26.01.09, 19:39

Kolejne witryny dołączyły do sieci Ad-Vice

Sieć reklamy internetowej Ad-Vice wzbogicała swoją ofertę o kolejne 17 witryn.

Sieć reklamy internetowej Ad-Vice wzbogicała swoją ofertę o kolejne 17 witryn. Wiele z nich to serwisy, których treść adresowana jest przede wszystkim do mężczyzn. Automotobiznes.pl, Kopalniawiedzy.pl, Mapgo.pl, Mixo.pl, Toprally.pl, Volley24.pl to tylko niektóre z nowych witryn w ofercie sieci reklamy on-line Ad-Vice, które kierowane są do młodych ludzi: przede wszystkim młodych mężczyzn.

"Mężczyźni, jak pokazują światowe badania, w odróżnieniu od kobiet, znacznie częściej korzystają z internetu w poszukiwaniu rozrywki, rezygnując tym samym z czasu spędzonego przed telewizorem. W polskiej sieci widzimy podobną tendencję, dlatego też uznajemy „męski” target za coraz istotniejszy w komunikacji marek on-line" – mówi Bartosz Wieczorek, Prezes Zarządu, Ad-Vice. "Tematyka witryn, które dołączyły do nas w ostatnim czasie, dotyczy właśnie wspomnianej rozrywki, zdobywania wiedzy, dzielenia się swoimi pasjami, w tym sportem" - dodaje.

Kolejną grupą aktywnie poszukującą informacji on-line są studenci. Uczniowie i studenci spędzają na stronach o profilu edukacyjnym przeciętnie prawie dwie godziny, czyli istotnie więcej niż wynosi średni czas na użytkownika w całej populacji. Także w tej grupie Ad-Vice proponuje reklamodawcom nowości, tj.: Eszkola.pl, Pracadlastudenta.pl, Kariera.pl, czy wspomniana już Kopalniawiedzy.pl.

Spółka Ad-Vice, założona w lutym 2007 roku przez Bartosza Wieczorka – obecnego Prezesa Zarządu Ad-Vice - jest jedną z największych w Polsce sieci reklamy on-line. W portfolio sieci znajduje się ponad 120 witryn - od powszechnie znanych aż po wąskotematyczne i niszowe.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.