08.06.10, 22:19

Polskapresse na Mundial

Od 9. czerwca br. specjalne relacje z RPA zapewniać będzie korespondent Polskapresse Rafał Romaniuk. Mistrzostwa świata obecne będą w Internecie i gazetach koncernu.

 

Ruszyła mundialowa machina w mediach Polskapresse. Od 9. czerwca br. specjalne relacje z RPA zapewniać będzie korespondent Polskapresse Rafał Romaniuk. Mistrzostwa świata obecne będą w Internecie i gazetach koncernu.

Na stronie http://mundial.ekstraklasa.net Polskapresse uruchomiła serwis mundialowy  "ABC Mundialu" oparty o nowoczesną aplikację FLASH dostarczoną przez AFP. Kibice znajdą tu terminarz mistrzostw, informacje o drużynach, kadry drużyn-uczestników, historię Mundialu, a w trakcie turnieju: relacje LIVE ze wszystkich meczów, mnóstwo statystyk i zestawień. Ponadto w serwisie prowadzony będzie Fotoblog z Afryki przez Rafała Romaniuka, korespondenta Polskapresse. "ABC mundialu" ma specjalny "afrykański" wystrój autorstwa Katarzyny Kaczmarek, graficzki Polskapresse. Korespondencje Rafała Romaniuka będzie można śledzić także na twiterze, pod profilem mundialwrpa. Dodatkowo we wszystkich serwisach informacyjnych dzienników regionalnych Polskapresse i www.polskatimes.pl uruchomione zostały specjalne sekcje pod nazwą Mundial2010.

Polskapresse przygotowała także specjalny dodatek do gazet "Mundial 2010", który 7. czerwca ukazał się w sześciu tytułach (Polska Dziennik Bałtycki, Polska Dziennik Łódzki, Polska Dziennik Zachodni, Polska Gazeta Wrocławska, Polska Głos Wielkopolski, Polska Kurier Lubelski) , a  11. czerwca pojawi się w warszawskim wydaniu "Polski" i w "Polsce Gazecie Krakowskiej". Dodatek zawiera składy i zdjęcia 32 drużyn, wszystko o zawodnikach, szczegółowy terminarz mistrzostw, plan transmisji telewizyjnych, prezentację stadionów. Dziennikarze "Polski" typują także wyniki turnieju. Ponadto codziennie dzienniki ukazywać się będą z relacjami Rafała Romaniuka, korespondenta Polskapresse, który pokaże życie, kulturę i zwyczaje w RPA oraz zapewni rozmowy z piłkarzami, reportaże ze zgrupowań drużyn.


 

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 09:00
| prasa » ludzie
Michał Wodziński redaktorem naczelnym dziennika Fakt
1 listopada 2023 r. Michał Wodziński obejmie stanowisko redaktora naczelnego gazety codziennej "Fakt" i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz strategię rozwoju dziennika oraz serwisu Fakt.pl.
29.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 29 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 29 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
28.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 28 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 28 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
27.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 27 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 27 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
26.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 26 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 26 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
25.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 25 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 25 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
24.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 24 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 24 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
23.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 23 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 23 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
22.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.