09.01.12, 19:14

iTV również w telewizji internetowej ipla

Właściciel kanału telewizyjnego iTV zdecydował się udostępnić swoje treści, oprócz własnej strony internetowej oraz kanału w serwisie YouTube, w telewizji internetowej ipla, docierając za jej pomocą do użytkowników komputerów, urządzeń mobilnych oraz telewizorów podłączonych do internetu.

Właściciel kanału telewizyjnego iTV zdecydował się udostępnić swoje treści, oprócz własnej strony internetowej oraz kanału w serwisie YouTube, w telewizji internetowej ipla, docierając za jej pomocą do użytkowników komputerów, urządzeń mobilnych oraz telewizorów podłączonych do internetu. Na mocy umowy podpisanej między Telestar.S.A. a Redefine sp. z o.o. programy rozrywkowe, jak Ale Party!, Czarno na białym, Paula Flashing Lights, Odpukać w niemalowane, Zwariowane Zadania, Pitbulek czy Komedioteka będą dostępne dla widzów ipla jeszcze w grudniu 2011 roku.

Programy rozrywkowe znane z anteny iTV będą dostępne dla użytkowników ipla w formie VOD (video on demand) za pomocą dowolnych urządzeń obsługujących aplikację ipla (komputery, urządzenia mobilne, telewizory typu Smart TV). Dzięki decyzji o przyjęciu modelu reklamowego widzowie nie będą ponosili kosztów związanych z dostępem do treści. Oferta będzie na bieżąco uzupełniania o aktualne odcinki programów dystrybuowanych on-line.

"W obecnej chwili na rynku medialnym panuje bardzo dużo konkurencja. Nadawcy telewizyjni cały czas szukają nowych kanałów dystrybucji. iTV również, stąd decyzja o podpisania umowy z telewizją internetową ipla. Udział w platformie VOD zapewni nam poszerzenie zasięgu oraz ułatwi widzom dostęp do naszych sztandarowych produkcji. W przyszłości liczymy na rozszerzenie współpracy" – mówi Agnieszka Bobrukiewicz, Prezes Telestar S.A., Dyrektor Programowy iTV.

Kanał iTV jest kolejną stacją telewizyjną, której programy można oglądać w ipla. Dotychczas udostępnione zostały produkcje stacji: Telewizja Polsat, TVP1, TVP2, TV4, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Telewizja Puls, Polsat Cafe, WeddingTV, Cartoon Network, Polsat Play, 4FunTV, MTV, Comedy Central, Nickelodein, Rebel:TV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Footbal, Polsat Sport HD, Polsat Sport News.

"Kontrakt z iTV zamyka serię nowych partnerstw nawiązanych w 2011 roku ze stacjami telewizyjnymi dystrybuującymi swoje treści za pomocą ipla" – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla. "Ten obszar działania był jednym z naszych priorytetów na mijający rok i dzięki temu w ciągu kilkunastu miesięcy rozwinęliśmy naszą ofertę dla widzów z programów telewizyjnych związanych z grupą Polsat do ramówki zawierającej programy znane z ponad dwudziestu stacji telewizyjnych" – dodaje Szybiński.

Komentarze

Powiązane

19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
18.06.24, 12:44
| telewizja / VOD » informacje
Nie tylko Maciej Dowbor. Robert Janowski także żegna się z Polsatem
W nowym, 21. sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat) Robert Janowski nie zasiądzie w fotelu jurorskim.
18.06.24, 11:49
| telewizja / VOD » informacje
Maciej Dowbor kończy pracę w Polsacie
Po 20 latach współpracy, Maciej Dowbor rozstał się z Polsatem. Przez ostatnie dziesięć lat prezenter był współgospodarzem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
18.06.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Holandia hitem TVP
Ponad 9 mln widzów zgromadził w niedzielę, 16 czerwca br. mecz Polska – Holandia transmitowany na antenach TVP.
17.06.24, 23:38
| telewizja / VOD » informacje
Polsat dementuje: Dorota Gawryluk nie będzie kandydatką w wyborach prezydenckich
Telewizja Polsat wydała oświadczenie dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich.
14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
14.06.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Cafe Euro Cast online oraz w Polsat Sport 1
Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała nowy format telewizyjno-internetowy. „Cafe Euro Cast” będzie emitowany od 14 czerwca o godz. 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech.
14.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę. AXN Spin debiutuje w ofercie Play
Play (marka działająna na polskim rynku telekomunikacyjnym) i Antenna Entertainment (właściciel portfolio AXN) odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.
13.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Jak nas widzą. Program Doroty Wysockiej-Schnepf w TVP Polonia
16 czerwca br. na antenie TVP Polonia zadebiutuje program „Jak nas widzą”, której autorką będzie Dorota Wysocka-Schnepf. Gośćmi formatu będą korespondenci zagranicznych mediów akredytowani w Polsce, eksperci spraw międzynarodowych oraz dziennikarze polonijni.
13.06.24, 13:34
| telewizja / VOD » informacje
Paulina Chylewska, Patryk Ganiek i Dariusz Szpakowski poprowadzą teleturniej piłkarski Mecz w TVP1
Telewizja Polska z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej przygotowała show piłkarski „Mecz – teleturniej piłkarski”, którego gospodarzami będą Paulina Chylewska, Patryk Ganiek oraz Dariusz Szpakowski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.