23.03.09, 23:00

Heyah Mix już na rynku

Heyah poszerza swoją ofertę wprowadzając do sprzedaży telefony. Od 24 marca br. klienci będą
mogli skorzystać z oferty Heyah MIX, dzięki której kupią telefon bez simlocka w promocyjnej cenie.

eyah poszerza swoją ofertę wprowadzając do sprzedaży telefony. Od 24 marca br. klienci będą
mogli skorzystać z oferty Heyah MIX, dzięki której kupią telefon bez simlocka w promocyjnej cenie.

Zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci Heyah, będą mieli do dyspozycji aż sześć rodzajów umów. Podpisując umowę klient wybiera telefon, którego cena będzie zależeć od długości trwania umowy Heyah MiX oraz zadeklarowanej przez abonenta kwoty zobowiązania.

W Heyah MIX klient ma do wyboru: dwie kwoty miesięcznego doładowania: 30 złotych lub 50 złotych oraz trzy rodzaje umów: na 36 miesięcy, 24 miesiące oraz najkrótszą na rynku - na 12 miesięcy.

Zainteresowani będą mogli podpisać umowę w nowych punktach sprzedaży Heyah MIX - w wybranych lokalizacjach, m.in. sieci Media Markt, Saturn oraz innych punktach oznaczonych logiem Heyah MIX. W najbliższych dniach umowę będzie można zawrzeć także telefonicznie, kontaktując się z Biurem Obsługi Użytkownika Heyah, lub przez internet, w internetowym sklepie Heyah MIX. Oferta Heyah MIX została oparta na istniejącej Równej Taryfie – 44 grosze do sieci komórkowych (nie dotyczy Play) i stacjonarnych w Polsce oraz UE; 2 grosze za 100kb w pakietowej transmisji danych.

W Heyah, aby podpisać umowę na 12 miesięcy, wystarczy jeden dokument z adresem zamieszkania - dowód osobisty lub, w przypadku obcokrajowców, paszport wraz z kartą stałego pobytu. Nowi klienci Heyah, którzy nie korzystali jeszcze z oferty marki, zawierając umowę staną się właścicielem wybranego telefonu oraz startera Heyah „20”, w którym otrzymują na swoje konto równowartość ceny startera do wykorzystania w dowolny sposób. Dotychczasowi użytkownicy Heyah mogą skorzystać z oferty Heyah MIX nie zmieniając numeru telefonu. W przypadku zamówienia oferty Heyah MIX przez internet lub telefonicznie, umowa zostanie dostarczona wraz z telefonem pod wskazany adres kurierem. Dostawa produktu jest bezpłatna.

Konto Heyah MIX można uzupełniać w ciągu miesiąca zadeklarowaną przez klienta kwotą dzieląc doładowania na raty. Jedynym zobowiązaniem klienta jest utrzymanie ważności konta na rozmowy wychodzące, co oznacza, że przynajmniej jedno z doładowań będzie o wartości przedłużającej życie konta.

Na początek klienci Heyah MIX mają do wyboru 8 telefonów. Oferta ta będzie systematycznie
poszerzana.

Komentarze

Powiązane

03.05.24, 20:48
| biznes i technologie » informacje
Polpharma i marka Metafen stawiają na komunikację do młodych
Polska firma Polpharma, która specjalizuje się w produkcji leków, stawia na nową komunikację marki Metafen skierowaną do młodych odbiorców.
03.05.24, 10:20
| biznes i technologie » informacje
Pierwsza kolejowa makieta Lego na dworcu w Legnicy
Kończą się obchody jubileuszu 15-lecia dolnośląskiego przewoźnika - Kolei Dolnośląskich. 29 kwietnia br. w holu dworca w Legnicy odsłonięto pierwszą w Polsce makietę kolejową wykonaną w całości z klocków Lego. To wspólna inicjatywa KD i PKP S.A.
27.04.24, 11:00
| biznes i technologie » informacje
Dostęp do szybkiego internetu w Polsce: Orange Polska podpisuje umowy na inwestycje
W ramach naborów KPO i FERC, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu, Orange Polska podpisał łącznie umowy na realizację inwestycji w 28 obszarach. Dzięki temu ok. 155 tys. gospodarstw domowych i ponad 22 tys. przedsiębiorstw może zostać objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej. Wkrótce ruszą pierwsze prace.
26.04.24, 13:45
| biznes i technologie » informacje
Marcin Klammer dyrektorem zarządzającym Polską Radę Centrów Handlowych
Polska Rada Centrów Handlowych, 8 kwietnia br. powołała Marcina Klammera na stanowisko dyrektora zarządzającego. Będzie on współodpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii oraz dalszy rozwój Polskiej Rady Centrów Handlowych. 
25.04.24, 20:45
| biznes i technologie » informacje
SPAR w Grodzisku Mazowieckim w niestandardowym wystroju. Sklep współpracuje z KS Bogoria
Właściciel SPAR w Grodzisku Mazowieckim nawiązał współpracę z lokalnym klubem tenisa stołowego KS Bogoria, który jest wielokrotnym mistrzem Polski w tenisie stołowym, a także zwycięzcą wielu turniejów w Polsce i Europie. 
17.04.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Tunel Południowej Obwodnicy Warszawy z zasięgiem komórkowym dzięki Play
W najdłuższym tunelu drogowym w Polsce, który dziennie pokonuje kilkadziesiąt tysięcy samochodów, została zainstalowana infrastruktura telekomunikacyjna przez Play. To udogodnienie ma zapewnić niezakłócone rozmowy telefoniczne oraz szybki dostęp do internetu.
12.04.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
Arçelik wprowadza na rynek Beko Europe. Finalizacja dużej transakcji na rynku AGD
Turecki koncern Arçelik sfinalizował transakcję przejęcia pomiędzy spółką Beko B.V., będącą w całości własnością Arçelik, a spółką Whirlpool Corporation, należącą do Whirlpool EMEA Holdings LLC, tym samym tworząc nowy podmiot na rynku – Beko Europe.
10.04.24, 10:20
| biznes i technologie » informacje
Małgorzata Pietraszewska prezeską 10Clouds
Maciej Cielecki, współzałożyciel oraz wieloletni CEO firmy przekazał funkcje zarządcze 10Clouds, aby rozwijać w AI Labs projekty skupione na sztucznej inteligencji. Stanowisko Prezesa Zarządu w 10Clouds SA 1 kwietnia br. objęła Małgorzata Pietraszewska.
28.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Maspex wyda na inwestycje ok. 650 mln zł. Będzie także inwestycja w Wadowicach
Grupa Maspex, właściciel m.in. takich marek jak Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Żubrówka czy Soplica, wyda na inwestycje produkcyjne w 2024 r. ok. 650 mln zł. Po wielu latach spółka wraca z dużą inwestycją do Wadowic.
15.03.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
InPost: 7 tys. punktów odbiorów i nadań w Hiszpanii oraz 2 tys. w Portugalii
Grupa InPost posiada już 7 tys. punktów nadania i odbioru (w tym urządzeń Paczkomat) w Hiszpanii oraz 2 tys. w Portugalii.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy