19.07.11, 18:34

Café pod agentem najczęsciej cytowane

W czerwcu liderem rankingu w grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza. Najczęściej odwoływano się do opublikowanego 13 czerwca br. artykułu pt. "Café pod agentem".

W czerwcu liderem rankingu w grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza - podał NEWTON Media Sp. Najczęściej odwoływano się do opublikowanego 13 czerwca br. artykułu pt. "Café pod agentem".

Na drugim miejscu znalazła się Rzeczpospolita, na trzecim zaś Fakt.  Za podium uplasowały się: Super Express, Dziennik Gazeta Prawna, Polska The Times, Nasz Dziennik, Puls Biznesu oraz Metro. Wśród dzienników regionalnych zdecydowanym liderem rankingu zostało Życie Warszawy. Drugie miejsce zajął Polska Dziennik Bałtycki, a trzecie Polska Gazeta Wrocławska.

Wśród tygodników ogólnopolskich na pierwszym miejscu znalazł się Wprost. Zdecydowanie najczęściej powoływano się na opublikowaną w tym tygodniku "Listę stu najbogatszych Polaków". Drugie miejsce zajęła Polityka, a trzecie Newsweek Polska. Na czwartym miejscu, podobnie jak w zeszłym miesiącu, znalazł się tygodnik Uważam Rze.

Dzienniki ogólnopolskie najczęściej reprezentowała Gazeta Wyborcza. Na drugim miejscu znalazła się Rzeczpospolita, na trzecim Polska The Times. Najwięcej informacji tradycyjnie pojawiło się o Gazecie Wyborczej.

Pośród dzienników regionalnych najczęściej pisano o Polsce Dzienniku Bałtyckim. Na drugim miejscu znalazło się Życie Warszawy, na trzecim Polska Gazeta Krakowska. Najwięcej informacji pojawiło się na temat Polski Dziennika Bałtyckiego. Media przypominały głośną już w lutym sprawę wulgarnego zachowania Marcina Dubienieckiego, męża Marty Kaczyńskiej względem dziennikarza "Polski Dziennika Bałtyckiego".

Wśród tygodników ogólnopolskich na pierwszym miejscu znalazła się Polityka, na drugim Wprost, na trzecim Newsweek Polska. Najwięcej informacji pojawiło się na temat Polityki. Miało to związek z licznymi relacjami z organizowanego przez tygodnik Festiwalu "Letnie Ogrody POLITYKI", a także z częstymi wypowiedziami dziennikarzy magazynu na łamach innych gazet.

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.09.23, 23:00
| prasa » informacje
Bauer wydaje drugi numer magazynu Świat Wiedzy - Extra
20 września br. na rynku prasowym ukaże się drugi numer magazynu „Świat Wiedzy- Extra” (Wydawnictwo Bauer).
19.09.23, 15:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Premiera książki PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat Jerzego Baczyńskiego
20 września br. do sprzedaży trafi najnowsza książka Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego tygodnika „Polityka”, pt.: „PrzyPiSy, czyli krótka historia 8 długich lat”.
19.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.09.23, 13:17
| prasa » informacje
Sprzedaż magazynu Forbes Women rośnie
Według danych wydawcy, czerwcowe wydanie „Forbes Women” (3/2023, RASP Polska) odnotowało sprzedaż o 25 proc. wyższą w stosunku do wydania z poprzedniego roku. Tym samym osiągnęło najwyższy wynik sprzedażowy w tym roku.
18.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.09.23, 20:30
| prasa » ludzie
Katarzyna Gaweł z nową funkcją w RAS Polska
Od września br. Katarzyna Gaweł, pełniąca do tej pory rolę Head of Internal Communications, objęła nowo utworzone stanowisko Head of DEI w RAS Polska.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.