrzano ponad 1,3 mln razy.

Program „Lustro” to rozmowy, „bez makijażu”. Podobnie jak w pierwszej serii programu, rozmówcami Pauliny Młynarskiej będą osoby znane z ekranu oraz życia publicznego, które w studio ściągną maski, za którymi skrywają się w publicznych sytuacjach – te metaforyczne oraz dosłowne, bo goście „Lustra” występują bez towarzyszącego im na co dzień makijażu.

"Pomysł na „Lustro” powstał w głowach dwóch dorosłych kobiet: Agi Leśniewskiej z Onetu i mojej. Postanowiłyśmy wyjść z medialnego schematu, który każe kobietom wyglądać jak tzw. lalki z taśmy produkcyjnej i pokazać znane i podziwiane Polki, takimi jakie są - kiedy nie starają się wyglądać lepiej niż w rzeczywistości" – mówi Paulina Młynarska. "Początkowo powstało osiem sześciominutowych filmików, podczas których skupiłam się na samym procesie zmywania makijażu i dochodzenia do „prawdziwej” siebie - tej z cieniami pod oczami, zmarszczkami i kompleksami. Rozmowy dotyczyły natomiast głównie stosunku bohaterki do własnego ciała. Kolejna seria, na wyraźną prośbę widowni, to już pełnoprawne, kilkunastominutowe, bardzo intymne rozmowy o stosunku sławnych kobiet do swojego ciała, o zgodzie, lub jej braku, na bycie tą, którą się jest kiedy inni nie patrzą. O trudnościach, starzeniu się i kompleksach. I o wielkim pięknie, którego nie widać… pod warstwą makijażu" – dodaje Młynarska.

II sezon programu będzie udostępniany od 17 lutego br. Kolejne odcinki będą pojawiać się cyklicznie, co tydzień. Start drugiej serii programu wspiera kampania promocyjna realizowana w stacjach telewizyjnych i radiowych, mediach online, prasie i social mediach.

Komentarze

Powiązane

13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.