04.11.14, 22:45

Sesje szkoleniowe Infrastructure Days w niższej cenie tylko do 7 listopada

Tomasz Onyszko, ekspert biorący udział w wydarzeniu
Fot.: materiały prasowe

Konferencja Infrastructure Days odbędzie się w dniach 24-26 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. W pierwszym dniu wydarzenia najlepsi eksperci w branży IT Paweł Pławiak, Tomasz Onyszko i Grzegorz Tworek poprowadzą intensywne sesje szkoleniowe, których uczestnicy na zakończenie zajęć otrzymają certyfikaty. Tylko do 7 listopada obowiązują niższe, promocyjne ceny za udział w sesjach szkoleniowych oraz w samej konferencji. Zapisy trwają na www.infrastructuredays.pl.

Sesje szkoleniowe konferencji Infrastructure Days to doskonała okazja, aby otrzymać od najlepszych ekspertów w branży cenne informacje i wskazówki przydatne później w codziennej pracy. Specjaliści IT we Wrocławiu mają do wyboru trzy różne ścieżki tematyczne realizowane w ramach specjalnych sesji.

Pierwszą z nich, zatytułowaną „Windows Server 2012 R2 Deep Dive, czyli autostradą do MCSE: Server Infrastructure” poprowadzi Paweł Pławiak, Microsoft Certified Trainer, wykładowca akademicki, CEO w CBSG Polska. Posiada certyfikaty Microsoft pierwszej (MCP/MCSA/MCSE), drugiej (MCTS/MCITP) i trzeciej generacji (MTA/MCSA/MCSE). Od lipca 2009 roku MVP w kategorii Directory Services.

Organizacja środowiska serwerowego Windows ma bezpośrednie przełożenie na konieczne do poniesienia nakłady. Co więcej, zmiana konfiguracji lub poddanie się migracji jest tego najlepszym sprawdzianem, nie tylko przed lipcem 2015 roku. W trakcie zajęć omówione zostaną praktyczne aspekty projektowania oraz implementowania infrastruktury Windows Server 2012 R2. Całość uzupełniona o tematykę migracji oraz integracji z rozwiązaniami Cloud powinna dodać każdemu inżynierowi systemowemu pewności siebie, która jest bardzo potrzebna na autostradzie do MCSE: Server Infrastructure” – powiedział Paweł Pławiak.

Drugą sesję szkoleniową podczas Infrastructure Days „Techniki hakerskie użyteczne dla administratorów Windows” poprowadzi Grzegorz Tworek, który od wielu lat aktywnie promuje idee związane z bezpieczeństwem informatyki, zwłaszcza w powiązaniu z systemami Microsoft. Autor artykułów i książek na temat security, prelegent i ekspert na rozmaitych konferencjach. Zawodowo odpowiada za bezpieczeństwo informacji w dużej organizacji, a jako pasjonat technologii prowadzi polski blog TechNet. Od 2007 roku, regularnie nagradzany jest tytułem Microsoft Most Valuable Professional.

Seminarium, które poprowadzę podczas Infrastructure Days przeznaczone jest dla doświadczonych administratorów systemów Windows, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane z bezpieczeństwem zarządzanych przez siebie systemów. W czasie seminarium pokażę, jak wygląda wewnętrzna architektura zabezpieczeń systemów oraz skupię się na tych aspektach łączności między systemami oraz zarządzania środowiskiem, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo IT. Efektem seminarium będzie pełniejsze zrozumienie bezpieczeństwa systemów Windows zarówno w obszarze doskonalenia konfiguracji sieci jak i w obszarze samodzielnego badania skuteczności zabezpieczeń” – powiedział Grzegorz Tworek.

Sesja prowadzona przez Grzegorza Tworka adresowana jest do osób odpowiedzialnych za infrastrukturę serwerową Windows Server w obszarach sieci, usług katalogowych oraz platformy aplikacyjnej.

Gospodarzem trzeciej sesji szkoleniowej będzie Tomasz Onyszko, ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem, zwłaszcza w obszarze tożsamości cyfrowej Uznany prelegent na konferencjach TechED, Microsoft Technology Summit, The Experts Conference i niezliczonej liczbie konferencji społecznościowych. Od wielu lat zaangażowany w społeczność związaną z technologią. Wielokrotnie nagradzany tytułem Most Valuable Professional (MVP). Do udziału w zajęciach Tomasza Onyszko zalecane jest posiadanie certyfikacji MCSA: Windows Server 2012 lub równoważnej wiedzy i umiejętności.

Środowisko usług firmy już dawno wyszło poza ograniczenia fizyczne sieci lokalnej. Pracownicy mobilni, aplikacje hostowane i wynajmowane w modelu SaaS. To wszystko wymaga od nas elastyczności i zapewnienia bezpiecznego i wygodnego uwierzytelnienia dla użytkowników niezależnie od sieci i urządzenia, w której pracują. Całość nazywane jest „hybrid identity”. To tyle jeżeli chodzi o nazwę – a co z praktyką? Przyjdź na mój warsztat i dowiedz się, jak praktycznie zaplanować i wdrożyć rozwiązanie od początku do końca!” – powiedział Tomasz Onyszko.

W ramach swojego warsztatu Tomasz Onyszko przedstawi zagadnienie integracji sieci firmowych z zewnętrznymi usługami dostawców tożsamości oraz aplikacjami. Całość zostanie zobrazowana na przykładzie wdrożenia rozwiązania w przykładowym środowisku firmowym. Uczestnicy tej sesji poznają również odpowiedzi na pytania: Jak zbudować rozwiązanie pozwalające naszym użytkownikom pracować z aplikacjami SaaS? Jak udostępnić usługi dla naszych dostawców? Jak zarządzać użytkownikami zewnętrznymi i ich tożsamością w kontekście naszych aplikacji różnych dostawców?
Uczestnicy wszystkich sesji szkoleniowych otrzymają drukowane certyfikaty potwierdzające udział w danej sesji, a słuchacze sesji Grzegorza Tworka na zakończenie zajęć otrzymają dodatkowo certyfikaty wydane przez CQURE Academy.

Tylko do 7 listopada udział w sesjach szkoleniowych kosztuje 600 złotych, po tym terminie cena wzrośnie do 1000 złotych.
Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się na stronie internetowej: www.infrastructuredays.pl.

O konferencji InfrastructureDays 2014
Windows Server® InfrastructureDays 2014 to konferencja poświęcona przeznaczona dla administratorów i inżynierów związanych z systemami Windows®.
Starannie dobrani prelegenci, precyzyjnie wybrane tematy, lokalizacja, catering, impreza integracyjna, grono sponsorów oraz partnerów i doświadczony zespół organizatorów to gwarancja sukcesu konferencji zaplanowanej na 24-26 listopada 2014.
Podczas trwania konferencji dostępna będzie strefa ekspertów, którzy będą starali się odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania oraz podzielić się z zainteresowanymi swoim doświadczeniem zawodowym. Na ok. 300 uczestników czekać będą 3 sesje o charakterze warsztatów pierwszego dnia oraz 20 sesji tematycznych podzielonych na 2 ścieżki 2 i 3 dnia konferencji.
Tematyka obejmować będzie między innymi: Windows Server®, Active Directory, Exchange, SharePoint, SQL, Security czy Hyper-V.
Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się na stronie internetowej: www.infrastructuredays.pl.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.