06.12.11, 19:19

Polonia1 wydłuża czas emisji i wprowadza kolejne premierowe pozycje

W grudniu telewizja POLONIA1 wprowadza kolejne premierowe pozycje programowe. Po raz pierwszy w Polsce, widzowie będą mogli zobaczyć serial kryminalny „Ktoś Cię Obserwuje”. Nie zabraknie też nowych programów rozrywkowych dla kobiet.

W grudniu telewizja POLONIA1 wprowadza kolejne premierowe pozycje programowe. Po raz pierwszy w Polsce, widzowie będą mogli zobaczyć serial kryminalny „Ktoś Cię Obserwuje”. Nie zabraknie też nowych programów rozrywkowych dla kobiet.

Grudniowa oferta programowa skonstruowana została na podstawie oczekiwań naszych widzów. Zgodnie z naszą wakacyjną obietnicą, rozwijamy ramówkę telewizji POLONIA1 o kolejne nowości. Wprowadzamy jeszcze więcej programów rozrywkowych, kolejne premiery filmowe, nowe produkcje z gatunku telenowela oraz wznawiamy produkcję własnych programów. Wszystko co oferujemy naszemu odbiorcy kierowane jest głównie do kobiet”- mówi David Podhajski, dyrektor programowy Polonii 1.  „Zapewne hitem naszej zimowej ramówki będzie długo oczekiwany kryminał „Ktoś Cię Obserwuje”. Mocne sceny akcji, piękna sceneria Chicago i niesamowicie seksowny model David Chocarro w roli Dr. Benjamína Morandé, zapewniają tej serii dużą popularność wśród kobiet na całym świecie” - dodaje Podhajski. Emisja serialu od 6 grudnia 2011; codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie  21:30, a w soboty i niedziele o godzinie 21:40 powtórki.

Po pozytywnych doświadczeniach z emisją „Ukrytej Kamery”, do ramówki wprowadzamy nowe programy rozrywkowe. Szczególną uwagę chcę zwrócić na „Szalony Bankomat”. Dla tego i pozostałych programów rozrywkowych uruchamiamy specjalne codzienne pasmo o godzinie 21:00” - mówi David Podhajski.

Na antenie POLONII 1 od grudnia zagościły nowe programy rozrywkowe. Pierwszy z nich to „e-Miłość”. Program opowiada historię ludzi niespełnionych w życiu uczuciowym, którzy szukają swojej drugiej połowy przez internetowe serwisy społecznościowe. Od pierwszego kliknięcia, aż do wielkiej miłości kamery śledzą poczynania uczestników tego programu. Emisja programu od 12 grudnia, w każdy poniedziałek o godzinie 21:00. „Szalony Bankomat” to kolejna grudniowa propozycja kanału. Program emitowany będzie od 6 grudnia, we wtorki o godzinie 21:00.

Gillian McKeith, bohaterka premierowego na antenie Polonii 1 (od 8 grudnia, w czwartki o godzinie 21:00) programu, doskonale wie co zrobić, aby być piękną, zdrową i seksowną. W programie „Przepis na urodę” będzie odmieniać życie trzynastu kobiet. Udzieli im wiele praktycznych porad, które staną się ratunkiem i ogromną pomocą dla uczestniczek programu. Zainspiruje je do odmiany, aby znowu poczuły się młodo i seksownie.

W sobotnie wieczory w telewizji POLONIA1 nie zabraknie kolejnych pozycji filmowych między innymi opowieść o kulisach serialu "Dynastia", a także o prywatnym życiu księżnej Diany. Niedzielne wieczory zarezerwowane zostały na klasykę kina, gdzie prezentowane będą kolejne kultowe produkcje z takimi gwiazdami jak Marilyn Monroe, Sophia Loren, Elizabeth Taylor i Cary Grant.

Rozszerzamy także czas nadawania stacji POLONIA1 o kolejną godzinę dzięki czemu program rozpoczynać będzie się od godzinie 6:00 serialem „Jeden z dziesięciu” - mówi Podhajski

Do ramówki POLONII 1 powróci także, w odmienionej formule, kolejna seria produkcji własnej „Kobiece Prawdy”. Treścią programu są: kobiety w oczach znanych mężczyzn, jaka jest lub jaka powinna być kobieta, intymne sekrety znanych polityków, aktorów, piosenkarzy i tancerzy. W programie zobaczyć można między innymi takie znane nazwiska jak Paweł Deląg, Żora Korolyov, Karol Okrasa, a także Paweł Stasiak. Program współprodukowany będzie z portalem KobiecePrawdy.pl. Poprowadzony będzie przez Michalinę Mikulską.

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy