06.12.14, 10:53

Strefa Widza TVP tylko dla płacących abonament

Strefa Widza TVP
Fot.: materiały prasowe TVP

Telewizja Polska uruchomiła nowy serwis VOD - Strefa Widza. Dostęp do niego będa mieć tylko osoby płacące abonament.

Od 5 grudnia br. każdy, kto na bieżąco opłaca abonament radiowo-telewizyjny będzie mógł za darmo korzystać z całej premierowej i archiwalnej oferty programowej Telewizji Polskiej dostępnej w usłudze VoD (Video on Demand – wideo na żądanie). VoD TVP to obecnie 36 tys. pozycji programowych, archiwalnych i współczesnych, w tym tysiące odcinków prawie 100 seriali, 265 filmów dokumentalnych i 62 filmy fabularne. Oferta ta z miesiąca na miesiąc poszerza się, zarówno o pozycje bieżące, jaki i kolejne rekonstruowane cyfrowo pozycje z zasobów archiwalnych TVP.

Obecnie każdy, kto zarejestruje się na specjalnym koncie Strefy Widza, a jego płatności abonamentowe zostaną potwierdzone przez Pocztę Polska (co trwać będzie maksymalnie kilka minut) uzyska darmowy dostęp do całych zasobów. Oznacza to, że tylko użytkownik Strefy Widza będzie mógł bez ograniczeń oglądać: jeszcze nie pokazywane na antenach TVP odcinki najpopularniejszych seriali (np. oczekiwany właśnie premierowy serial „Cisza Nad Rozlewiskiem”, a także „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Blondynka”, „Komisarz Alex”, a od wiosny nowe odcinki „Rancza”, „Na dobre i na złe” czy „O mnie się nie martw”); 22 historyczne i kultowe seriale („Przygody Pana Michała”, „Kacperek”, „Życie Kamila Kuranta”, „Na kłopoty Bednarski”, „Tulipan”,” 07 zgłoś się”, „Alternatywy 4”, „Czterej Pancerni i pies”, „Czterdziestolatek”, „Zmiennicy”, „Stawka większa niż życie”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Wojna Domowa”, „Daleko od szosy”, „Mistrz i Małgorzata”, „Siedem Życzeń”, „Parada Oszustów”, „Przygody psa Cywila”, „Stawiam na Tolka Banana”, „Dyrektorzy”, „Układ Krążenia”, „Szpiedzy w Warszawie”); 30 filmów (w tym np. „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego, „Cztery noce z Anną” Jerzego Skolimowskiego, „Rysa” Michała Rosy, „Żurek” Ryszarda Brylskiego, „Drzazgi” Macieja Pieprzycy, „Komornik” Feliksa Falka, „Jutro idziemy do kina” Michała Kwiecińskiego, „Parę osób, mały czas” Andrzeja Barańskiego, „Jeszcze nie wieczór” Jacka Bławuta, „Ono” Małgorzaty Szumowskiej).

Podstawowym narzędziem usługi będzie proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika specjalne konto w ramach portalu tvp.pl, dzięki któremu będzie też można dowiadywać się o dostępie do kolejnych przedpremierowych seriali, przypomnieć sobie w odpowiednim terminie o możliwości uzyskiwania zniżek na abonament, być informowanym o specjalnych pokazach Teatru TV czy o możliwości wzięcia udziału w wydarzeniach specjalnych takich jak np. tegoroczny pokaz filmu „Miasto 44” na Stadionie Narodowym czy o zniżkach specjalnych dla abonentów w sklepie internetowym (sklep.tvp.pl).

Jak wyjaśnia Telewizja Polska w komunikacie prasowym, powodem stworzenia Strefy Widza jest zarówno chęć docenienia i podziękowania wszystkim, którzy zgodnie z prawem na bieżąco opłacają abonament , jak i zachęta dla tych, którzy tego nie robią.

Komentarze

Powiązane

18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
15.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
21 edycja formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aleksander Sikora wśród uczestników
Polsat jesienią pokaże 21. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Do Macieja Rocka w roli gospodyni programu dołączy Agnieszka Hyży.
15.07.24, 12:14
| telewizja / VOD » informacje
Top of the Top Sopot Festival w sierpniu. Wystapią m.in. Ewa Bem, Urszula, Kayah i Rubens
19 sierpnia br. ruszy Top of the Top Sopot Festival. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość wydarzenia będzie transmitowana antenie TVN.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.