06.04.12, 21:02

Pukająca uciecha, czyli Tapjoy chwyta programistów za serce

Dla tych z Was, którym jeszcze mało, których dzienny passive income nadal nie zadowala, Tapjoy na pewno będzie ciekawą alternatywą, czy dodatkiem.

Dla tych z Was, którym jeszcze mało, których dzienny passive income nadal nie zadowala, Tapjoy na pewno będzie ciekawą alternatywą, czy dodatkiem.

Zaangażowani pracownicy firmy, która uzyskała drugie miejsce w rankingu fastcompany.com na najbardziej innowacyjną firmę w branży mobile technologies w 2012 roku (zobacz tutaj), sami wyłapują co ciekawsze aplikacje. Tak też było z grą Cars And Guns 3D, której twórcy byli nękani przez pracowników Tapjoy nie tylko mailowo, ale przez fejsika, skejpa i wszelkie inne możliwe media komunikacyjne.

Przyzwyczajeni do ofert raczkujących third party markets z Korei, Chin i Kazachstanu programiści ignorowali namolne apele. Jednak któregoś dnia z nudów zajrzeli na stronę Tapjoy i co ciekawe, zostali nieco zaintrygowani ofertą firmy. Faktycznie, Tapjoy wprowadza nie tylko standardowe oferty reklamowe, czy coraz bardziej popularne kampanie typu pay per install, ale również oferuje graczom obrót wirtualną walutą! Tak, by kupić jakiś premium content w grze czy aplikacji nie trzeba już płacić prawdziwą kartą kredytową i prawdziwymi pieniędzmi. Wystarczy obejrzeć zajawkę innej gry, wziąć udział w tutorialu aplikacji do rysowania, czy przeczekać video zapowiadające nadchodzącą premierę. Właśnie to reklamowe monstrum stojące za wirtualną walutą jest prawdziwą potęgą i innowacją w wykonaniu Tapjoy! Podobno ono generuje 68 proc. dochodu aplikacji z usług Tapjoy. W  porównaniu do 6 proc. pochodzących ze standardowych banerów to naprawdę zaskakująco dobry wynik.

Jeśli dodamy, że Tapjoy twierdzi, że miesięcznie przewija im się ponad 35 milionów użytkowników, myślę, żę gra jest warta świeczki. Wkrótce testy i impresje, które orzekną, czy faktycznie zgodnie z obietnicami Tapjoy pozwala zwiększyć przychody od 2 do 8 razy…

Komentarze

Powiązane

03.05.23, 16:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » informacje
Jan Woźnica zaprojektował zestaw LEGO Ideas Opowieści z czasów wyścigu kosmicznego
5 maja br. w sprzedaży pojawi się pierwszy zestaw LEGO Ideas zaprojektowany przez polskiego fana – Jana Woźnicę.
02.05.23, 13:06
| biznes i technologie » informacje | reklama & PR » informacje
O la la! Intermarché wprowadza markę parasolową
Sieć sklepów Intermarché wprowadza markę parasolową O la la!. Zastąpi ona szereg francuskich marek takich jak Saint Eloi, Bouton d’Or czy Reva. Jak podkreśla firma, to zmiana wywołana nową strategii w obrębie marek własnych.
01.05.23, 17:00
| biznes i technologie » informacje
InPost ma już w Polsce 20 000 urządzeń Paczkomat
Liczba skrytek przekroczyła 3 miliony. InPost, platforma dostawcza dla e-commerce w Europie, zrealizował kolejny krok w rozwoju sieci w Polsce.
30.04.23, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Activlab nowym klientem Initiative
Agencja mediowa Initiative (IPG Mediabrands) rozpoczęła współpracę z firmą Activlab – producentem odżywek i suplementów diety dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.
28.04.23, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Pure City zainstalowało kolejne ekoelektrostacje
Pure City, operator zielonej sieci nośników cyfrowej reklamy zewnętrznej, będących jednocześnie stacjami ładowania pojazdów elektrycznych, zainstalował kolejne ekoelektrostacje. Zielona sieć powiększyła się o nowe nośniki w Nowym Targu, Myślenicach oraz Warszawie.
28.04.23, 08:30
| biznes i technologie » informacje
Łukasz Skawiński Dyrektorem Departamentu Advertising Product & Platforms w Ringier Axel Springer Polska
Z początkiem maja br. Łukasz Skawiński obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Advertising Product & Platforms, odpowiedzialnego za całe portfolio produktów reklamowych Ringier Axel Springer Polska. 
25.04.23, 07:30
| biznes i technologie » informacje
Radosław Dobrołęcki dołącza do zespołu PayEye
Radosław Dobrołęcki dołączył do zespołu PayEye. Objął stanowisko Chief Commercial Officer i będzie odpowiedzialny za rozwój płatności e-payeye w e-commerce.
21.04.23, 15:45
| biznes i technologie » informacje
Radar konsumencki kwiecień: Stabilizacja nastrojów konsumenckich
Kwietniowe badanie optymizmu konsumenckiego „Radar konsumencki” ARC Rynek i Opinia pokazuje, że nastroje konsumenckie się ustabilizowały, zarówno w obszarze optymizmu, planowanych zakupów, oceny jakości życia czy gospodarki jak i w obszarze zatrudnienia.
20.04.23, 19:37
| biznes i technologie » informacje
Jacek Onaszkiewicz realizatorem dźwięku w Soundly by Platige
W marcu br. studio działające w ramach grupy Platige Image zaczęło funkcjonować pod zmienioną nazwą. Jednak to nie koniec, zachodzących w Soundly by Platige zmian. Do zespołu dołączył Jacek „Dżeksong” Onaszkiewicz - realizator dźwięku z wieloletnim doświadczeniem.
18.04.23, 21:45
| biznes i technologie » informacje
InPost uruchomił 3-tysięczny Paczkomat we Francji
Grupa InPost realizuje strategię rozbudowy swojej europejskiej sieci urządzeń Paczkomat. Do niedawno rozstawionej maszyny nr 5000 w Wielkiej Brytanii, dołączył Paczkomat nr 3000 we Francji.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.