06.04.12, 21:07

Nowy Dyrektor Kreatywny Gruppa66 Ogilvy

2 kwietnia 2012 stanowisko Dyrektora Kreatywnego Agencji Gruppa66 Ogilvy, należącej do Ogilvy Group Polska, obejmuje Janek Majle.

2 kwietnia 2012 stanowisko Dyrektora Kreatywnego Agencji Gruppa66 Ogilvy, należącej do Ogilvy Group Polska, obejmuje Janek Majle. Poprzednio stanowisko to zajmował Robin Weeks, łącząc je z obowiązkami Dyrektora Kreatywnego Regionu Ogilvy CEE.

Do głównych zadań, jakie staną przed Jankiem Majle na stanowisku dyrektora kreatywnego Gruppa66 Ogilvy, będą należeć: odpowiedzialność za jakość produktu kreatywnego agencji, nadzorowanie wszelkich projektów kreatywnych realizowanych przez agencję oraz zarządzanie działem kreacji Gruppy66 Ogilvy i praca nad jego stałym rozwojem.W ramach misji Gruppy66 Ogilvy w zakresie koordynacji zintegrowanych kampanii 360 realizowanych w Grupie Ogilvy w Polsce, Majle będzie mógł wykorzystać swoje doświadczenie do poszukiwania i wykorzystywania nowoczesnych form dotarcia do odbiorcy. W związku ze znacznym dorobkiem kreatywnym Majle, będzie on reprezentować agencję w lokalnych i regionalnych konkursach kreatywnych naszego środowiska, biorąc w nich aktywny udział.

Janek Majle doświadczenie w branży reklamowej zdobył pracując w agencjach: Saatchi&Saatchi, Team One i Change Integrated. Jest współautorem takich projektów jak: nagrodzona w Cannes interaktywna reklama telewizyjna Skody „Bagażnik”, viralowa kampania „Yeti w Tatrach”, komunikacja dla Polkomtela, Dziennika, Tymbarku, PZ Cussons, Banku Millennium i Play. Jest również współtwórcą obecnego „filmowego” formatu kreatywnego Simplusa. Jego prace zdobyły szereg nagród na najpoważniejszych konkursach i festiwalach reklamowych, w tym: Brązowy Lew w Cannes, Grand Prix w Golden Drum, Srebrne Effie oraz Złote i Srebrne KTR-y.

Komentarze

Powiązane

17.04.24, 11:07
| reklama & PR » ludzie
Jakub Różycki prezesem Lifetube’a
Stanowisko prezesa Lifetube’a objął Jakub Różycki, manager z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w McKinsey, Allegro i Shoppee.
17.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Start it well. Well Fitness w kampanii promuje treningi medyczne i współpracę z Rehasport
Well Fitness wystartowało z kampanią "Start it well", która promuje treningi medyczne i ogłasza swoją współpracę z Rehasport.
17.04.24, 06:30
| reklama & PR » ludzie
endorfina events stworzyła dział dedykowany Creative Influencer Marketingowi. Na jego czele Natalia Kapuza
Agencja endorfina events tworzy dział dedykowany Creative Influencer Marketingowi, na którego czele stanęła Natalia Kapuza, Head of Creative Marketing. W ramach dalszego poszerzania kompetencji zespół pod przewodnictwem Kapuzy, rozwijać będzie działania in-house w obszarze influencer marketingu.
16.04.24, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Hanna Dworak awansowała w Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo i obecnie jako Senior Project Manager zarządza ośmioosobowym zespołem. W agencji pracuje od roku i do tej pory zajmowała stanowisko Project Manager.
16.04.24, 14:45
| reklama & PR » informacje
Skosztujże! Wawel promuje Mieszankę Krakowską
Przez cały kwiecień br. trwa kampania reklamowa owocowych galaretek w czekoladzie - Mieszanka Krakowska z Wawelu. Użyte hasło “Skosztujże” ma nawiązywać do krakowskich regionalizmów i podkreślać miejsce pochodzenia produkowanych od ponad 50 lat galaretek w czekoladzie.
16.04.24, 10:17
| reklama & PR » informacje
Lavazza kolejne dwa lata z NAV agency
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
15.04.24, 19:23
| reklama & PR » informacje
Michel Moran w kampanii TV marki Prymat
Marka Prymat rozszerza współpracę z kucharzem Michelem Moran. Kucharz zabrał udział w najnowszej kampanii reklamowej.
15.04.24, 18:11
| reklama & PR » informacje
Jak już wznosić, to najlepiej Żubra. Kampania marki z UFO i lewitującym ciągnikiem
W kampanii otwierającej sezon piwny, Żubr tym razem wzbudza zainteresowanie istot pozaziemskich.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy