12.02.12, 18:21

Wiosenne nowości w TVN

Premiery zapowiedziane zostały na pierwszy weekend marca.

Telewizja TVN zaprezentowała szczegóły wiosennej ramówki. Jak co wiosnę, pojawią się premiery i kontynuacje dotychczasowych produkcji.

Wielkie premiery zapowiedziane zostały na pierwszy weekend marca, choć już wcześniej będzie można obejrzeć programy, których do tej pory w Polsce nie było. W poniedziałek, 13 lutego br. pojawi się "Ukryta prawda", nowy serial z gatunku scripted docu, który w realistyczny sposób przedstawia historie z życia wzięte. Powstały na licencji niemieckiego formatu serial "Family Stories", będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.55. Także w lutym widzowie, którzy są spragnieni emocji i uwielbiają rywalizację będą mogli się przekonać, czy komuś uda się wygrać "Milion w minutę". Marcin Prokop będzie testował uczestników teleturnieju już od 19 lutego.

Wysyp nowości zacznie się od marca. Już 1 marca wieczorem Magda Gessler przeprowadzi kolejną "Kuchenną rewolucję". W nowych odcinkach prowadząca opanuje grecki kryzys w polskiej restauracji, stanie pomiędzy dwoma zwaśnionymi braćmi i oczywiście, odmieni podupadające restauracje.  Na 3 marca zaplanowana została druga odsłona "X Factor". Tatiana Okupnik wcieli sie w nową jurorkę i będzie wspierać Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w poszukiwaniu wokalisty z faktorem X.  Sobotnie wieczory zdominuje muzyka, zaś niedzielne rodzina i prawo.  Od 11 marca na antenie TVN zagości polska wersja hitowego programu "Surowi rodzice". Polscy nastolatkowie będą mogli przekonać się, czy ich rodzice faktycznie przesadzają, a rodzice przekonają się, że może ich dzieci nie są takie najgorsze. Po perypetiach wychowawczych, widzowie będą mogli odetchnąć przy nowym serialu stacji - "Prawo Agaty", który ma zaskoczyć nie tylko gwiazdorską obsadą, ale również świeżością i rzetelnością fabuły. W każdym z piętnastu odcinków serialu widzowie obejrzą nową, ciekawą, poruszającą, a czasem groteskową, sprawę, której podejmie się kancelaria prawna głównych bohaterów serialu, a problemy ich klientów będą się często wiązać z tym, co aktualnie przeżywają prywatnie sami bohaterowie. Serial będzie emitowany w niedziele o godz. 21.00. W poniedziałki widzowie będą mogli zobaczyć zupełnie nową twarz Szymona Majewskiego, który w programie rozrywkowym "Szymon Majewski Na Żywo", pokaże na co naprawdę go stać, jeśli nie ma żadnych reguł.  Od 5 marca, po wieczorze z Szymonem pojawi się kolejna edycja "Top Model. Zostań modelką". Natomiast we wtorkowe wieczory (godz. 21.30) stacja TVN zaprosi przed telewizory fanów serialu "Przepis na życie".

Komentarze

Powiązane

22.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
#ineaczej. INEA z nową kampanią wizerunkową
Do 15 października br. potrwa kampania wizerunkowa firmy INEA. W nowej akcji wykorzystano motyw ucznia i mistrza.  
21.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Igrzyska Olimpijskie Paris 2024 na Eurosport w Vectrze
Widzowie będą mogli oglądać transmisje Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na dziesięciu kanałach Eurosport dostępnych w ofercie Vectry. 
20.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Interia i Polsat partnerami Polskiego Komitetu Olimpijskiego i reprezentacji Polski
Grupa Polsat Plus kontynuuje współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Olimpijską Reprezentacją Polski. Umowa została zawarta na cztery lata z opcją jej przedłużenia. 
19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 23.08.24

Do zdobycia komplet książek - "Agent. Zakładniczka" oraz "Agent. Okup".

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.