06.04.10, 18:37

Nowości w 4fun.TV

4fun.tv zmienia swoją ramówkę. Na antenie pojawią się nowe pasma muzyczne, aplikacje interaktywne i programy. Nie zabraknąć ma również stałych pozycji, jak np. Kartony oraz dużej dawki dobrej muzyki.

4fun.tv zmienia swoją ramówkę. Na antenie pojawią się nowe pasma muzyczne, aplikacje interaktywne i programy. Nie zabraknąć ma również stałych pozycji, jak np. Kartony oraz dużej dawki dobrej muzyki.

W "TYLKO No. 1" widzowie będą mieli okazję poznać największe i najświeższe hity z całego świata. Podczas dwugodzinnego programu dwoje prezenterów przedstawiać będzie utwory znajdujące się na pierwszych miejscach światowych list przebojów. Muzyczne nowości będzie można poznać w każdą sobotę o godzinie 16.00 oraz podczas powtórek w niedziele o 19.00 i środy o 22.00.

Interaktywna "POLSKA TOP LISTA" to propozycja dla fanów polskiej sceny muzycznej. Program będzie realizowany na ulicach polskich miast i każdy będzie mógł wskazać ulubiony hit, który powinien znaleźć się na liście, a także skomentować, pochwalić lub zganić polskie gwiazdy. Premierowe wydania tego godzinnego programu w każdą niedzielę o godzinie 17.00. Powtórki listy będzie można zobaczyć w każdy poniedziałek o godzinie 14.00 oraz w czwartki od 17.00.

Dla fanów kina stacja przygotowała program "MOVIEBOX". To krótki, 15-minutowy magazyn filmowy, w którym telewidzowie mają się dowiedzieć co warto i czego nie warto obejrzeć w kinie lub na DVD. W programie zobaczyć będzie można również wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami, a także reportaże prosto z planów filmowych. Premierowe odcinki w niedziele od godziny 13.00, powtórki we wtorki o 21.00 i czwartki o 20.00.

W nowej ramówce 4fun.tv nie zabraknie nowych pasm muzycznych. "Non Stop Fresh" to nowa propozycja stacji, w której pokazywane będą największe przeboje z czołówek polskich i zagranicznych list przebojów. Najnowsze teledyski będzie można obejrzeć kilka razy dziennie od wtorku do niedzieli o godz. 14.00 i 19.00.

Pasmo "Nocny Hałas" będzie poświęcone mocniejszym brzmieniom. Od kwietnia, w godzinach wieczornych 4fun.tv zaprasza przed telewizory fanów muzyki rockowej. Od poniedziałku do czwartku (0:00 – 01:00) i piątki – soboty (01:00 – 02:00), w godzinnym paśmie będzie można zobaczyć największe gwiazdy tego gatunku muzycznego (U2, Gorillaz, Rammstein, Iron Maiden, Depeche Mode i wielu innych). Partnerem pasma NOCNY HAŁAS jest rebel:tv – nowa, rockowa stacja muzyczna.

W ramówce nie mogło zabraknąć nowych aplikacji. „Gdzie znajdziesz swojego przyszłego męża/żonę?” – to nowa zabawa, która wejdzie na ekrany stacji w drugiej połowie kwietnia. Każdy, kto chce poznać odpowiedź na to pytanie będzie mógł wysłać smsa ze swoim imieniem i nazwą miasta, w którym mieszka. Na antenie otrzyma informację gdzie i w jakiej sytuacji istnieje największe prawdopodobieństwo, że pozna swojego przyszłego męża/żonę.

4fun.tv wprowadza również niewielkie zmiany w stałej ramówce. Z anteny znikną tygodnie tematyczne, które zostaną zastąpione przez specjalne weekendy tematyczne. Już w kwietniu stacja zaprosi widzów na weekendy specjalne z setką najlepszych klipów ever, przeboje lat 80-tych i 90-tych oraz „Obciach weekend”. Zmienione zostanie również pasmo muzyczne Hit Me, które częściowo zajmie pasmo "Non Stop Fresh.

4fun.tv od 8 marca br. nadaje w formacie 16:9.

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
19.09.23, 16:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Mistrzostw Europy siatkarzy chętnie oglądany w TVP i Polsacie Sport
Finałowy mecz reprezentacji Polski z Włochami w siatkówce mężczyzn w ramach Mistrzostw Europy był chętnie oglądany zarówno na antenach Telewizji Polskiej jak i w Polsacie Sport.
19.09.23, 09:26
| telewizja / VOD » informacje
48. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni na antenie TVP Kultura
W Konkursie Głównym 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znalazło się pięć koprodukcji Telewizji Polskiej. O Złote i Srebrne Lwy powalczą: „Figurant” Roberta Glińskiego, „Raport Pileckiego” Krzysztofa Łukaszewicza, „Święty” Sebastiana Buttnego, „Fin del Mundo?” Piotra Dumały oraz „Kos” Pawła Maślony.
18.09.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Spotkania Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa w TVP Sport
Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji wszystkich spotkań Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa rozgrywanych w fazach grupowych Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.
16.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu. Nowa odsłona kampanii społecznej Stowarzyszenia Program Czysta Polska w Polsacie
Od 1 września br. widzowie kanałów nadawanych przez Telewizję Polsat mogą oglądać nowe spoty Stowarzyszenia Program Czysta Polska powstałe w ramach kampanii społecznej „Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu”. 
15.09.23, 19:30
| telewizja / VOD » informacje
Razem dla bezpiecznych granic. Telewizja Polska organizuje koncert w Suwałkach
W niedzielę, 17 września br., w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę, TVP zorganizuje koncert „Razem dla bezpiecznych granic”, który odbędzie się w Suwałkach. W koncercie udział wezmą, m.in. Krzysztof Cugowski, Natasza Urbańska, Viki Gabor i Łukasz Drapała.
15.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Dokument Pisklaki Lidii Dudy nominowany w konkursue Prix Italia 2023
Koprodukcja Telewizji Polskiej pt. „Pisklaki” w reż. Lidii Dudy została nominowana do nagrody w konkursie Prix Italia 2023 w kategorii Telewizyjny Film Dokumentalny (TV Documentary). Nagrody Prix Italia przyznawane twórcom radia, telewizji i internetu należą do najstarszych i najbardziej prestiżowych branżowych wyróżnień w Europie.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.