03.07.15, 15:00

Zmiana pory wydawania cyfrowego Pulsu Biznesu

Wydanie cyfrowe
fot. materiały prasowe

Od 1 lipca br. cyfrowe wydania dziennika „Puls Biznesu” są dostępne od godziny 22.00 w dniu poprzedzającym wydanie drukowane. Do tej pory wydania były publikowane o północy.

Znaczna grupa przedsiębiorców, menedżerów i inwestorów giełdowych prenumerujących „PB” pobierała elektroniczne wydania o północy. Przyspieszenie terminu publikacji jest ukłonem w stronę najbardziej lojalnych czytelników, dla których szybki dostęp do treści ma ogromne znaczenie.

"Wiele wieści ze spółek giełdowych dzięki dociekliwości naszych dziennikarzy publikujemy jako pierwsi. Newsy te mają istotny wpływ na notowania giełdowe. Obecnie „Puls Biznesu” będzie można przeczytać na 11 godzin przed rozpoczęciem sesji giełdowej. Jestem przekonany, że po zmianie cyklu ukazywania się wydań cyfrowych „Puls Biznesu” będzie dla nich jeszcze cenniejszym źródłem informacji" – mówi Przemek Barankiewicz, redaktor naczelny pb.pl.

Od kilku lat zaobserwować można gwałtowny wzrost zainteresowania cyfrowymi produktami „Pulsu Biznesu”. E-wydania są najszybciej rosnącym segmentem w wydawnictwie. Dlatego  postanowiło ono zadbać o swoich czytelników cyfrowych. „Puls Biznesu” mogą oni czytać w wygodny sposób również na urządzeniach mobilnych. Jedna z aplikacji – cyfrowy tygodnik biznesowy „Puls Biznesu+” jest najwyżej ocenianą polską aplikacją prasową w AppStore.

"Prenumeratorzy dziennika mogą go czytać za pośrednictwem aplikacji „Puls Biznesu” z newsami biznesowymi – dzięki możliwości personalizacji (wybór tematów, branż, spółek, indeksów itp.) mogą zaprojektować swój idealny dziennik biznesowy, który żyje 24 godziny na dobę. Od teraz zapewnimy im jeszcze szybszy dostęp do bieżących wydań dziennika" – dodaje Karolina Kowalska, dyrektor marketingu i PR w Bonnier Business Polska.

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.