Redakcja

Portalmedialny.pl

Siedziba redakcji:

ul. Traugutta 20/20
30-549 Kraków
Telefon do redakcji: 506 516 444
Email: redakcja@portalmedialny.pl

Redaktor naczelny: Kuba Wajdzik (kuba@portalmedialny.pl), tel. 506-516-444
Zastępca naczelnego: Tomek Dzik (tomek.dzik@portalmedialny.pl)

Kolektyw redakcyjny:

Wojciech Dalętka (it@portalmedialny.pl)
Andrzej Gozdek (a.gozdek@portalmedialny.pl)
Maja Kluczyńska
Mateusz Sienkiewicz (m.sienkiewicz@portalmedialny.pl)
Stanisław Stanowski (s.stanowski@portalmedialny.pl)
Sylwester Kulpa (obsługa programistyczna)

Informacje prasowe należy nadsyłać na adres redakcja@portalmedialny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania nadsyłanych tekstów.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 31.08.17

Pula nagród w konkursie to aż 103 książki i inne niespodzianki. 

do 23.08.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Czerwona kartka dla Sprężyny".

do 22.08.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Stuletnia Gospoda".

Kalendarium
Dziś jest 24 czerwca 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL