05.05.15, 12:20

Ostatnie dni na zgłoszenie kampanii promocyjnych do konkursu Kryształy PR-u

Fot.: materiały prasowe

6 maja br. upływa ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń do 4 edycji konkursu „Kryształy PR-u”, którego celem jest promowanie i nagradzanie najlepszych kampanii promocyjnych zrealizowanych przez samorządy i administrację państwową. W tym roku nagrody przyznane zostaną w 6 kategoriach. Uroczysta gala wręczenia „Kryształów PR-u” odbędzie się 13 maja w Krakowie podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej.

„Kryształy PR-u” to konkurs wyjątkowy, bo nagrody za najlepsze kampanie promocyjne przyznawane są tylko jednostkom samorządu terytorialnego, administracji państwowej oraz spółkom samorządowym w sześciu kategoriach:

  • wizerunek w mediach społecznościowych
  • film promocyjny
  • promocja projektów unijnych
  • kreatywna kampania promocyjna
  • gazeta miejska lub biuletyn
  • kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej

Udział w konkursie jest bezpłatny, termin przyjmowania zgłoszeń upływa 6 maja 2015 r. Uroczysta gala odbędzie się 13 maja w zabytkowym budynku Zakładu Uzdatniania Wody na krakowskich Bielanach.

Miasto – bohater wydarzeń

„Kryształy PR-u” przyznawane są podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która odbędzie się od 13 do 15 maja w Krakowie pod hasłem „Miasto – bohater wydarzeń”. PR w Samorządzie to najstarsza konferencja w Polsce z obszaru public relations dedykowana przedstawicielom jednostek terytorialnych i samorządowych. Odbywa się ona nieprzerwanie od 2004 r. Zainicjowana w Kraśniku została przeniesiona do Katowic, a następnie do stolicy Małopolski. Przez kilkanaście edycji wzięło w niej udział kilka tysięcy uczestników – prezydentów, burmistrzów, wójtów, rzeczników prasowych i osób odpowiedzialnych za promocję i marketing w samorządzie i administracji publicznej. Każdego roku uznani eksperci podejmują tematykę aktualnych trendów w obszarze PR-u.

W tegorocznym programie znalazło się kilkanaście wykładów autorskich, panele dyskusyjne i spotkania z ekspertami public relations w Polsce Wśród uczestników i prelegentów konferencji pojawią się tak uznani eksperci, jak Mariusz Sokołowski – rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, Dariusz Kryszk – główny specjalista Departamentu Prasowo-Informacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej, Czesław Lang – organizator Tour de Pologne czy Adam Łaszyn – uznany przez magazyn Newsweek za jednego z 50 najbardziej wpływowych Polaków w 2009 roku.

Organizatorami wydarzenia są: Grupa PRC, Urząd Miasta Krakowa oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie. Wybór Krakowa jako miejsca organizacji konferencji nie jest przypadkowy – dowodzi m.in., że miasto posiada niezaprzeczalne osiągnięcia i w środowisku samorządowym może uchodzić za eksperta w dziedzinie promocji i marketingu miejsc.

Wszystkie informacje związane z „Kryształami PR-u” i Konferencją znajdują się na stronie www.prwsamorzadzie.pl.

Komentarze

Powiązane

08.02.23, 14:14
| reklama & PR » informacje
Pure City rozwija sieć elektrostacji. Umowa z N-Park
Pure City, operator innowacyjnej sieci nośników cyfrowej reklamy zewnętrznej, będących jednocześnie stacjami ładowania pojazdów elektrycznych, realizuje plan rozwoju sieci elektrostacji. Zielone stacje ładowania PureCity w tym roku staną w parkach handlowych N-Park. 
08.02.23, 06:30
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2022 r.: Maciej Leonard Żybula i Maciej Robak (Bees & Honey)
Maciej Leonard Żybula i Maciej Robak z Bees & Honey podsumowują 2022 rok na szero rozumianym rynku reklamy i marketingu. 
07.02.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Zadbane dłonie o każdej porze roku. Kampania marki Cztery Pory Roku
Trwa kampania marki Cztery Pory Roku prowadzona pod hasłem „Zadbane dłonie o każdej porze roku”, która jest skierowana do osób dbających o kondycję i urodę swojej skóry.
07.02.23, 20:04
| reklama & PR » informacje
Linkleaders marki obsłuży markę ESET na polskim rynku
Do grona klientów praktyki Tech & Services agencji PR i EB Linkleaders dołączyła marka ESET działająca w obszarze rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Agencja odpowiada za relacje z mediami i pozycjonowanie ekspertów marki w polskich mediach.
07.02.23, 18:14
| reklama & PR » informacje
Karolina Pilarczyk promuje bezpieczeństwo na drodze w zimowych warunkach w kampanii Alior Bank
Alior Bank promuje ubezpieczenie komunikacyjne. Głównym elementem kampanii są materiały video z udziałem Karoliny Pilarczyk.
07.02.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
Ze Snickers ogarniesz zimę. Kampania outdoorowa marki Snickers
Na początku lutego br. ruszyła ogólnopolska kampania marki Snickers, która w zimowym okresie będzie widoczna na setkach nośników w największych miastach Polski oraz popularnych górskich kurortach.
07.02.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Sebastian Huber na czele LifeTube Content Lab
LifeTube (Grupa LTTM) uruchomi nowe usługi i narzędzia technologiczne, które mają zwiekszyć przychody pasywne twórcom. W tym celu powołano nową jednostkę LifeTube Content Lab, na której czele staje Sebastian Huber.
07.02.23, 14:30
| reklama & PR » informacje
Bauer wprowadza znak jakości i rozpoczyna kampanię kampanię promocyjną swoich tytułów
Od lutego br. na okładkach magazynów Wydawnictwa Bauer pojawia się nowy znak - „Dobra Prasa!”. Dodatkowo wydawnictwo rozpoczęło kampanię mająca na celu promocję swoich tytułów.
07.02.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Ruszyła loteria marki Grześki. Do wygrania vouchery ze strony Wyjątkowy Prezent
1 lutego br. ruszyła loteria marki Grześki należącej do firmy Colian. Do wygrania są vouchery na oferty ze strony Wyjątkowy Prezent.
07.02.23, 08:58
| reklama & PR » ludzie
Nowe osoby na pokładzie Tigers. Krakowski oddział przenosi się do AFI Europe
Na początku br. Do zespołu agencji marketingowej Tigers dołączyli: Katarzyna Mıstaçoğlu, Oscar Dąbkowski, Joanna Dubielewska, Łucja Faszczewska i Patryk Karmoliński. Dodatkowo, krakowski oddział Tigers przenosi się do nowej siedziby - AFI EUROPE.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.