04.10.11, 18:14

Polskapresse wzmacnia dział Marketingu i PR

W październiku br. do działu Marketingu i PR Grupy Polskapresse dołączyły trzy osoby – Katarzyna Petrykowska, starszy specjalista ds. PR i Nina Ruszczyńska, asystent PR oraz Małgorzata Burcewicz, asystent Marketingu.

W październiku br. do działu Marketingu i PR Grupy Polskapresse dołączyły trzy osoby – Katarzyna Petrykowska, starszy specjalista ds. PR i Nina Ruszczyńska, asystent PR oraz Małgorzata Burcewicz, asystent Marketingu.

Katarzyna Petrykowska pracowała wcześniej jako specjalista ds. PR w sieci hipermarketów Real, gdzie współtworzyła strategię komunikacji firmy w Polsce, odpowiadając za komunikację wewnętrzną, media relations i koordynację projektów CSR, przede wszystkim współpracując z organizacjami pozarządowymi, jak Federacja Polskich Banków Żywności czy Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Nina Ruszczyńska, która dotychczas zajmowała stanowisko asystentki zarządu, objęła nową funkcję w ramach rekrutacji wewnętrznej.

Obie panie podlegają  Magdalenie Chudzikiewicz, dyrektor Marketingu i PR Polskapresse, która pełni jednocześnie funkcję rzecznika prasowego. Do obowiązków Katarzyny Petrykowskiej należeć będzie między innymi koordynacja projektów wizerunkowych i odpowiedzialności społecznej. We współpracy z pionem HR będzie zajmować się komunikacją wewnętrzną i dbać o wizerunek Grupy jako pracodawcy. Nina Ruszczyńska będzie koordynować prace związane z edukacyjnym programem Junior Media oraz wspierać w codziennej pracy Katarzynę Petrykowską.

Małgorzata Burcewicz, która przyszła do Polskapresse z Grupy Saatchi&Saatchi, będzie wpierać Marketing Managera, Pawła Pakosza w organizacji akcji promocyjnych skierowanych do czytelników dzienników.

Komentarze

Powiązane

20.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
19.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
18.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
17.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 23.08.24

Do zdobycia komplet książek - "Agent. Zakładniczka" oraz "Agent. Okup".

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.