11.09.15, 14:00

Jesienne nowości w TVP HD

Kadr z programu "Login: kuchnia"
Fot.: materiały prasowe

Programy o zdrowiu, gotowaniu oraz urządzaniu wnętrz to nowości jesiennej ramówki TVP HD. Wśród propozycji m.in. „Przez żołądek do zdrowia”, z którego widzowie dowiedzą się, jak tryb życia, a w szczególności odżywianie wpływają na zdrowie, a także „Login: kuchnia” wprowadzający w świat blogerów kulinarnych, którzy zdradzą tajniki swojego sukcesu oraz podpowiedzą w zabawny sposób, jak przygotować pyszną potrawę nawet w trudnych sytuacjach. Widzowie TVP HD zobaczą także spektakularne metamorfozy wnętrz w nowej serii lubianego programu „Dekorady”.

„Przez żołądem do zdrowia” (od 17 września, czwartek, godz. 17:30) to nowatorski program poświęcony propagowaniu zdrowego stylu życia oraz sposobów odżywiania mogących wpłynąć na poprawę zdrowia. Na przykładach osób, które mają problemy zdrowotne, twórcy programu określają, jaką rolę odgrywa odżywianie w prewencji i leczeniu wielu chorób. Na nowo odkryją dawną mądrość Hipokratesa: „Jedzenie powinno być lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem”.

„Login: kuchnia” (od 18 września, piątek, godz. 17.30) to nieszablonowy program o gotowaniu i nie tylko. Tym razem do kuchni zostali zaproszeni blogerzy kulinarni, a nie profesjonaliści. Widzowie dowiedzą się, kim tak naprawdę są twórcy blogów, w czym tkwi ich fenomen i ogromna siła przyciągania internautów. Zobaczą, czy rzeczywiście radzą sobie w kuchni nie gorzej niż zawodowi kucharze. Program prowadzi dziennikarka i blogerka kulinarna Aga Kozak, specjalizująca się w pisaniu o jedzeniu i sztuce, znana m.in. z programu „Słodko i wytrawnie”. Z wykształcenia kulturoznawczyni - filmoznawczyni, medioznawczyni i amerykanistka po Uniwersytecie Jagiellońskim, Middlesex University w Londynie i NYU w Nowym Jorku.

„Dekorady” (niedziela, godz. 14:20) - w tym programie architekci wnętrz pokazują, jak za pomocą ogólnodostępnych środków urządzić modne i funkcjonalne wnętrza. Tu znajdą coś dla siebie fani designu i aranżacji wnętrz, ale także ci, którzy marzą o błyskawicznej i niewymagającej nakładów metamorfozie swojego mieszkania. W programie znajdą się również porady, jak nadać nowe życie starym meblom oraz jak za pomocą ograniczonego budżetu dokonać spektakularnej przemiany wnętrza. Ekipa „Dekorad” wkracza zarówno do starych, jak i do nowych mieszkań w stanie deweloperskim, w których pod nieobecność właścicieli dokonuje efektownych przemian. Twórcy programu stawiają na estetykę, ciekawe rozwiązania i na uzyskanie jak najlepszej funkcjonalności wnętrz. Ekipa proponuje też proste sposoby na samodzielne wykonanie prac dekoratorskich.
Program prowadzi Maciej Bogaczewicz, doświadczony architekt, Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, który z pasją przekazuje widzom swoją wiedzę.

Komentarze

Powiązane

23.07.24, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
Marcin Bisiorek w Szkle Kontaktowym
Marcin Bisiorek, dziennikarz związany z Radiem 357, pojawił się pierwszy raz w "Szkle Kontaktowym" (TVN24). 
22.07.24, 22:54
| telewizja / VOD » seriale
Ruszyły zdjęcia do Furiozy 2. Film Netflixa zadebiutuje w 2025 roku
Rozpoczęły się zdjęcia do "Furiozy 2", kontynuacji filmu sensacyjnego, który zadebiutuje w 2025 r. na platformie Netflix.
22.07.24, 11:41
| telewizja / VOD » informacje
Piłkarki. Dziewczyny z boiska jesienną w TTV
Serial dokumentalny "Piłkarki. Dziewczyny z boiska" zadebiutuje jesienią w ramówce TTV. Produkcja śledzi rozrywki piłkarskie oraz pokazuje codzienne życie ośmiu kobiecych amatorskich drużyn z całej Polski.
22.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
#ineaczej. INEA z nową kampanią wizerunkową
Do 15 października br. potrwa kampania wizerunkowa firmy INEA. W nowej akcji wykorzystano motyw ucznia i mistrza.  
21.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Igrzyska Olimpijskie Paris 2024 na Eurosport w Vectrze
Widzowie będą mogli oglądać transmisje Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na dziesięciu kanałach Eurosport dostępnych w ofercie Vectry. 
20.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Interia i Polsat partnerami Polskiego Komitetu Olimpijskiego i reprezentacji Polski
Grupa Polsat Plus kontynuuje współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Olimpijską Reprezentacją Polski. Umowa została zawarta na cztery lata z opcją jej przedłużenia. 
19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.