08.06.12, 09:36

Aplikacje radiowe 24MAS zwiększają zaangażowanie słuchaczy korzystających z urządzeń mobilnych

24MAS Logo

Z roku na rok ilość treści pobieranych mobilnie bije kolejne rekordy, a 24MAS jest jednym z dostawców treści cyfrowych, który wykorzystuje ten sposób konsumpcji mediów przed odbiorców. Śledząc ten niesamowity wzrost firma zauważa, że wielu marketingowców docenia  zalety komunikacji z odbiorcą w miejscu w którym on się znajduje.

24MAS wspiera lojalność i zaangażowanie konsumentów poprzez zróżnicowane portfolio aplikacji funkcjonujących na rozmaitych platformach: smartfonach, tabletach i smart TV, dając nowy strumień dochodów dla właścicieli mediów tradycyjnych i dostawców treści. W tym roku firma rozszerzyła działalność o rynek mobilnych aplikacji radiowych poprzez nagradzaną sieć aplikacji Spodtronic.

Spodtronic.com
Spodtronic łączy około 1500 aplikacji, poprzez które stacje radiowe nadają na żywo na całym świecie. Jak dotąd ponad dwadzieścia pięć milionów osób zainstalowało je na swoich urządzeniach. Liczba nowych użytkowników rośnie w tempie 1,5 miliona nowych użytkowników miesięcznie.

Na rynku polskim, 24MAS obsługuje aplikacje mobilne dla Radia Wrocław oraz Radia RAM. Stacje te umieściły platformę mobilną w ramach swoich strategii dotarcia do młodych fanów muzyki. Oferta radia wspiera takie platformy jak: iOS, Android, Nokia, BlackBerry, Windows Mobile oraz Samsung Bada.

24MAS rozumie i łączy wpływy innowacji, muzyki i social media. W ramach dostępnych modułów aplikacji radiowych jest możliwe konfigurowanie treści, interfejsu użytkownika i schematów monetyzacji, ponieważ chcemy aby różne strategie cyfrowego radia były możliwe w realizacji”  - mówi Mikko Linnamäki, Dyrektor Zarzadzający Radio Business 24MAS.

Mobilne aplikacje radiowe otwierają możliwości zarabiania dzięki reklamom, które mają setki milionów odsłon miesięcznie. 24MAS upraszcza sposób zamawiania i wyświetlania reklam dzięki współpracy z szeroką siecią sprzedaży łączącą największe światowe markami i rynki międzynarodowe.

24MAS skupia się na trzech kluczowych operacjach na rynku - marketingu mobilnym i reklamie, rozwoju i publikowaniu aplikacji oraz dostarczaniu zarządzalnych usług i rozwiązań. To wszystko stwarza dla marek i  deweloperów możliwość dotarcia do abonentów telefonii komórkowej w ponad 80 krajach poprzez aplikacje, reklamę i platformę techniczną. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.24MAS.com, profilu Facebook lub na Twitterze: @ 24MAS.

Firma 24MAS jest sponsorem plebiscytu Zdobywcy Eteru 2011

 

Komentarze

Powiązane

25.01.23, 15:30
| radio » informacje
75. urodziny Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat
25 stycznia br., dziennikarz muzyczny, Wojciech Mann obchodzi 75 urodziny. Z tej okazji zespół Radia Nowy Świat przygotował specjalny urodzinowy wiersz, który został wyemitowany na antenie w porannej audycji „Nowy Świt”, a chwilę później pojawił się w formie video w kanałach społecznościowych Radia.
25.01.23, 14:45
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Przewodniczący KRRiT nałoży karę na Polskie Radio Szczecin oraz TVP Info?
Maciej Świrski, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji , na podstawie art. 53 ust. 1 urt, wszczął postępowania z urzędu w sprawie ukarania nadawców Polskiego Radia Szczecin oraz TVP Info, w związku z emisją treści umożliwiających identyfikację ofiar pedofila, co w rażący sposób zagrażało dobru małoletnich ofiar przemocy.
24.01.23, 19:58
| radio » informacje
Zespół Michalove wystąpi w Jedynce w ramach cyklu Scena Szpilmana – Jedynka Live
 27 stycznia br., na antenie Jedynki zaplanowano transmisję koncertu zespołu Michalove. Wydarzenie odbędzie w ramach cyklu „Scena Szpilmana – Jedynka Live” – kameralnych spotkań z muzyką i artystami z całego świata, które Program 1 wznawia po przerwie. 
24.01.23, 12:43
| radio » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Media Grupy Agora włączyły się w 31. Finał WOŚP
W niedzielę, 29 stycznia br. pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich –małych i dużych!” odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grupy Agora tradycyjnie wesprą akcję, organizując aukcje internetowe, zbierając pieniądze do wirtualnych puszek oraz relacjonując przebieg niedzielnego finału.
21.01.23, 15:54
| radio » informacje
Moje winylowe skarby. Konkurs Programu 1 Polskiego Radia
„Moje winylowe skarby” – to nowy konkurs radiowej Jedynki. Od 19 stycznia br. można przesyłać zdjęcia i opisy swoich kolekcji płyt winylowych, sprzętu grającego i wszelkich innych eksponatów związanych z tematyką konkursu.
20.01.23, 09:15
| radio » informacje
Startuje jedenasta edycja plebiscytu MocArty RMF Classic
Rozpoczęła się jedenasta edycja plebiscytu organizowanego przez radio RMF Classic MocArty. Jest to specjalna edycja, bo związana z jubileuszem 20-lecia rozgłośni, który przypada w tym roku.
19.01.23, 10:47
| radio » informacje
Kiribati. Raport z tonącego świata. Nowy podcast Małgorzaty Gołoty na platformie TOK FM
„Kiribati. Raport z tonącego świata” to podcastowy cykl dokumentalny, który pojawi się na platformie TOK FM 19 stycznia br. Jego autorka, Małgorzata Gołota odwiedziła wyjątkowe miejsce na pograniczu półkul Ziemi, by przekonać się jak żyją Kiribatyjczycy - mieszkańcy państwa, które do 2050 r. zniknie z powierzchni Ziemi. 
19.01.23, 09:30
| radio » informacje
Start do nart i Przebojowa zima w Radiu Zet
Radio ZET wyrusza w Polskę z akcjami plenerowymi. Podczas tegorocznych ferii stacja odwiedzi 12 lokalizacji, zapewniając łącznie 18 dni rodzinnych aktywności i zabawy. Zimowe atrakcje wystartują 20 stycznia i zakończą się 26 lutego br.
19.01.23, 06:30
| radio » badania rynku
Eska liderem, duży spadek Meloradia
Radio Eska mimo niewielkiego spadku pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. (sieci radiowe).
18.01.23, 15:00
| radio » ludzie
Justyna Mączka odeszła z Radia 357
Justyna Mączka pożegnała się z Radiem 357. Dziennikarka ze stacją była związana od samego początku.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji-Rzecznik prasowy

Muzeum Sztuki Łódź | Łódź

Przejdź do oferty

Referent ds. mediów

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce | Opole

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Miasta Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.