02.04.15, 23:34

Warszawskie Dni Informatyki – rekordowa frekwencja, najwięksi pracodawcy w branży i atrakcyjne warsztaty

Logo wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

Warszawskie Dni Informatyki, największe informatyczne wydarzenie w Polsce, już na nami. Do historii przejdzie rekordowa frekwencja – w tym roku odwiedziło je pięć tysięcy osób.

Warszawskie Dni Informatyki odbyły się w dniach 24-25 marca 2015 na Politechnice Warszawskiej i była to szósta edycja eventu. Jak co roku, organizatorzy wyszli naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom uczestników – oprócz ścieżek tematycznych znanych z ubiegłych edycji, takich jak Web Development czy IT Management, przygotowali nowe ścieżki, m.in. Mobile Development oraz Business Applications.

Ogromnym zainteresowaniem tradycyjnie cieszyły się warsztaty, które pozwalają zdobyć praktyczne umiejętności pod okiem ekspertów z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Na życzenie uczestników liczba warsztatów oraz dostępnych miejsc wyjątkowo została podwojona!

Wydarzeniem towarzyszącym, które również przyciągnęło rzesze zainteresowanych, była Giełda Pracy IT. Ponad 30 największych pracodawców rekrutujących do IT przedstawiło 1000 ofert praktyk, staży i pracy – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Istotnym elementem Warszawskich Dni Informatyki był również Panel Rektorski w Senacie Rzeczypospolitej, na którym spotkali się rektorzy uczelni warszawskich, przedstawiciele biznesu oraz aktywni studenci z samorządów i kół naukowych. Tematem przewodnim był e-learning. Zastanawiano się także, czy Polska jest na rozdrożu – czy naukę w obecnej strukturze gospodarczej można zapisać ciągle po stronie „szanse”, czy już po stronie „problemy”?

Rekordowa frekwencja i aktywny udział w WDI 2015 pozwalają wierzyć organizatorom, że chęć nauki i postawa uczestników to zdecydowanie „szanse” i wielki potencjał!

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.