06.04.12, 21:07

Kampanie promocyjne RMF FM

Radio RMF FM przygotowało dwie kampanie reklamowe promujące Fakty oraz informujące słuchaczy o ubiegłorocznym sukcesie stacji.

W piątek, 16 marca br. rusza kampania „ RMF FM  lider opinii”. Kampania nawiązuje do zeszłorocznego sukcesu RMF FM, który w rankingu Instytutu Monitoringu Mediów zajął pierwsze miejsce wśród stacji radiowych. Kampania obejmuje "Gazetę Wyborczą", "Rzeczpospolitą" i "Dziennik. Gazeta Prawna". Kampania otrzyma także wsparcie na największych polskich portalach internetowych. Kreacja i zakup mediów Dział Promocji Grupy RMF

Natomiast w poniedziałek, 19 marca br. rusza równoległa kampania FAKTÓW, będąca rozszerzeniem obecnej kampanii na wideowallach w Warszawie. Rozszerzenie polega na przeprowadzeniu ogólnopolskiej kampanii w Internecie na portalach: onet, wp.pl, Interia.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl, forsal.pl, Rp.pl, Parkiet.com, Uwazamrze.pl. Tak, jak w przypadku wideowalli, na reklamach  będzie wyświetlać się godzina najbliższego wydania Faktów oraz headline z newsem, który się w nich pojawi.

Nowatorska kampania Faktów RMF FM ruszyła w Warszawie na początku grudnia. Na wybranych ekranach cyfrowych wyświetlają się stale aktualizowane komunikaty zachęcające do słuchania Faktów oraz Kontrwywiadu w RMF FM. Komunikaty pojawiają się kilka minut przed serwisami oraz przed Kontrwywiadem. Informacje, odsyłające bezpośrednio  do zawartości serwisu i  Kontrwywiadu, aktualizuje na bieżąco przez newsroom RMF FM. Na potrzeby tej kampanii stworzono specjalny system do aktualizacji komunikatów, po raz pierwszy zastosowany w Polsce. Kampania prezentowana jest na dziewięciu wielkich ekranach Digital Signage w newralgicznych komunikacyjnie punktach Warszawy (budynek Sezamu, Riwiera, Rondo Daszyńskiego, aleja Krakowska). Pomysł i kreację przygotował dział promocji RMF FM, ekrany dostarczyła firma Video Outdoor, w zakupie mediów pośredniczył dom mediowy Miedia Insight.

Komentarze

Powiązane

16.03.23, 06:30
| radio » ludzie
Krzysztof Grządzielski reporterem Radia ZET w Poznaniu
Krzysztof Grządzielski został nowym reporterem Radia ZET w Poznaniu. Zastąpił Dankę Woźnicką, która z końcem lutego br. rozstała się z rozgłośnią.
15.03.23, 12:42
| radio » informacje
Piosenki z tekstem. Grażyna Torbicka i Wojciech Malajkat gospodarzami koncertu Radia Nowy Świat i Akademii Teatralnej
17 kwietnia br. o godz. 20.00 w Teatrze Collegium Nobilium odbędzie się koncert, który organizują Radio Nowy Świat i Akademia Teatralna w Warszawie.
14.03.23, 17:00
| radio » informacje
Cenniki Grupy RMF bez zmian
Grupa RMF ogłosiła cenniki reklamowe swoich stacji i pakietów na kolejne dwa miesiące. Pozostaną one bez zmian w stosunku do obecnie obowiązujących.
14.03.23, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: duży spadek Eski
Eska mimo dużego spadku, pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. (sieci radiowe).
13.03.23, 20:46
| radio » informacje
Ufam, że mnie słyszycie. Alfabet Jana Pawła II. Okolicznościowy cykl w Jedynce
Program 1 Polskiego Radia będzie emitował nagrania z wypowiedziami papieża Polaka. Cykl „Ufam, że mnie słyszycie. Alfabet Jana Pawła II” będzie emitowany w Jedynce od poniedziałku do piątku o godz. 18.36, w soboty o godz. 18.33, w niedziele o godz. 18.25. Emisja potrwa do 2 kwietnia br.
13.03.23, 10:06
| radio » informacje
RMF FM liderem, duży wzrost Jedynki
RMF FM pozostaje liderem rynku. Jedynka uzyskała rekordowy wzrost udziału - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
13.03.23, 06:30
| radio » informacje
Nowości w wiosennej ramówce Radia Nowy Świat
Trzy nowe audycje, nowy cykl o Czechach w porannym paśmie, powrót audycji „Piosennik” i cyklu Mikołaja Kierskiego o Afryce. Te i inne propozycje pojawią się w Radiu Nowy Świat w marcu br.
11.03.23, 16:10
| radio » informacje
Zmarł Janusz Weiss
Nie żyje Janusz Weiss – dziennikarz, artysta kabaretowy, prezenter radiowy i telewizyjny, w latach 1990–2013 związany z Radiem Zet.
09.03.23, 13:02
| radio » informacje
Znamy skład sztabu pracującego nad integracją zespołów w Grupie Eurozet
8 marca br. Grupa Eurozet podała pełny skład specjalnego sztabu operacyjnego odpowiedzialnego za integrację swoich zespołów. Zespół ekspertów ma czuwać nad poszczególnymi obszarami działalności, m.in. stacjami muzycznymi, informacjami i publicystyką, sprzedażą, finansami, HR oraz rozwojem cyfrowym.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 17.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.