06.04.12, 21:03

Radio Zet zaprezentowało nową stronę

Radio ZET przedstawiło nową odsłonę strony internetowej www.radiozet.pl w wersji beta. Twórcy serwisu silniej powiązali jego treści z anteną i wprowadzili mechanizmy umożliwiające bezpośrednią interakcję słuchaczy z prowadzącymi.

Radio ZET przedstawiło nową odsłonę strony internetowej www.radiozet.pl w wersji beta. Twórcy serwisu silniej powiązali jego treści z anteną i wprowadzili mechanizmy umożliwiające bezpośrednią interakcję słuchaczy z prowadzącymi.

Nowa witryna Radia ZET w atrakcyjniejszy sposób przekazuje treści antenowe wzbogacone o materiały multimedialne i możliwości komunikacyjne. Ma wpisywać się w nowoczesny trend tworzenia stron rozrywkowych, łącząc elementy słowa, głosu, obrazu i interakcji. Użytkownik znajdzie tu m.in. aktualności z kraju i ze świata, posłucha muzyki, weźmie udział w zabawach i konkursach, zobaczy ekskluzywne materiały wideo i zdjęcia, przeczyta recenzje płyt i filmów, uzyska dostęp do archiwalnych programów Radia ZET, a także dowie się więcej o prowadzących czy swoich ulubionych audycjach.

Strona została zoptymalizowana. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że ładuje się szybciej, a dostęp do treści jest łatwiejszy i bardziej intuicyjny. Zmieniła się jej dotychczasowa szata graficzna. Przybyły również nowe funkcje. Podstawowa nowość to mechanizm umożliwiający bezpośrednią interakcję odbiorców z anteną Radia ZET. Dzięki niemu słuchacze mogą „na żywo” komentować i brać udział w dyskusjach z DJ’ami stacji. 

Naszym celem jest budowanie silnej pozycji Radia ZET na rynku online marek radiowych. Zgodnie z nową strategią internetową Grupy Eurozet stworzyliśmy witrynę, w której prezentowane treści przenikają się i wzajemnie uzupełniają z anteną Radia ZET" – mówi Marta Czartoryska, Dyrektor Działu Online Grupy Eurozet. „Chcemy bardziej zaangażować naszych słuchaczy, oferując im m.in. możliwość bezpośredniego kontaktowania się z prowadzącymi. Dajemy im realną szansę wpływania na treści prezentowane na antenie Radia ZET” – dodaje Rafał Olejniczak Redaktor Naczelny Radia ZET.

Nowa strona www.radiozet.pl zawiera szereg udogodnień dla użytkowników. Mechanizm logowania został zintegrowany z kontami w popularnych serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google i GG). W ten sposób rejestracja i logowanie na stronę Radia ZET stały się łatwiejsze i szybsze. Serwis udostępnia wyszukiwarkę utworów granych na antenie. Podając dzień i orientacyjną godzinę, w której był emitowany, użytkownik pozna jego tytuł i wykonawcę. Dodatkowo znajdzie podstawowe informacje o artyście i płycie, z której pochodzi. Łatwiej będzie również wyszukać archiwalne programy Moniki Olejnik – „Gościa Radia ZET” i „7 dnia tygodnia”.

Nowa strona www.radiozet.pl to efekt współpracy Działu Online Grupy Eurozet i Redakcji Radia ZET. Architekturę informacji zaprojektowała Agencja FreeFlow.

Komentarze

Powiązane

03.03.24, 22:15
| radio » ludzie
Paweł Pawłowski poprowadzi Rozmowę w Polskim Radiu 24 oraz Debatę dnia
4 marca br., Paweł Pawłowski rozpocznie współpracę z Polskim Radiem 24.  Dziennikarz będzie jednym z prowadzących „Rozmowę w Polskim Radiu 24” o godz. 16.35 i 17.35 oraz „Debatę dnia” o godz. 18.00.
03.03.24, 16:52
| radio » ludzie
Małgorzata Żochowska w Polskim Radiu 24
Do zespołu Polskiego Radia 24 dołącza Małgorzata Żochowska, która będzie jedną z prowadzących pasma programowe w Polskim Radiu 24.
01.03.24, 18:45
| radio » ludzie
Jakub Rybski warszawskim reporterem RMF FM
Do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączył Jakub Rybski, który będzie pracować jako reporter w warszawskim oddziale radia.
01.03.24, 16:32
| radio » ludzie
Bartosz Panek szefem Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia
Bartosz Panek objął stanowisko redaktora naczelnego Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Dziennikarz wraca do Polskiego Radia po trzech latach przerwy.
01.03.24, 08:00
| radio » informacje
Między książkami. Rozmowy o książkach z prof. Ryszardem Koziołkiem w Radiu Nowy Świat
Od piątku, 1 marca br. Radio Nowy Świat rozpoczyna emisję nowego cyklu „Między książkami” w audycji „Poranna Manna”. Wojciech Mann co tydzień będzie rozmawiać o książkach z profesorem Ryszardem Koziołkiem. 
01.03.24, 06:30
| radio » informacje
Magdalena Jurkowska naczelną Radia Ostrowiec. Jurkowska: Radio musi mieć stały rytm, ale powinno też zaskakiwać
Magdalena Jurkowska została nową redaktorka naczelną Radia Ostrowiec (woj. świętokrzyskie). Jurkowska na stanowisku zastąpiła Joannę Gergont, która z kolei została redaktor naczelną Radia Kielce.
29.02.24, 19:30
| radio » informacje
Czwórka ponownie na SnowFest Festival
Od 1 do 2 marca br. Czwórka zawita do Szczyrku na „SnowFest Festival” - największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. Dziennikarze zaproszą na relacje i specjalną audycję plenerową „Czwórka na SnowFest”. Na miejscu będzie można także odwiedzić Czwórkową InstaStrefę w Miasteczku Festiwalowym. Program jest patronem medialnym wydarzenia.
29.02.24, 10:55
| radio » informacje
Informator ekonomiczny w nowej odsłonie. Wracają rozmowy z komentatorami
Program 3 Polskiego przygotował nową osłonę „Informatora ekonomicznego”. Od 4 marca br. w ramach programu wracają rozmowy z zaproszonymi komentatorkami i komentatorami. Audycja emitowana będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 9.30 na antenie Trójki.
29.02.24, 09:57
| radio » informacje
Dwójka świętuje 87. urodziny
Recital Erica Guo z Żelazowej Woli, koncert Lilianny Stawarz i Marcina Zdunika w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, koncert jazzowy Marcin Wasilewski Trio ze Studia S-3, premierowe słuchowisko to tylko kilka z propozycji, które Program 2 Polskiego Radia przygotował z okazji 87. urodzin rozgłosni.
26.02.24, 10:52
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Ponad 80 stacji radiowych w ofercie platformy IPTV AVIOS
Wzrasta liczba stacji radiowych dostępnych na platformie IPTV AVIOS. Pod koniec stycznia br. było ich 30, obecnie jest już przeszło 80. Wszystkie stacje dostępne są bezpłatnie dla abonentów usługi.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.