01.09.11, 20:50

Nowy pakiet Canal+

Od 2 września br. ofertę sprzedażową CYFRY+ wzbogaci nowy pakiet CANAL+ HBO SUPERPREMIUM. Ofertę premium będzie promować multimedialna kampania reklamowa z udziałem Borysa Szyca.

Od 2 września br. ofertę sprzedażową CYFRY+ wzbogaci nowy pakiet CANAL+ HBO SUPERPREMIUM. Ofertę premium będzie promować multimedialna kampania reklamowa z udziałem Borysa Szyca.

Chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów oferując unikalny kontent w konkurencyjnych cenach.  Dlatego od 2 września zaproponujemy szereg zmian. Wśród nich jedyny na rynku zestaw wszystkich dostępnych w Polsce kanałów premium - CANAL+ i HBO w bardzo atrakcyjnej cenie” – powiedział Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy.

Borys Szyc jest ikoną współczesnego polskiego kina, a do tego oczywiście naszym abonentem. Talent i profesjonalizm w połączeniu z barwną osobowością i poczuciem humoru doskonale wpisują się w wartości marki CYFRA+. Dlatego z przyjemnością zaprosiliśmy go do współpracy” – mówi Jan Wykrytowicz, p.o. Dyrektora Działu Marketingu spółki CANAL+ Cyfrowy. „Szyc zna nasz produkt, więc nic dziwnego, że od rewelacyjnej oferty CYFRY+ nie jest w stanie oderwać go nawet piękna kobieta, o czym będzie można się przekonać  w spocie reklamującym pakiet CANAL+ HBO Superpremium” – dodaje Wykrytowicz.

Od 2 września rusza sprzedaż nowego pakietu CANAL+ HBO SUPERPREMIUM. Pakiet zawiera łącznie 119 kanałów, w tym 24 stacje filmowe, na czele ze wszystkimi kanałami premium z rodziny CANAL+ i HBO, także w wersjach HD, oraz 2 serwisy VOD w cenie abonamentu - CANAL+ NA ŻYCZENIE i HBO Seriale. Pakiet będzie dostępny w promocji już za 99 zł miesięcznie.
 
Zmienią się także zawartość i nazwy obecnych multipakietów oraz zestawów telewizji na kartę. Nowy multipakiet o nazwie CANAL+ PREMIUM w promocji za 35 zł miesięcznie będzie zawierał wszystkie kanały CANAL+, również w wersji HD i serwis VoD - CANAL+ NA ŻYCZENIE, a CANAL+ HBO PREMIUM w promocyjnej cenie 62 zł miesięcznie, wszystkie stacje z rodziny CANAL+ i HBO, w tym w wersji HD, oraz serwisy CANAL+ NA ŻYCZENIE i HBO Seriale.

Nowe pakiety pre-paid to CANAL+ START Pre-paid i CANAL+ KOMPAKT Pre-paid, odpowiednio za 299 zł za 6 miesięcy oraz 499 zł za 6 miesięcy. Oba zestawy telewizji na kartę to odpowiedniki sprzedawanych w ofercie abonamentowej pakietów CANAL+ START i CANAL+ KOMPAKT.   

Kreację i strategię kampanii reklamowej wspierającej zmiany w ofercie sprzedażowej CYFRY+ przygotowała agencja Change Integrated we współpracy z działami Marketingu i Grafiki spółki CANAL+ Cyfrowy. Media zaplanował dom mediowy ZenithOptimedia Group.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy