20.04.12, 12:56

Informacje o plebiscycie

Statuetka zwycięzców
fot.: portalmedialny.pl

Tradycyjnie jak co roku, portalmedialny.pl  zaprasza Państwa do udziału w plebiscycie "Zdobywcy Eteru 2011".

Tradycyjnie jak co roku, portalmedialny.pl  zaprasza Państwa do udziału w plebiscycie "Zdobywcy Eteru 2011". Celem jest wyłonienie najlepszych radiowców w Polsce. Pierwszy plebiscyt zorganizowany został w 2002 roku i spotkał się z żywym zainteresowaniem przez czytelników. Od tego czasu jest to najstarszy i jedyny regularny plebiscyt dotyczący radia.

Przypomnijmy dlaczego, akurat przeprowadzamy plebiscyt dotyczący radia, a nie np. telewizji. Dlaczego Radio? "Radio to teatr wyobraźni" - tak od dawna twierdzi Marek Niedźwiecki. Radio kreuje, bawi, informuje, towarzyszy. Radio jest wielkim przyjacielem człowieka. "Radio to czary, to magia - to przygoda z której się nie wyrasta" - mówił swego czasu Piotr Welc. I nie sposób się z tymi stwierdzeniami nie zgodzić.

Radiowcy to osoby dzięki którym budzimy się, przeżywamy dzień, zasypiamy. Dzięki nim wiemy co się dzieje na świecie, poznajemy nowe rzeczy, podróżujemy. Tak naprawdę świat bez radia trudny byłby do wyobrażenia. Radio to przede wszystkim ludzie - prezenterzy, dziennikarze, reporterzy, korespondenci, realizatorzy, przedstawiciele handlowi... Zdobywcy Eteru to jedyny taki plebiscyt. Tylko tu doceniani są nie tylko DJ'e i dziennikarze, ale również wszystkie te osoby, których efektów nie widzi przeciętny słuchacz. Zdobywcy Eteru to plebiscyt zarówno dla ludzi z branży, jak i radiosłuchaczy.

Podkreślamy, że plebiscyt jest tylko i wyłącznie zabawą. Zdobywcy Eteru mają jednoczyć branżę radiową, a nie dzielić. Jednocześnie zapraszamy branżę radiową do współpracy przy opracowywaniu zasad plebiscytu na rok 2012.

Już wkrótce zapraszamy do udziału w plebiscycie.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.