25.01.12, 16:37

Serwisy online TVN mają już 4 mln użytkowników

Ponad 4 miliony użytkowników w trzy miesiące po wdrożeniu własnych serwisów www i 20 miejsce w rankingu najpopularniejszych witryn – to wyniki Grupy TVN w Megapanelu za listopad 2011.

Według danych z najnowszego Megapanelu PBI/Gemius za listopad 2011 roku, serwisy Grupy TVN zajęły 20 pozycję w rankingu najpopularniejszych witryn. Trzy miesiące po wdrożeniu przez TVN własnych serwisów www, zdobywają one 21,9% zasięgu w polskim internecie. Według Megapanelu witryny Grupy odnotowały łącznie ponad 4 miliony realnych użytkowników i ponad 196 milionów odsłon. Sam serwis tvn.pl, codzienne źródło informacji rozrywkowej związanej z show-biznesem, odnotował niemal milion użytkowników (948 351 RU).

Jeszcze lepiej radzi sobie tvnplayer.pl. Serwis umożliwiający bezpłatny dostęp do biblioteki seriali, show i programów emitowanych w kanałach TVN, przekroczył w listopadzie poziom miliona użytkowników i 50 milionów odsłon, przy czym przeciętny user spędził w nim prawie 9,5 godziny. Pod względem czasu i liczby odsłon, tvn player nie ma sobie równych w rankingu serwisów VoD. W okresie od września do grudnia 2011 roku wyświetlono w nim ponad 48,5 miliona odcinków seriali, show i programów.

Usługa zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników urządzeń mobilnych – aktualnie z aplikacji tvn player korzysta ponad 217 tysięcy unikalnych użytkowników, właścicieli urządzeń z systemem iOS i Android. W obu marketach tvn player był w ostatnich tygodniach jedną z najchętniej pobieranych aplikacji. Dzięki tvn player użytkownicy mogą bezpłatnie oglądać archiwalne i bieżące odcinki produkcji TVN oraz przedpremierowo epizody popularnych seriali.

Obecnie zespół TVN Online pracuje nad kolejnymi produktami. Będą to nowe serwisy www produkcji, które pojawią się w wiosennej ofercie programowej stacji oraz nowa wersja serwisu tvn24.pl.

Komentarze

Powiązane

14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.