19.03.07, 00:11

Zmiany w dlaMaturzysty - dziale portalu dlaStudenta.pl

Funkcjonujący w ramacha portalu dlaStudenta.pl, dział dlaMaturzysty, zmienił layout i zawartość. Jest również dostępny pod adresem www.dlamaturzysty.pl.
Funkcjonujący w ramacha portalu dlaStudenta.pl, dział dlaMaturzysty, zmienił layout i zawartość. Jest również dostępny pod adresem www.dlamaturzysty.pl.

Przeprowadzone zmiany to element generalnej modyfikcji portalu dlaStudenta.pl, który zgodnie z założeniami twórców w ciągu kilku miesięcy stanie się nowoczesnym serwisem, zbudowanym przy wykorzystniu technologii zgodnych z najnowszymi standardami.

Dział dlaMaturzysty po kilkumiesięcznym okresie funkcjonowania przechodzi poważne zmiany. Poza zmianą layoutu, modyfikacji uległa nawigacja i układ treści. Znacznie zwiększyły się bazy danych, których przeszukiwanie jest teraz intuicyjne. Celem twórców działu było umożliwienie użytkownikom uzyskania interesujących ich informacji na kilka sposobów.

Treść działu to informacje przydatne maturzystom. Nowe dlaMaturzysty jest kompletnym przewodnikiem dla uczniów zaczynających myśleć o studiach. Dział zawiera opis procesów rekrutacyjnych na wszystkie uczelnie w Polsce. Wyszukiwanie informacji jest teraz dużo prostsze.

W przebudowanym dziale czytelnik znajdzie artykuły, statystyki rekrutacyjne z poprzednich lat, porady, sylwetki uczelni i poszczególnych wydziałów, a także opisy uczelni online.

Serwis dlaMaturzysty to kompleksowe wprowadzenie w studia. Dlatego na jego łamach znajdują się wizytówki szkół językowych i policealnych. Dopełnieniem działu są ogłoszenia z korepetycjami, kursami i szkoleniami.

Treść działu jest również dostępna pod adresem www.dlamaturzysty.pl. Jak przekonuje Marek Wargocki, Prezes spółki Mind Media, nowego wydawcy serwisu - Jest to pierwszy etap budowy prężnej grupy medialnej. Wkrótce serwis dlaMaturzysty.pl zyska nową identyfikacją wizualną, co ułatwi jego samodzielne funkcjonowanie. Serwis dlaMaturzysty.pl to pionierskie przedsięwzięcie w polskim internecie.

Komentarze

Powiązane

01.12.23, 15:51
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Michał Piasecki zastępcą redaktora naczelnego dziennika Fakt
Michał Piasecki w roli zastępcy redaktora naczelnego Faktu dołączył do redakcji 1 grudnia br. Nowy wicenaczelny ma odpowiadać za kwestie online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl.
30.11.23, 12:33
| internet » ludzie
WP wzmacnia rolę technologii. Jędrzej Matla awansuje, a Paulina Zyśk-Lisica i Paweł Karaszewski odchodzą z firmy
Od 1 grudnia 2023 r. na stanowisko p.o. dyrektora technologii i produktu reklamowego Wirtualnej Polski Media awansuje Jędrzej Matla. Zmiana ta jak tłumaczy firma jest częścią procesu mocniej integrującego produkty reklamowe i wydawnicze z obszarem IT.
28.11.23, 08:30
| internet » e-commerce
Allegro dalej rośnie. W Czechach trzy główne marki wygrywają
Allegro na polskim rynku zanotowało wzrost sprzedaży o 10,5 proc. Z kolei w Czechach nowa platforma zyskała aż 800 tys. aktywnych klientów.
27.11.23, 10:30
| internet » informacje
Demagog.org.pl partnerem TikToka
TikTok, w ramach stałych działań na rzecz zwalczania dezinformacji, rozpoczął współpracę z Demagog.org.pl, pierwszą i najdłużej działającą w Polsce organizacją fact-checkingową.
24.11.23, 09:30
| internet » ludzie
Olga Korolec dyrektorką zarządzającą Onetu od 2024 r.
Z początkiem stycznia 2024 r. Olga Korolec zostanie nową dyrektorką zarządzającą Onetu (Ringier Axel Springer) przejmując funkcję i dotychczasowe obowiązki Marty Badurek-Pietniczki, która udaje się na urlop macierzyński.
23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.