18.01.12, 15:41

Polskapresse: nowe wersje dzienników na iPhone'a

Nowoczesny interfejs, komfortowy odbiór treści i intuicyjna nawigacja – to zalety nowej wersji aplikacji dzienników Polskapresse na iPhone'a.

Nowoczesny interfejs, komfortowy odbiór treści i intuicyjna nawigacja – to maja być zalety nowej wersji aplikacji dzienników Polskapresse na iPhone'a.

Zakończył się proces certyfikacji nowej wersji czytników wiadomości na iPhone'a. W AppStore dostępne są już aktualizacje wszystkich ośmiu dzienników, które posiadają czytniki iPhone: "Polska”, "Głos Wielkopolski", "Dziennik Bałtycki", "Dziennik Łódzki", "Dziennik Zachodni", "Gazeta Krakowska", "Kurier Lubelski" i "Gazeta Wrocławska".

Dzięki nowym czytnikom iPhone ich użytkownicy zyskują: znacznie szybsze ładowanie danych, nowoczesny interfejs i komfortowy odbiór treści, nawigację horyzontalną, dzięki czemu galerie zdjęć zajmują mniej miejsca na ekranie, uwidocznienie komentarzy użytkowników bezpośrednio pod artykułem, obecność aktywnych linków w treści artykułów, dzięki czemu czytelnik może surfować po aplikacji tak jak po www - jedno dotknięcie pozwala przeczytać artykuł, przejrzeć galerię fotografii oraz zapoznać się z opiniami czytelników, nową funkcję przesyłania zdjęć do redakcji. Użytkownik w ramach aplikacji może wykonać zdjęcie lub wybrać już zapisane i przesłać je wraz z opisem. Najciekawsze zdjęcia będą publikowane na łamach serwisów www.

"Nowe wersje aplikacji na iPhone'a znacznie zwiększą ich atrakcyjność dla użytkowników oraz konkurencyjność wśród aplikacji informacyjnych wydawców na polskim rynku" – mówi Paweł Nowacki, dyrektor rozwoju kontentu w Pionie Internet Polskapresse.

Aktualizacja obejmuje osiem aplikacji dla iPhone'a. Użytkownicy iPada otrzymają funkcjonalność  oraz  wygląd graficzny identyczne z poprzednią wersją aplikacji. Wersja dla systemu Android także pozostaje bez zmian. Nowe aplikacje zostały przygotowane we współpracy z czeską spółką NewsLab należącą – tak jak Polskapresse - do koncernu Verlagsgruppe Passau.

Komentarze

Powiązane

20.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
19.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
18.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
17.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 23.08.24

Do zdobycia komplet książek - "Agent. Zakładniczka" oraz "Agent. Okup".

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.