06.04.12, 21:04

Nowości w ofercie TVN Turbo

Od połowy marca br. na antenie TVN Turbo prezentowane są premierowe odcinki „Zakupu kontrolowanego” i „Automaniaka”. Pojawią się również dwie nowe produkcje.

Od połowy marca br. na antenie TVN Turbo prezentowane są premierowe odcinki „Zakupu kontrolowanego” i „Automaniaka”. Pojawią się również dwie nowe produkcje.

Ósmy sezon „Automaniaka” zaprasza widzów na kolejną porcję nowości ze świata motoryzacji w odświeżonej, tematycznej formule. Tej wiosny widzów przywita powiększony skład prowadzących, poza dobrze znanymi z anteny TVN Turbo: Rafałem Jemielitą, Jarosławem Maznasem i Patrykiem Mikiciukiem specjalnie dla naszych widzów testy samochodów sportowych w każdym odcinku przeprowadzał będzie słynny kierowca wyścigowy, były Stig – Ben Collins.

Trzynasta seria „Zakupu kontrolowanego” wprowadza zmieniony sposób realizacji programu – w pieczołowicie przygotowanym studiu TV, umożliwiającym bardziej widowiskową realizację. Kolejną zmianą jest cykliczny udział publiczności, która będzie mogła na bieżąco zabierać głos w sprawie testowanych w programie samochodów. W najnowszej serii programu nie zabraknie także opinii ekspertów, a także informacji o kosztach eksploatacji, najsłabszych i najmocniejszych stronach testowanych aut, oraz praktycznych porad dla osób, które planują zakup samochodu na własną rękę.

22 marca na antenie TVN Turbo pojawią się dwie polskie produkcje. „Zawód ochroniarz” to program przedstawiający pracę licencjonowanych pracowników najlepszych firm ochroniarskich w Polsce, wśród których wielu to byli funkcjonariusze BOR. Podzielą się oni z widzami tajnikami swojej codziennej pracy, przytoczą wiele ciekawostek i anegdot. „W więzieniu” to z kolei format przedstawiający rzeczywistość polskich zakładów karnych, w których obecnie przebywa blisko 80 tysięcy skazanych. Program ma rozwiać mity i zweryfikować poglądy na temat zakładów penitencjarnych.

Komentarze

Powiązane

24.05.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Polsat Plus w I kwartale 2023 r. zanotowała 3,2 mld zł przychodów
W I kwartale 2023 r. Grupa Polsat Plus rozwijała sieć 5G Plusa, która obejmuje zasięgiem ponad 20 mln mieszkańców Polski. Uruchomiła także największe i najnowocześniejsze w Polsce studio TV, przedłużyła prawa do Energa Basket Ligi i zakupiła prawa do hokejowych Mistrzostw Świata.
22.05.23, 12:08
| telewizja / VOD » informacje
Matylda Szymalska poprowadzi nowy program Skuteczny marketing w BIZNES24
„Skuteczny marketing” to nowy program na antenie telewizji BIZNES24, którego prowadzącą została Matylda Szymalska, Prezeska Agencji Streetcom. 
21.05.23, 19:38
| telewizja / VOD » informacje
60-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Dużo wspomnień i mało znanych nazwisk
W tym roku przypada 60-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu –. W trzydniowym programie 60. KFPP, który odbędzie się w dniach 9-11 czerwca br., nie zabraknie przebojów sprzed lat, jak i najnowszych hitów. Z myślą o fanach muzyki alternatywnej i oryginalnych brzmień przygotowano także OFFPOLE. Festiwal zapowiada się dużo skromniej niż przed latami.
17.05.23, 18:52
| telewizja / VOD » informacje
Szkło kontaktowe pod lupą Przewodniczącego KRRiT
Maciej Świrski, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, poinformował, że wystąpił do nadawcy TVN24 o odniesienie się do zarzutów w związku z emisją „Szkła kontaktowego” z 15 maja br.
17.05.23, 16:00
| telewizja / VOD » informacje
Ela Romanowska już na planie Naszego Nowego Domu
W poniedziałek, 15 maja br., rozpoczęły się nagrania kolejnego sezonu programu „Nasz Nowy Dom” (Polsat). Nową prowadzącą została Ela Romanowska.
17.05.23, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Finały sezonów seriali Sługa Narodu i Rodzina na Maxa w Czwórce. W Polsacie zawita siatkówka
W sobotę, 20 maja br. finały seriali „Sługa Narodu” oraz „Rodzina na Maxa” będą emitowane wyjątkowo na antenie Czwórki, a nie Polsatu.
17.05.23, 13:30
| telewizja / VOD » informacje
Urszula Rzepczak powraca do TVP
Urszula Rzepczak ponownie związała się z Telewizją Polską i będzie relacjonować wydarzenia z Włoch. Dziennikarka wcześniej już była związana z TVP, dla której przygotowywała relacje z Rzymu w latach 2005–2014.
16.05.23, 14:18
| telewizja / VOD » informacje
TVN24 przeprasza za żart w Szkle kontaktowym
Stacja TVN24 przeprasza za niefortunny żart w „Szkle kontaktowym”, a Piotr Jacoń w mediach społecznościowych odniósł się do sytuacji z wczorajszego programu. AKTUALIZACJA
15.05.23, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Polsat zapowiada serial Krew. W obsadzie Ireneusz Czop, Piotr Trojan i Małgorzata Foremniak
Telewizja Polsat przygotowuje thriller psychologiczny. W obsadzie serialu „Krew” pojawią się m.in.: Ireneusz Czop, Piotr Trojan, Małgorzata Foremniak, Vanessa Aleksander, Piotr Głowacki, Katarzyna Z. Michalska.
15.05.23, 15:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Eurowizji oglądało 3,5 mln widzów
W sobotę, 13 maja br. aż 4,4 mln widzów w momencie najwyższej oglądalności oglądało w TVP1 i TVP Polonia finał Konkursu Piosenki Eurowizji - Liverpool 2023.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.