JESIEŃ 2006 W RADIU WA-MA edit!!!Nowe audycje, konkursy i wybory samorządowe "od kuchni" - to propozycja Radia WA-MA na jesień 2006. 2 października zacznie obowiązywać jesienna ramówka stacji. Na program złożą się cztery pasma.

Poranny program "SZTUKA WSTAWANIA" wypełnią informacje, muzyka i konkursy. Za pośrednictwem Radia można będzie złożyć życzenia imieninowe lub urodzinowe - DJ osobiście zadzwoni do solenizantów i jubilatów, a do życzeń WA-MA dołączy prezent.

Środek dnia to "NADAJEMY RYTM" i nowa zabawa "IPM - INSTYTUT PAMIĘCI MUZYCZNEJ". Zadaniem słuchaczy będzie zidentyfikowanie gwiazdy muzyki na podstawie fragmentów życiorysu.

Popołudniowy "WRZUĆ LUZ" to dynamiczna muzyka z informacjami głównie dla kierowców.

Wieczorem "POPKULTURA", w której znajdą się informacje i zaproszenia na najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe na Warmii i Mazurach.

Do WA-MY powrócił amerykański prezenter radiowy JEFF TAYLOR, który w latach '90 był gwiazdą olsztyńskiego eteru. "STREFA JEFF'A", która w październiku pojawi się w piątkowe wieczory
w Radiu WA-MA, to połączenie dobrej rozrywki i oryginalnej lekcji języka angielskiego. W programie będzie można wygrać kurs językowy w jednej z olsztyńskich szkół.

We wtorkowe wieczory dziennikarze WA-MY zapraszają na bardzo subiektywny komentarz do bieżących wydarzeń, który należy traktować z dużym przymrużeniem oka. "O TYM SIĘ PISZE" to przegląd lokalnej i krajowej prasy, który powstaje przy współpracy z tygodnikiem ANGORA.

Piątkowe i sobotnie wieczory w Radiu WA-MA zdominuje muzyka klubowa. "WA-MA CLUB" to nie tylko tytuł programu, ale także nazwa olsztyńskiego klubu, w którym słuchacze Radia WA-MA bawią się w każdy weekend.

Jesień w Radiu WA-MA to także wybory samorządowe, ale podglądane "od kuchni". Kandydaci do fotela prezydenta Olsztyna zostali zaproszeni przez WA-MĘ zaproszenie do udziału w akcji "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO RATUSZA". Samorządowcy będą się mogli wykazać swoimi pomysłami i fantazją
w kuchni. Ich poczynaniom będą się przyglądać reporterzy, a gotowe potrawy będą degustować
i oceniać zaproszeni do WAMA CLUB słuchacze. Finał akcji zaplanowano na 25 października.

Radio WA-MA należy do sieci Ad.point. Program nadaje z Olsztyna, Iławy i Mrągowa.

Komentarze

Powiązane

12.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Wielki powrót do Polskiego Radia. Janusz Deblessem w Studiu Reportażu i Dokumentu PR
Janusz Deblessem rozpoczął pracę w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Po trzech latach dziennikarz wraca do Polskiego Radia.
11.06.24, 14:32
| radio » informacje
Nowe podcasty od Czwórki w ofercie Polskiego Radia
Podcasty „Jamrozek wrażliwie” Kuby Jamrozka, „Nie ma lekko” Kamila Jasieńskiego , „Rejon ruchu” Piotra Galusa debiutują w ofercie platformy podcasty.polskieradio.pl.
11.06.24, 10:13
| radio » badania rynku
Radio Zet z dużym skokiem słuchalności. RMF FM liderem
Radio Zet osiągnęło największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.06.24, 13:12
| radio » informacje
RMF FM wysyła na Euro 2024 siedmioosobową ekipę
Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz aż siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.
10.06.24, 07:30
| radio » ludzie
Piotr Jaśkowiak gospodarzem sobotnich poranków w TOK FM
Piotr Jaśkowiak został nowym prowadzącym sobotnich "Poranków Radia TOK FM". Na antenie będzie można go usłyszeć między 7:00 a 9:00.
10.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Marcin Grzebielucha redaktorem wydania Wiadomości Radia Zet
Marcin Grzebielucha dołączył do zespołu Działu Informacji Radia ZET.
07.06.24, 17:09
| radio » informacje
Rusza Podcast Roku 2024. Zgłoszenia do końca czerwca
Największy w Polsce konkurs podcastowy, noszący imię redaktora Janusza Majki, startuje z IV edycją. Najlepsze podcasty wybierze kilkudziesięcioosobowe Jury oraz słuchacze w głosowaniu internetowym. Zgłoszenia trwają do końca czerwca 2024 r.
06.06.24, 21:45
| radio » informacje
Wysyłamy telegramy tam gdzie gongi i tam–tamy. Piegowaty koncert Polskiego Radia
Pod hasłem „Wysyłamy telegramy tam gdzie gongi i tam–tamy” odbędzie się kolejny koncert, na który zapraszają Katarzyna Stoparczyk, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Michała Klauzy i Polskie Radio Dzieciom.
06.06.24, 17:30
| radio » informacje
Radiobal Romana Rogowieckiego w Radiu dla Ciebie
W ofercie Radia dla Ciebie (Warszawa) debiutuje nowa audycja Romana Rogowieckiego „Radiobal”. Program będzie emitowany w piątki od 20.05 do 22.00.
06.06.24, 13:45
| radio » informacje
Czwórka feat. Młode Głowy. Specjalna audycja o zdrowiu psychicznym
7 czerwca br. Czwórka zaplanowała specjalną audycję poświęconą zdrowiu psychicznemu młodych ludzi, nadawaną prosto z ogólnopolskiej konferencji „Młode Głowy. Otwarcie o Zdrowiu Psychicznym”, którą program objął patronatem medialnym. Relacje z wydarzenia oraz rozmowy na ważne tematy pojawią się od godz. 9.00 na antenie Czwórki.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.