Eurosport - przewodnikiem po mistrzostwach świata w Brazylii

David James
Fot.: materiały prasowe

Eurosport przygotował ofertę dla kibiców piłki nożnej, podczas zbliżającego się mundialu w Brazylii. Najświeższe wiadomości będą przekazywane bezpośrednio ze studia, umieszczonego na legendarnej plaży Copacabana. Codziennie kibice będą mogli obejrzeć pięć programów, a analizą meczów zajmą się eksperci światowej klasy. Eurosport przygotował także ofertę online dla fanów będących w ruchu. 

W skład komentatorskiej drużyny gwiazd Eurosportu wejdą: trener Arsenalu Arsène Wenger, zwycięzca mundialu z 1990 roku Thomas Berthold, słynny angielski bramkarz David James, pomocnik Joey Barton i trzykrotny triumfator Serie A, Francuz Olivier Dacourt.

Mundialowe programy będą zaczynać się wcześnie rano, a kończyć późnym wieczorem. W ich skład wejdą:

„Brazilmania” – o godz. 8:30
Widzowie będa mogli obejrzeć przygotowane przez ekspertów Eurosportu, podsumowanie dnia poprzedniego oparte m.in. na statystykach przygotowanych przez firmę Opty oraz zapowiedź aktualnych spotkań, również w oparciu o wiadomości dostarczane przez dziennikarzy Eurosportu w Brazylii.

„Bom Dia Rio” (“Dzieńdobry Rio”) – godz. 14:30 i 17:30
Ten 10-minutowy program będzie nadawany bezpośrednio ze studia w Brazylii. „Bom Dia Rio” oznacza „Dzień dobry Rio”, a to dlatego, że w tych godzinach w Kraju Kawy jest poranek. Poprowadzi go dziennikarka Carolina de Moraes. W programie widzowie będą mogli się dowiedzieć, co pisze lokalna prasa, a dziennikarze skupią się na analizie pierwszego meczu danego dnia, o godz. 18. „Dzień dobry Rio” będzie pokazywał również jak mundial wpływa na codzienne życie Brazylijczyków.

„Copacabana Live” – godz. 20:30 i 23:30
Na żywo z plaży Copacabana poprowadzi go Ashley House. Widzowie będa mogli zobaczyć analizy ekspertów: Arsène’a Wengera, Thomasa Bertholda, Davida Jamesa, Joeya Bartona i Oliviera Dacourta. Będą oni zapowiadać mecze zaczynające się o godz. 21 i o północy, a także komentować spotkania, które odbyły się wcześniej tego dnia. Najświeższe informacje, będą przekazywane od dziennikarzy Eurosportu, na żywo prosto ze stadionów. Kibice dowiedzą się o każdej bramce, która zostanie rozpisana na specjalnej grafice.

Dzięki współpracy pomiędzy Eurosportem a firmą Opta zajmującą się statystykami, po każdym meczu zostanie wybrany najlepszy piłkarz. Również po fazie grupowej widzowie dowiedzą się, kto zasłużył na miano MVP. Wybór będzie oparty na danych dostarczanych przez Opta, według kryteriów ustalonych przez Eurosport.

Eurosport przygotował także szeroką ofertę na mundial w Internecie. Eurosport.com ma być przestrzenią, w której kibice będą mogli dzielić się swoją pasją i poprzez którą uzyskają dostęp do newsów, artykułów, filmów, z których będą mogli korzystać na komputerach, telefonach i tabletach.

Komentarze

Powiązane

25.05.23, 17:34
| telewizja / VOD » informacje
Viaplay Group rozszerza współpracę dystrybucyjną z Play. Serwis ma 1,2 subskrybentów w Polsce
Viaplay Group rozszerzyło długoterminową współpracę dystrybucyjną z Play, operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. W ramach umowy, dostęp do serwisu streamingowego Viaplay będzie częścią pakietów usług TV znajdujących się w ofercie Play.
25.05.23, 09:30
| telewizja / VOD » ludzie
Agam Giza gospodarzem głównego wydania Panoramy
Adam Giza od czerwca br. poprowadzi główne wydanie „Panoramy” (TVP2). Będzie również przygotowywał dla „Wiadomości” (TVP1) materiały o tematyce zdrowotnej.
24.05.23, 14:30
| telewizja / VOD » informacje
Branża telekomunikacyjna apeluje o dialog z regulatorami na rzecz likwidacji barier inwestycyjnych w środowisku wysokiej inflacji
Na zakończonej w Sopocie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej przedstawiciele branży telekomunikacyjnej dyskutowali o wpływie aktualnego otoczenia makroekonomicznego, w szczególności wysokiej inflacji, na polskich przedsiębiorców oraz o inwestycjach w rozwój zaawansowanych usług cyfrowych i infrastruktury szerokopasmowej.
24.05.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Polsat Plus w I kwartale 2023 r. zanotowała 3,2 mld zł przychodów
W I kwartale 2023 r. Grupa Polsat Plus rozwijała sieć 5G Plusa, która obejmuje zasięgiem ponad 20 mln mieszkańców Polski. Uruchomiła także największe i najnowocześniejsze w Polsce studio TV, przedłużyła prawa do Energa Basket Ligi i zakupiła prawa do hokejowych Mistrzostw Świata.
22.05.23, 12:08
| telewizja / VOD » informacje
Matylda Szymalska poprowadzi nowy program Skuteczny marketing w BIZNES24
„Skuteczny marketing” to nowy program na antenie telewizji BIZNES24, którego prowadzącą została Matylda Szymalska, Prezeska Agencji Streetcom. 
21.05.23, 19:38
| telewizja / VOD » informacje
60-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Dużo wspomnień i mało znanych nazwisk
W tym roku przypada 60-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu –. W trzydniowym programie 60. KFPP, który odbędzie się w dniach 9-11 czerwca br., nie zabraknie przebojów sprzed lat, jak i najnowszych hitów. Z myślą o fanach muzyki alternatywnej i oryginalnych brzmień przygotowano także OFFPOLE. Festiwal zapowiada się dużo skromniej niż przed latami.
17.05.23, 18:52
| telewizja / VOD » informacje
Szkło kontaktowe pod lupą Przewodniczącego KRRiT
Maciej Świrski, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, poinformował, że wystąpił do nadawcy TVN24 o odniesienie się do zarzutów w związku z emisją „Szkła kontaktowego” z 15 maja br.
17.05.23, 16:00
| telewizja / VOD » informacje
Ela Romanowska już na planie Naszego Nowego Domu
W poniedziałek, 15 maja br., rozpoczęły się nagrania kolejnego sezonu programu „Nasz Nowy Dom” (Polsat). Nową prowadzącą została Ela Romanowska.
17.05.23, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Finały sezonów seriali Sługa Narodu i Rodzina na Maxa w Czwórce. W Polsacie zawita siatkówka
W sobotę, 20 maja br. finały seriali „Sługa Narodu” oraz „Rodzina na Maxa” będą emitowane wyjątkowo na antenie Czwórki, a nie Polsatu.
17.05.23, 13:30
| telewizja / VOD » informacje
Urszula Rzepczak powraca do TVP
Urszula Rzepczak ponownie związała się z Telewizją Polską i będzie relacjonować wydarzenia z Włoch. Dziennikarka wcześniej już była związana z TVP, dla której przygotowywała relacje z Rzymu w latach 2005–2014.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.