10.11.11, 21:29

Konferencja MEDIONALIA 2011

W dniach 12-13 listopada, w Audytorium Novum na terenie Politechniki Gdańskiej odbędzie się konferencja dla dziennikarzy studenckich MEDIONALIA.

W dniach 12-13 listopada br., w Audytorium Novum na terenie Politechniki Gdańskiej odbędzie się konferencja dla dziennikarzy studenckich MEDIONALIA.

MEDIONALIA to warsztaty dziennikarskie dla studentów zaangażowanych w mediach. Konferencja odbędzie się po raz drugi, ponieważ organizatorzy ponowili ubiegłoroczny pomysł, który cieszył się dużym zainteresowaniem i zebrał dobre opinie. Tak jak w ubiegłym roku, konferencja odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej w Audytorium Novum. Będzie składać się z części dyskusyjnej (panele dyskusyjne na auli) i warsztatowej (w mniejszych grupach). Konferencja skierowana jest do młodych, studenckich dziennikarzy, którzy nie posiadają humanistycznego wykształcenia, a jednak chcą rozwijać się w dziedzinie dziennikarstwa. Ponadto celem konferencji jest zintegrowanie środowiska młodych dziennikarzy, by stworzyć im perspektywy do łatwiejszego wejścia na rynek pracy. Formuła konferencji jest otwarta i bezpłatna.

Prelegentami podczas konferencji będą profesjonaliści, tacy jak: Adam Hlebowicz – Radio PLUS, Hanna Kordalska-Rosiek – TVP Gdańsk, Adam Kasprzyk – TVN 24, Tomasz Słomczyński – Dziennik Bałtycki oraz Michał Lewandowski – rzecznik prasowy Lechii, Natalia Hatalska – blogerka.

Warsztaty odbędą się w Radiu Plus, Radiu Gdańsk, TVP Gdańsk, Gazecie Wyborczej oraz będą dotyczyły fotografii, reportażu, recenzji oraz public relations.

Konferencja jest organizowana pod patronatem: prof. dr hab. inż. Henryka Krawczyka Rektora Politechniki Gdańskiej, dr hab. Piotra Dominiaka prof. PG Dziekana Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG, dr hab. inż. Krzysztofa Goczyły prof. PG Dziekana Wydziału Elektroniki Telekomunikacji, i Informatyki Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. inż. Jacka Namieśnika Dziekana Wydziału Chemicznego, Tasku oraz Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej.

Organizatorem konferencji jest Ruch Akademicki POD PRĄD na PG, a wspomaga je Koło Mechanik z Wydziału Mechanicznego.

Komentarze

Powiązane

22.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
21.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
20.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
19.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
18.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
17.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.