20.02.06, 00:08

Infinity Group dla Polsat Sport

Infinity Group na zlecenie kanału Polsat Sport zrealizowała wortal Polsat Sport TV.
Infinity Group na zlecenie kanału Polsat Sport zrealizowała wortal Polsat Sport TV (www.polsatsport.tv). Wortal uruchomiono w styczniu b.r. Jest to projekt o tyle ciekawy, że dalsze prace zmierzać będą w kierunku rozwinięcia w nim modułów telewizji interaktywnej.

Na obecnym etapie główną funkcją wortalu jest komunikowanie treści transmitowanych przez Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Serwis służy też nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji z użytkownikami oraz budowaniu świadomości marki.

Infinity Group opracowała mechanizmy funkcjonowania wortalu pozwalające na jego rozwój i coraz silniejszą integrację z kanałem telewizyjnym. Obecnie w serwisie funkcjonuje już obszerna baza materiałów video. W planach jest też zróżnicowanie zawartości serwisu na potrzeby innych mediów (np. telefon komórkowy) oraz określonych grup odbiorców.

Serwis został zbudowany w oparciu o system zarządzania treścią RedDot CMS. Infinity Group wykorzystała możliwości jego integracji z zewnętrznymi aplikacjami. Opracowana do tego serwisu autorska aplikacja pozwala klientowi na pełne zarządzanie programem z poziomu RedDot CMS. W projekcie tym Infinity Group zastosowała nowatorskie rozwiązania pozwalające na integrację RedDot CMS z technologią flash. Dzięki nim redakcja serwisu ma możliwość samodzielnego konfigurowania flashowych elementów serwisu. „Podczas wdrażania wortalu Polsat Sport TV z powodzeniem, i co ważne – unikając kompromisów - połączyliśmy funkcjonalność z efektowną warstwą wizualną” - mówi Grzegorz Perkowski, Dyrektor Technologii w Infinity Group. Opinię tę potwierdza Tomasz Waligóra z Działu Promocji Polsatu: „Aplikacja jest doskonale skrojona pod aktualne i przyszłe potrzeby, daje się łatwo adaptować, rozwijać, jest elastyczna, przejrzysta i dodatkowo przyjazna graficznie. System zaprojektowany na potrzeby zarządzania zawartością strony, a szczególnie programem oraz różnymi rodzajami rozrywek prezentowanych na antenie, a więc i na stronie Polsatu Sport, funkcjonuje wzorowo”.

Polsat Sport to największy polski kanał sportowy. Wystartował 11 sierpnia 2000 roku. Przez pięć lat udało się zbudować profesjonalny zespół redakcyjno-komentatorski, który pozwala na produkcję ok. 300 transmisji z różnych wydarzeń sportowych. Stale rosnącą ilość produkcji i pokazywanych wydarzeń zaowocowała startem nowego kanału – Polsatu Sport Extra (18 października 2005 roku). Polsat Sport notuje wiele sukcesów. Najważniejszym jest wyprodukowanie w całości transmisji z Mistrzostw Świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Polsat Sport regularnie transmituje najciekawsze i najlepsze rozgrywki piłkarskie - Ligę Mistrzów UEFA, Puchar UEFA, Ligę Niemiecką, Ligę Szkocką, Ligę Włoską czy Holenderską. Także produkuje i emituje transmisje z najlepszych polskich wydarzeń sportowych: Polskiej Ligi Siatkówki, Ekstraligi Żużlowej , gal boksu zawodowego, rozgrywek piłkarskiego Pucharu Polski – to regularne pozycje w ramówce Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra.

O Infinity Group:

Infinity Group to grupa wyspecjalizowanych podmiotów oferująca kompleksowe usługi z zakresu wsparcia procesów biznesowych. Projekty Infinity Group koncentrują się na zastosowaniu zaawansowanych technologii internetowych do usprawniania komunikacji firm i organizacji z ich otoczeniem.

W skład Infinity Group wchodzą:
Infinity Systems wyspecjalizowana w rozwiązaniach informatycznych wspierających procesy biznesowe;
Infinity Interactive, agencja interaktywna, tworząca kompleksowe strategie e-marketingowe;
Infinity Promotion wspomagająca działania grupy w zakresie projektów BTL.

Do grona klientów Infinity Group należą m.in. Citibank Handlowy, Cadbury Wedel, PTC ERA, Nordea Życie, CitiFinancial, Grupa Polsat, Castorama, Krűger Polska, Związek Banków Polskich.

www.infinitygroup.pl

Komentarze

Powiązane

23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.
19.11.23, 22:15
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Andrzej Sołtysik w Iberionie. Poprowadzi dwa formaty video
Do grupy mediowej Iberion dołączy Andrzej Sołtysik. To siódmy i ostatni z zapowiedzianych przez firmę transferów, które ogłaszane są w ramach procesu rebrandingu.
18.11.23, 08:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
DHL Parcel zmienia się DHL eCommerce
DHL Parcel, firma działająca na rynku usług kurierskich w Polsce, rozpoczyna proces zmiany nazwy.
17.11.23, 19:45
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com na dwunasty rynek. Tym razem do Włoch
Answear.com, e-commerce oferujący modę i produkty Home & Lifestyle w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, rozszerza działalność o rynek włoski.
17.11.23, 16:48
| internet » informacje
Wirtualna Polska wesprze strażników puszczy w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP
Wirtualna Polska współpracuje z Fundacją Dziedzictwo Przyrodnicze i Funduszem Obywatelskim im. Henryka Wujca. Wspólnie realizują projekt wsparcia strażników lasów działających w całej Polsce. To kolejny projekt wpisujący się w realizację zobowiązań zawartych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju WP na najbliższe lata.
17.11.23, 07:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko prawda jest ciekawa. Kampania reklamowa e-tygodnika Wprost i Wprost.pl
„Wprost” ruszył 15 listopada br. z kampanią promocyjną prowadzoną pod hasłem „Dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko prawda jest ciekawa. Najważniejsze to mówić o niej WPROST”.