09.02.12, 18:16

Serial Firma wcześniej niż w TV na Sony Tablet S

12 lutego br., czyli na siedem dni przed oficjalną premierą, użytkownicy Sony Tablet S od godziny 20.00 będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Firma”.

12 lutego br., czyli na siedem dni przed oficjalną premierą, użytkownicy Sony Tablet S od godziny 20.00 będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Firma” - opowieści o świecie wielkich korporacji i mafijnych porachunków - dzięki aplikacji AXN Player, dostępnej w Android Market. Oficjalna premiera „Firmy” na antenie AXN zaplanowana jest na niedzielę 19 lutego 2012 roku.

Możliwość oglądania premierowych odcinków „Firmy” na tydzień przed pierwszą telewizyjną emisją w Polsce zapewni użytkownikom Sony Tablet S bezpłatna aplikacja AXN Player, która będzie dostępna do pobrania w usłudze Android Market już od piątku 10 lutego. Każdy z 22 zrealizowanych odcinków będzie można obejrzeć na Sony Tablet S tydzień przed premierą na antenie stacji AXN.

Żeby obejrzeć serial „Firma” na Sony Tablet S na siedem dni przed oficjalną premierą należy: połączyć się z internetem wykorzystując WiFi lub modem 3G, zalogować się na koncie pocztowym Google, które daje możliwość korzystania z aplikacji przeznaczonych dla systemów operacyjnych Android; z menu Sony Tablet S wybrać opcję „Aplikacje” i uruchomić aplikację Android Market; w wyszukiwarce Android Market wpisać hasło „AXN Player”; po odszukaniu aplikacji nacisnąć przycisk „pobierz” – aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana i odnaleźć premierowy odcinek serialu „Firma”.

Serial „Firma” to opowieść o losach Mitcha McDeere’a, świecie wielkich korporacji i mafijnych porachunków. Produkcja jest kontynuacją kinowego hitu w reżyserii Sydney’a Pollack’a. Film był natomiast ekranizacją książki Johna Grishama o tym samym tytule. Autor bestsellerowej powieści jest obok Sony Pictures Television współproducentem serialu. W obsadzie pojawią się m.in. Josh Lucas, Juliette Lewis, znana widzom z "Urodzonych morderców" i Keith Callum Rennie, grająca wcześniej w "Californication" oraz "The Killing". Twórcą scenariusza produkcji jest Lucas Reiter. Akcja serialu rozpoczyna się 10 lat po tym, jak będący młodym prawnikiem Mitch McDeere stawiając czoła chicagowskiej mafii, doprowadził do upadku firmę prawniczą z Memphis. Wraz z rodziną, po opuszczeniu federalnego programu ochrony świadków, przenosi się do Waszyngtonu by zacząć nowe życie. Zmiana miejsca zamieszkania nie oznacza jednak końca jego kłopotów. Bohater zostanie wplątany w intrygę w świecie prawniczych korporacji, a starzy wrogowie nie dadzą o sobie zapomnieć.

Komentarze

Powiązane

27.08.23, 09:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Oferteo ze wzrostem przychodów o 43 proc. w roku obrotowym 2022/2023
Platforma Oferteo, internetowy marketplace dla szerokiego spektrum usług działający w modelu na żądanie, w roku obrotowym 2022/2023 (kwiecień 2022 r. – marzec 2023 r.) wypracowała przychody netto na poziomie 42 mln zł. Oznacza to wzrost o 43 proc. w porównaniu z rokiem 2021/2022. 
19.08.23, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Circle K Polska kontynuuje ekspansję na polskim rynku. Otwarcie 400. stacji paliw
Sieć Circle K rozwija się na polskim rynku. Miniony rok kalendarzowy spółka zamknęła z liczbą 393 stacji paliw, a z końcem lipca br. otworzyła swój 400. punkt w Woźnikach przy autostradzie A1. 
16.08.23, 10:10
| biznes i technologie » wydarzenia branżowe
ORLEN paliwową marką numer 1 w Czechach
Do końca roku blisko 90 proc. stacji, działających dotychczas w Czechach pod marką Benzina, rozpocznie funkcjonowanie pod marką ORLEN. 
14.08.23, 07:00
| biznes i technologie » artykuły
Sztuczna inteligencja poza prawem. Co mają teraz zrobić firmy? Komentarz Sebastiana Drzewieckiego (SoftServe Poland)
Parlament Europejski przegłosował tzw. AI Act, który będzie regulował możliwe sposoby korzystania z technologii sztucznej inteligencji. Jednak do momentu opublikowania obowiązujących zapisów prawnych w ostatecznym kształcie, rynek będzie regulował się samodzielnie. Komentarz Sebastiana Drzewieckiego z SoftServe Poland.
11.08.23, 16:00
| biznes i technologie » informacje
InPost rozszerza partnerstwo z Vinted w UK
Firma InPost, platforma dostaw dla e-commerce w Europie, rozszerzyła podjętą w 2022 r. współpracę z Vinted, wprowadzając InPost Shop – nową usługę odbioru przesyłek w Wielkiej Brytanii.
05.08.23, 09:13
| biznes i technologie » informacje
GfK Polonia: Polski rynek gastronomiczny rośnie wartościowo, ale jest w złej kondycji
Polska gastronomia wciąż nie wyszła z zapaści po pandemii. Choć 57 proc. Polaków deklaruje, że przynajmniej raz w roku korzysta z usług restauracji i barów, to obecnie odwiedzają oni mniej lokali niż jeszcze rok temu - takie wnioski płyną z Raportu Gastronomicznego opracowanego przez Panel Gospodarstw Domowych GfK Polonia.
04.08.23, 20:15
| biznes i technologie » informacje
Wzrosły obroty i odpowiedzialność centrów handlowych w maju 2023 r.
W maju 2023 r. obroty najemców w centrach handlowych były o 3,8 proc. wyższe niż w maju 2022 r. W największych galeriach (powyżej 60 tys. mkw. GLA) obroty wzrosły o 2,3 proc. Duże obiekty (40-60 tys. mkw. GLA) notowały wzrosty o 4,9 proc., średnie (20-40 tys. mkw. GLA) o 1,9 proc., a najmniejsze (5-20 tys. mkw. GLA) o 4,9 proc. 
30.07.23, 18:00
| biznes i technologie » informacje
InPost umacnia pozycję w Wielkiej Brytanii
Grupa InPost kupiła 30 proc. udziału w Menzies Distribution Group Limited za 49,3 mln funtów. To wiodąca firma logistyczna w Wielkiej Brytanii i Irlandii. InPost i Menzies są także strategicznymi partnerami. InPost ma opcję nabycia pozostałego 70 proc. udziału w Menzies.
27.07.23, 20:46
| biznes i technologie » informacje
Eksport produktów SPAR Polska i nowa sieć w Izraelu
SPAR wejdzie na izraelski rynek detaliczny dzięki porozumieniu z lokalnym operatorem, Shufersal, największą siecią supermarketów w Izraelu. SPAR i Shufersal uruchomią wspólnie operatora, który będzie pracować nad otwarciem sklepów SPAR w Izraelu, a także dostarczał produkty SPAR do sieci Shufersal. 
24.07.23, 10:29
| biznes i technologie » artykuły
Jacek Bogocz (Capgemini Polska): Google Bard ma potencjał do osiągnięcia sukcesu
Google zaktualizował Barda - opartego na sztucznej inteligencji chatbot'a mającego być konkurencją dla ChatGPT. Aktualna wersja Google Bard przyniosła wiele zmian. Nową wersję Google Bard ocenia ekspert - Jacek Bogocz, AI & Analytics Consultant w Capgemini Polska.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.