04.05.09, 20:44

Globalna akcja promocyjna marki Carlsberg

Już od maja br. marka Carlsberg rozpoczyna wielką, globalną akcję promocyjną Best Bar Tour, która potrwa do końca sezonu letniego.

Już od maja br. marka Carlsberg rozpoczyna wielką, globalną akcję promocyjną Best Bar Tour, która potrwa do końca sezonu letniego. Konsumenci biorący udział w akcji Carlsberga, w krajach w niej uczestniczących mogą przeżyć przygodę z Carlsbergiem w najciekawszych barach świata i wygrać tysiące barowych gadżetów. W Polsce na czas promocji przygotowano limitowane opakowania Carlsberga – pierwszą w Polsce puszkę z nadrukiem wykonanym w wysokiej rozdzielczości.

Nasza akcja Best Bar Tour może okazać się niesamowitą przygodą dla naszych konsumentów. Każdy z nich kupując Carlsberga ma szansę poznać uroki prawdopodobnie najlepszych barów plażowych, piłkarskich i miejskich na świecie. Przygotowaliśmy dla nich trzy podróże, w które mogą się wybrać w towarzystwie dwójki swoich przyjaciół i przeżyć prawdopodobnie najbardziej emocjonującą przygodę. To niepowtarzalna okazja, by poczuć niesamowitą atmosferę barową w tym odległym i egzotycznym zakątku świata” – mówi Piotr Walenczak, Senior Brand Manager marki Carlsberg.

Na czas promocji na rynku pojawią się nowe, limitowane opakowania Carlsberga w barowej szacie graficznej. Nowa puszka będzie wyróżniać się wysoką rozdzielczością druku, co podkreśla design puszki. Promocyjne butelki będą z kolei zdobione dwustronną, spójną graficznie z nową wizualizacją, odklejaną krawatką, na której rewersie znajduje się opis mechanizmu promocji.

Dodatkowo Carlsberg wprowadził sygnowaną znakiem Best Bar Tour specjalnie dedykowaną serię multipaków piwa Carlsberg, kryjących ciekawe niespodzianki dla konsumentów m.in. przewodniki po „prawdopodobnie najlepszych barach na świecie” wydane we współpracy z Wydawnictwem Pascal oraz inne promocyjne upominki, takie jak unikatowe szklanki, czy ręczniki plażowe.

Limitowana seria multipaków Carlsberga z upominkami będzie dostępna w wybranych sklepach kanału nowoczesnego. Autorem koncepcji wizualizacji i opracowania graficznego opakowań Carlsberga oraz materiałów POS jest ADtomic Communications.

Promocja komunikowana będzie na opakowaniach piwa Carlsberg, materiałach POS, na stronie
www.carlsberg.pl oraz na nowej witrynie internetowej stworzonej specjalnie na czas trwania akcji promocyjnej www.bestbartour.pl.

Komentarze

Powiązane

21.06.24, 13:46
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Chmiel jako Account Manager dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania klientów z branży e-commerce.
21.06.24, 11:02
| reklama & PR » informacje
Change Serviceplan i Media Republic z nową kampanią Maślanki Mrągowskiej Tyle dobra
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
21.06.24, 09:22
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake skierowana do nowych grup docelowych
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
21.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje | kultura » film
Agencji K+Group odpowiada za promocję filmu Rodzina Treflików
Trefliki, bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, w listopadzie br. trafią na wielki ekran. Szczegóły świątecznej produkcji zostaną ujawnione dwa miesiące przed premierą, ale już teraz rozpoczynają się działania związane z kinowym debiutem Treflikowych bohaterów. Za działania związane z promocją filmu będzie odpowiedzialna agencja K+Group.
20.06.24, 21:30
| reklama & PR » ludzie
Michał Fortowski awansował w Multikino Media
W maju br. Michał Fortowski awansował na stanowisko Partnership Managera w Dziale Sprzedaży Korporacyjnej Biura Reklamy Multikino Media.
20.06.24, 20:30
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Czuba Dyrektorem Rozwoju i Sprzedaży Wideo w Grupie ZPR Media
Ewelina Czuba objęła stanowisko Dyrektora Rozwoju i Sprzedaży Wideo w Grupie ZPR Media. Odpowiedzialna będzie za zarządzanie zespołem sprzedaży, realizację planów sprzedażowych i strategii Grupy ZPR Media, a także za budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami i domami mediowymi.
20.06.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Marka Chantarelle wybiera Agencję PR Get in Touch
10 czerwca br., butikowa Agencja PR Get in Touch rozpoczęła współpracę z marką kosmetyków Chantarelle.
20.06.24, 08:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Promocje sprawdza się w BLIX. Grupa BLIX chce dotrzeć do 12 mln osób
Aplikacja BLIX ruszyła z najsilniejszą, najdłuższą i najbardziej kompleksową kampanią wizerunkową w historii niezależnych aplikacji typu drive2store. Działania mają być skoncentrowane w sferze online i prowadzone w sposób ciągły. 
19.06.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Mistrzowska akcja promocyjna cashback marki Hisense
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marki Hisense, Oficjalnego Partnera UEFA EURO 2024, ogólnopolską akcję promocyjną cashback ze zwrotem gwarantowanym.
19.06.24, 19:17
| reklama & PR » ludzie
Ola Głębicka awansowała w Iberionie. Odpowiada za strategię komunikacji firmy
Od czerwca br. Ola Głębicka odpowiada za strategię komunikacji Grupy Iberion i jej produktów, w tym za działania wizerunkowe. Będzie raportować bezpośrednio do Maksymiliana Tomanka, wiceprezesa i współwłaściciela grupy Iberion.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.