24.01.12, 18:47

Witaj w Podróży zamiast Polska Wita

Wydawnictwo Reader’s Digest wprowadza na polski rynek nowy magazyn turystyczny "Witaj w Podróży". Magazyn zastąpi swojego poprzednika – dwumiesięcznik "Polska Wita".

Wydawnictwo Reader’s Digest wprowadza na polski rynek nowy magazyn turystyczny "Witaj w Podróży". Czasopismo, skierowane jest do osób ciekawych świata i przepełnionych pasją poznawania. Magazyn zastąpi swojego poprzednika – dwumiesięcznik "Polska Wita", który poświęcony był wyłącznie Polsce.
Nowy dwumiesięcznik w jednej połowie poświęcony będzie zagranicy, w drugiej – Polsce. Pierwszy numer pisma ukazał się na rynku prasowym 24 stycznia 2012 roku.

W czasopiśmie znajdzie się obszerny dział „Wielka podróż”, opisujący wyprawy po najbardziej egzotycznych zakątkach naszego globu, a także rozmaite teksty prezentujące Polskę i zagranicę. Magazyn ma mieć bardzo bogatą formułę – oprócz artykułów, czytelnicy znajdą w nim relacje z wypraw pisane przez profesjonalnych dziennikarzy i czytelników, ciekawe pomysły na spędzenie wakacji i weekendów, a także liczne fotogalerie. To wszystko w stałych rubrykach, takich jak: „Na weekend”, „Nasza wyprawa”, „Wasze historie”, „Okiem obiektywu”, a także „Miejsce z historią”. Nie zabraknie również wywiadów z gwiazdami. Nowy magazyn zastąpi dotychczasowe czasopismo wydawane przez Reader’s Digest – "Polska Wita".

"Powstanie nowego magazynu jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom czytelników, tych wszystkich, dla których podróż oznacza wolność, wybór, wielość możliwości. Od teraz będą oni mogli nie tylko podróżować po pięknych zakątkach naszego kraju, lecz także wybrać się z nami w wielką podróż dookoła świata" – mówi Monika Węgrzyn, redaktor naczelna magazynu "Witaj w Podróży". Wcześniej Węgrzyn pełniła funkcję redaktora naczelnego "Polska Wita",była również twórcą magazynu "Podróże".

Wraz z pierwszym numerem magazynu uruchomiony zostanie portal społecznościowy skierowany do miłośników wędrówek po Polsce i świecie: www.witajwpodrozy.pl. Wydawany w formacie 220x297 mm magazyn liczy 116 stron. Cena dwumiesięcznika to 19,90 zł. Pierwszy numer ukazał się na rynku 24 stycznia w nakładzie 39 tysięcy egzemplarzy.

Komentarze

Powiązane

22.07.24, 18:04
| prasa » informacje
Robert Glinkowski prezesem zarządu spółki Pro Media, wydawcy Nowej Trybuny Opolskiej
Polska Press Grupa poinformowała, że 20 lipca 2024 r. nastąpiła zmiana w składzie zarządu spółki Pro Media.
22.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
21.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
20.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
19.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
18.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
17.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.