08.06.10, 22:19

Polskapresse na Mundial

Od 9. czerwca br. specjalne relacje z RPA zapewniać będzie korespondent Polskapresse Rafał Romaniuk. Mistrzostwa świata obecne będą w Internecie i gazetach koncernu.

 

Ruszyła mundialowa machina w mediach Polskapresse. Od 9. czerwca br. specjalne relacje z RPA zapewniać będzie korespondent Polskapresse Rafał Romaniuk. Mistrzostwa świata obecne będą w Internecie i gazetach koncernu.

Na stronie http://mundial.ekstraklasa.net Polskapresse uruchomiła serwis mundialowy  "ABC Mundialu" oparty o nowoczesną aplikację FLASH dostarczoną przez AFP. Kibice znajdą tu terminarz mistrzostw, informacje o drużynach, kadry drużyn-uczestników, historię Mundialu, a w trakcie turnieju: relacje LIVE ze wszystkich meczów, mnóstwo statystyk i zestawień. Ponadto w serwisie prowadzony będzie Fotoblog z Afryki przez Rafała Romaniuka, korespondenta Polskapresse. "ABC mundialu" ma specjalny "afrykański" wystrój autorstwa Katarzyny Kaczmarek, graficzki Polskapresse. Korespondencje Rafała Romaniuka będzie można śledzić także na twiterze, pod profilem mundialwrpa. Dodatkowo we wszystkich serwisach informacyjnych dzienników regionalnych Polskapresse i www.polskatimes.pl uruchomione zostały specjalne sekcje pod nazwą Mundial2010.

Polskapresse przygotowała także specjalny dodatek do gazet "Mundial 2010", który 7. czerwca ukazał się w sześciu tytułach (Polska Dziennik Bałtycki, Polska Dziennik Łódzki, Polska Dziennik Zachodni, Polska Gazeta Wrocławska, Polska Głos Wielkopolski, Polska Kurier Lubelski) , a  11. czerwca pojawi się w warszawskim wydaniu "Polski" i w "Polsce Gazecie Krakowskiej". Dodatek zawiera składy i zdjęcia 32 drużyn, wszystko o zawodnikach, szczegółowy terminarz mistrzostw, plan transmisji telewizyjnych, prezentację stadionów. Dziennikarze "Polski" typują także wyniki turnieju. Ponadto codziennie dzienniki ukazywać się będą z relacjami Rafała Romaniuka, korespondenta Polskapresse, który pokaże życie, kulturę i zwyczaje w RPA oraz zapewni rozmowy z piłkarzami, reportaże ze zgrupowań drużyn.


 

Komentarze

Powiązane

22.07.24, 18:04
| prasa » informacje
Robert Glinkowski prezesem zarządu spółki Pro Media, wydawcy Nowej Trybuny Opolskiej
Polska Press Grupa poinformowała, że 20 lipca 2024 r. nastąpiła zmiana w składzie zarządu spółki Pro Media.
22.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
21.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
20.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
19.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
18.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
17.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.