21.01.15, 12:53

Mobile DeveloperDays w marcu 2015 r. na Stadionie Wrocław

Logo wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

W dniach 25 - 27 marca 2015 roku na Stadionie Wrocław odbędzie się konferencja Mobile DeveloperDays przeznaczona dla programistów urządzeń mobilnych i twórców aplikacji. Konferencja będzie realizowana w ramach oddzielnych ścieżek tematycznych dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone. Organizatorzy konferencji kompletują listę prelegentów, na początku roku będzie znana szczegółowa agenda i ruszą zapisy.

Wydarzenie Mobile DeveloperDays jest kolejną z serii konferencji DeveloperDays przygotowywanych przez zespół, który od kilku lat organizuje SQLDay – największą w Polsce konferencję poświęconą tematom związanym z SQL Server. W październiku również na Stadionie Wrocław odbyła się konferencja .NET DeveloperDays, która cieszyła się dużym zainteresowaniem specjalistów IT chcących podnieść swoje kompetencje w obszarze technologii .NET. 

Po sukcesie tego wydarzenia tym razem organizatorzy do komfortowych wnętrz Stadionu Wrocław zapraszają programistów urządzeń mobilnych i twórców aplikacji. Podczas dwudniowego spotkania eksperci będą omawiać systemy operacyjne Android, iOS oraz Windows Phone.

Po sukcesie październikowej konferencji .NET DeveloperDays w 2015 roku planujemy kolejne konferencje adresowane do programistów i twórców aplikacji. Pierwszą z nich będzie Mobile DeveleoperDays, która w marcu odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Stadionu Wrocław. Agendę tej konferencji ułożymy w taki sposób, aby każdy zainteresowany technologiami mobilnymi mógł znaleźć w niej interesujące prelekcje i warsztaty. Udostępnimy trzy oddzielne ścieżki tematyczne dla wiodących systemów mobilnych, a w każdym z tych bloków prelegentami będą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Jestem przekonany, że nasza konferencja będzie jedną z najbardziej merytorycznych w branży mobilnej. Już dzisiaj zapraszam w marcu do Wrocławia na kolejną odsłonę konferencji DeveloperDays" – powiedział Maciej Pilecki z firmy Data Master, która organizuje konferencję.

Podczas dwudniowej konferencji dostępna będzie strefa ekspertów, którzy postarają się odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania z dziedziny tworzenia aplikacji oraz w atrakcyjny sposób będą dzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem zawodowym. Zapisy na konferencję Mobile DeveloperDays rozpoczną się na początku roku i będą prowadzone na stronie internetowej http://mobile.developerdays.pl/

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.