07.11.11, 18:12

Nowe serwisy tematyczne w x-news.pl: sport i motoryzacja

Materiały wideo dotyczące najważniejszych wydarzeń sportowych i motoryzacyjnych od 7 listopada br. można przeglądać i pobierać z serwisu x-news.pl.

Materiały wideo dotyczące najważniejszych wydarzeń sportowych i motoryzacyjnych od 7 listopada br. można przeglądać i pobierać z serwisu x-news.pl. W serwisie motoryzacyjnym znaleźć można ponad 200 newsowych klipów wideo – informacji dla kierowców, ciekawostek z rynku motoryzacyjnego, relacji z targów, wystaw itp. Z kolei w serwisie sportowym znajduje się ponad 1000 bieżących i archiwalnych, multimedialnych depesz. Są to wypowiedzi zawodników, trenerów, kibiców, komentarze ekspertów, ale także atrakcyjne ujęcia wideo oraz specjalnie przygotowywane fotokasty (zdjęcia zmontowane z muzyką) z ważnych wydarzeń sportowych.

Użytkownicy serwisu x-news.pl mogą korzystać również z sekcji poświęconej Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej: „x-news.pl | Euro”. Zgromadzonych jest tam blisko 500 klipów multimedialnych (podzielonych na podkategorie tematyczne) - dotyczących przygotowań do turnieju.  Serwis „x-news.pl | Euro” to także baza wypowiedzi piłkarzy, trenerów i ekspertów na temat meczów oraz wszystkich bieżących spraw związanych z reprezentacją Polski.  

Docelowo do pobrania z serwisu będzie ok. 2 tys plików. W trakcie trwania mistrzostw pojawią się tam materiały newsowe oraz komentarze dotyczące najważniejszych wydarzeń turnieju. Codziennie do serwisów x-news.pl trafia kilkadziesiąt nowych klipów. Pochodzą one  z zasobów stacji Grupy TVN (TVN, TVN24, TVN Turbo, Sport, tvn24.pl) oraz od krajowych i zagranicznych partnerów Agencji TVN.

X-news.pl to uruchomiony przez Agencję TVN w sierpniu 2011 roku serwis udostępniający mediom newsowe treści wideo, audio i foto z Polski i ze Świata.

Komentarze

Powiązane

14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.