09.02.12, 18:16

Serial Firma wcześniej niż w TV na Sony Tablet S

12 lutego br., czyli na siedem dni przed oficjalną premierą, użytkownicy Sony Tablet S od godziny 20.00 będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Firma”.

12 lutego br., czyli na siedem dni przed oficjalną premierą, użytkownicy Sony Tablet S od godziny 20.00 będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Firma” - opowieści o świecie wielkich korporacji i mafijnych porachunków - dzięki aplikacji AXN Player, dostępnej w Android Market. Oficjalna premiera „Firmy” na antenie AXN zaplanowana jest na niedzielę 19 lutego 2012 roku.

Możliwość oglądania premierowych odcinków „Firmy” na tydzień przed pierwszą telewizyjną emisją w Polsce zapewni użytkownikom Sony Tablet S bezpłatna aplikacja AXN Player, która będzie dostępna do pobrania w usłudze Android Market już od piątku 10 lutego. Każdy z 22 zrealizowanych odcinków będzie można obejrzeć na Sony Tablet S tydzień przed premierą na antenie stacji AXN.

Żeby obejrzeć serial „Firma” na Sony Tablet S na siedem dni przed oficjalną premierą należy: połączyć się z internetem wykorzystując WiFi lub modem 3G, zalogować się na koncie pocztowym Google, które daje możliwość korzystania z aplikacji przeznaczonych dla systemów operacyjnych Android; z menu Sony Tablet S wybrać opcję „Aplikacje” i uruchomić aplikację Android Market; w wyszukiwarce Android Market wpisać hasło „AXN Player”; po odszukaniu aplikacji nacisnąć przycisk „pobierz” – aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana i odnaleźć premierowy odcinek serialu „Firma”.

Serial „Firma” to opowieść o losach Mitcha McDeere’a, świecie wielkich korporacji i mafijnych porachunków. Produkcja jest kontynuacją kinowego hitu w reżyserii Sydney’a Pollack’a. Film był natomiast ekranizacją książki Johna Grishama o tym samym tytule. Autor bestsellerowej powieści jest obok Sony Pictures Television współproducentem serialu. W obsadzie pojawią się m.in. Josh Lucas, Juliette Lewis, znana widzom z "Urodzonych morderców" i Keith Callum Rennie, grająca wcześniej w "Californication" oraz "The Killing". Twórcą scenariusza produkcji jest Lucas Reiter. Akcja serialu rozpoczyna się 10 lat po tym, jak będący młodym prawnikiem Mitch McDeere stawiając czoła chicagowskiej mafii, doprowadził do upadku firmę prawniczą z Memphis. Wraz z rodziną, po opuszczeniu federalnego programu ochrony świadków, przenosi się do Waszyngtonu by zacząć nowe życie. Zmiana miejsca zamieszkania nie oznacza jednak końca jego kłopotów. Bohater zostanie wplątany w intrygę w świecie prawniczych korporacji, a starzy wrogowie nie dadzą o sobie zapomnieć.

Komentarze

Powiązane

15.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Przedsiębiorcy z sektora telekomunikacyjnego apelują o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni apelują do posłów o naniesienie poprawek w Prawie Komunikacji Elektronicznej. Podkreślają, że ich brak, negatywnie wpłynie na rozwój usług cyfrowych.
08.07.24, 20:30
| biznes i technologie » informacje
Grupa Polsat Plus i ZE PAK inwestują w największy projekt wiatrowy w Polsce
Grupa Polsat Plus i ZE Pak rozpoczęły wspólną inwestycję, nabywając wszystkie udziały w spółkach realizujących projekt zespołu elektrowni wiatrowych.
08.07.24, 15:30
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Tomasz Jagiełło ponownie wybrany do zarządu The International Union of Cinemas
Tomasz Jagiełło, Prezes sieci kin Helios, ponownie został członkiem zarządu The International Union of Cinemas, organizacji skupiającej europejskie firmy kinowe.
04.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Aż 280 mln zł. Rekordowa wypłata z Ekstraklasy za sezon 2023/24 dzięki m.in. sprzedaży praw do transmisji TV
Ekstraklasa w sezonie 2023/24 wypłaciła klubom 280,2 mln zł, a ok. 9,5 mln zł trafiło do PZPN. Środki pozyskane przez spółkę pochodzą głównie ze sprzedaży krajowych i międzynarodowych praw do transmisji TV oraz scentralizowanych praw marketingowych.
28.06.24, 18:00
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Max, PKOl i Looney Tunes łączą siły przed Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024
Platforma Max została oficjalnym partnerem streamingowym Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Warner Bros Discovery Global Consumer Products i PKOl wraz z firmą LPP ogłosiły również współpracę, której efektem jest specjalna kolekcja ubrań z postaciami z Looney Tunes, zachęcającymi do wspierania TeamPL w igrzyskach.
21.06.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Po 25. latach Multikino Ursynów zamyka swoje drzwi 18 sierpnia 2024 r.
Multikino Ursynów zakończy działalność 18 sierpnia br. Spółka sprzedała prawa użytkowania wieczystego do działki na której funkcjonuje multipleks.
03.06.24, 08:30
| biznes i technologie » informacje
Duży Ben Rośnie i zapowiada inwestycje w e-commerce
Duży Ben, sieć marketów alkoholowych, w 2023 r. przyczynił się do wzrostu sprzedaży w segmencie Projektów Grupy Eurocash o 21 proc. Na ten rok planowane jest dalsze wdrażanie nowych udogodnień dla klientów z wykorzystaniem nowych technologii.
01.06.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Grupa Muszkieterów planuje przekroczyć pułap 11 mld zł obrotów w 20224 r.
Grupa Muszkieterów osiągnęła w I kwartale 2024 r. łączny obrót w wysokości blisko 2,4 mld zł w ramach zrzeszonych sieci Intermarché i Bricomarché, odnotowując niemal 9 proc. wzrost rok do roku.
01.06.24, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Rusza rozbudowa Lotniska w Modlinie. Większy terminal, więcej miejsc postojowych i nowi przewoźnicy
Nowe władze portu lotniczego w Modlinie mają ambitne plany rozbudowy lotniska i realizacji niezbędnych inwestycji.
31.05.24, 21:45
| biznes i technologie » informacje
Piąty salon Reserved (LPP) w Wielkiej Brytanii
LPP kontynuuje ekspansję w Europie Zachodniej otwierając piąty salon Reserved w Wielkiej Brytanii. Otwarciu towarzyszyć będzie zakrojona na szeroką skalę kampania marketingowa oraz wprowadzona właśnie do sprzedaży kolekcja „Welcome to the Club” inspirowana brytyjskimi tradycjami old-fashioned i stylem sportowym.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.