28.03.17, 10:03

Największe firmy informatyczne zagrają dla dzieci z Lublina

Ubiegłoroczna edycja wydarzenia
Fot.: materiały prasowe

Mistrzostwa Lublina Branży IT 2017 w piłkę nożną zbliżają się wielkimi krokami. Drużyny reprezentujące największe firm branży informatyczne w Polsce i Europie zagrają dla wychowanków lubelskiej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. 

Właśnie zakończyła się rejestracja drużyn na charytatywny turniej piłki nożnej Mistrzostwa Lublina Branży IT 2017. Jest to doroczny turniej, w którym występują drużyn reprezentujące globalne firmy z sektora IT, które mają swoje oddziały w Lublinie . Do rywalizacji zgłosiło się 16 zespołów. Swoje reprezentacje wystawiły między innymi takie firmy, jak Britenet, która zatrudnia ponad 300 specjalistów IT i dwa lata z rzędu została wybrana Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce.

Uczestnicy Mistrzostwa przekazali darowizny dla dzieci z ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. Ofiarowane środki zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów organizacji letniego wypoczynku dla blisko 80 wychowanków. „To dla nas bardzo cenne wsparcie, szczególnie ważne jest to, że firmy dobrze prosperujące, które są przyszłością naszego regionu, chcą wspierać edukację i rozwój młodego pokolenia” – mówi Wacław Czakon, prezes zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Jest to już trzecia edycja Mistrzostw Lublina Branży IT. W Turnieju w ubiegłym roku uczestniczyło blisko 200 zawodników z 12 firm. Udało się zebrać blisko 18 tys. zł, które wsparły działania wychowawcze, prowadzone przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Strona Mistrzostw: http://mistrzostwait.pl/.

Komentarze

Nasze usługi
Transmisje video: http://nadaje.com/live/
Serwery shoutcast: http://nadaje.com/radio-hosting/
Panel radiowy: http://nadaje.com/myradio/
Subskrybuj RSS: rss
Konkursy
do 31.05.17

Do zdobycia dwie podwójne wejściówki na koncert.

do 26.05.17

Pula nagród w konkursie to aż 102 książki i inne niespodzianki. 

do 26.05.17

Do zdobycia jeden egzemplarz książki "Wakacje nad morzem. Historia miłosna Jane Austen".

Kalendarium
Dziś jest 26 kwietnia 2017
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 99 PLN netto.

18-20.10.2017 r., Warszawa.

Http://www.Autodoc.PL